• Bosna86
    11.7k
    objaviti će index poslije svake utakmice, nemoj se zamarati sa izračunima

    HNS živi od velikih natjecanja gdje zgrnu pare od sponzora i Fife/Uefe i onda hiberniraju dvije godine... Novca za razvoj hrv nogometa ima, samo je pitanje raspodjele kao i uvijek
  • Navijač Dinama
    8.4k
    punom Pampasu,Carrasco

    Optimističan si dosta ako mislis da ce se vratit 100% kapacitet :meh: :meh:

    prvakeog1986

    :lol:

    RudešLovroZG

    Za mene su veći favoriti oni za prvaka 2.HNL nego pomenuti Cibalia i opatija. Čak prije mislik da će Rudeš nego Dragovoljac.
  • deda
    32.8k
    HNS je spominjao neki UEFA-in fond iz kojeg se financiraju novi tereni. Treba imati na umu da ovim terenima rok trajanja iznosi nekih 5-6 godina, što se već na nekima primjećuje pogotovo na najstarije postavljenom u Rijeci. Dakle za 2-3 godine možemo očekivati nanovo promjene terena na već odrađenim igralištima. Naravno pitanje je i kvalitete održavanja, neki možda potraju duže
  • Infinity
    16.5k
    Euro?Bosna86

    Ma jasno je odakle ce na ljeto HNS napuniti kasu, ali se pitam da li ce to biti novac iz kase, ma odakle on dosao, Euro, sponzori ili ce ipak preko nekog UEFA fonda izvuci lovu za nove terene.
  • deda
    32.8k
    Malo sam škicnuo raspisani narječaj. Sredstva dolaze iz UEFA Hattrick V Hrvatska programa. Vrijednost 2,5 milijuna eura bez pdva.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Nitko ne želi kupiti dionice Hajduka u vlasništvu Konstruktora. 1,86% kluba za 1.048.000 kuna.

    Po toj valuaciji cijeli Hajduk vrijedi 56 milijuna kuna što je suludo malo.
    Mali dioničar

    Danas je završio dvanaesti krug javne dražbe na kojoj se prodaje imovina tvrtke Konstruktor-inženjering d.d. u stečaju, uključujući i 1,86% dionica HNK Hajduk Split.

    Naš Hajduk, drugi najveći dioničar HNK Hajduk Split s 24,53% dionica, predao je pisanu ponudu u iznosu od 455.026,39 kuna i kupio 10 000 dionica, tj. 1,86% koliko je i bilo na dražbi.

    Ovom akvizicijom udio Našeg Hajduka premašit će 25%+1 koliko je kontrolni paket, točnije sada iznosi 26,39%.


    Naš Hajduk kupio dionice po cijeni koja kaže da cijeli Hajduk š.d.d. vrijedi 24.463.784,41 kunu. :monkey:
  • markoli
    1.7k
    Dionica 46 kuna. Nisu li se prodavale po 500 kada je bio IPO tamo 2009.
  • xavier
    12.1k


    Ne razumijem baš poantu ovog :chin:
  • Neki tip
    21.3k
    kako ne, ostvarili su samo najbolji prvenstveni rezultat ikad, ali ne i osvojili prvenstvo protiv jednog od najjačih Dinama ikad..

    Ako to nije potop, ne znam što jest.
  • xavier
    12.1k


    A baš to, shvatio bih još ovu sliku s grbom Dinama da Osijek osvaja prvenstvo, ali ovako...
  • Mali dioničar
    15.5k
    Dionica 46 kuna. Nisu li se prodavale po 500 kada je bio IPO tamo 2009.markoli

    Vjerojatno, temeljni kapital je 268 milja kuna.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ja ne znam zašto se neki na forumu toliko opterećuju Osijekom. Istina je da su nam postali konkurentni i da su se digli kao klub (doduše zbog mađarskih eura), ali opet ćemo ih i tako nabrijane ostaviti iza nas sa 10ak bodova razlike. Meni oni i dalje predstavljaju simpatični slavonski klub koji se pokušao potući za titulu, ali nije uspio, uopće ih ne smatram nekim rivalima. Oni na nas vjerojatno gledaju kao na velike rivale, bitni smo im, a vjerojatno misle da su i oni nama što ipak nije slučaj.
  • Neki tip
    21.3k
    logično je i očekivano da se o Osijeku pisalo više nego (ikad) prije, jer su nam se i približili više nego ikad prije.

    Ne mislim da ima puno "opterećenih Osijekom", već je Osijek kao najozbiljniji izazivač ove sezone posve logična tema naših hnl razgovora.

    I naravno da smo mi njima "bitniji", nego oni nama, ali jednako tako je i nama Tottenham bio "bitniji", nego mi njima.

    Ne treba nam gledanje svisoka ni na koga.
  • Papastrumf
    12.5k
    Tu je samo jedan forumaš opterećen Osijekom, svi ostali normalno komentiraju s obzirom da su ove godine bili najveći konkurent.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.