• Keyser Soze
    8k
    I Gvardiol je pokušavao, popizdio na Tolića u zadnjoj kontri.
  • Bosna86
    11.5k
    Ristovski je odigrao dovoljno utakmica da slobodno mogu reci da on nije igrač za Dinamo... Duo Ristovski-Kastrati je svjesno pucanje samom sebi u noge
  • Navijač Dinama
    7.3k
    X za mir u kući :snicker:

    Al se ne sjećam kad je Dinamo imao ovoliku panjinu ko Kastratia... majko draga ovo je za plakat
  • Majki2111
    2.6k
    Zadovoljan remijem kao što sam napisao prije tekme
  • Neki tip
    19k
    Ima li neki razlog zašto igrači Dinama nisu odradili ovu kontru kako treba nego kao da vode 5 razlike?xavier

    Ovo je bilo ne šaka, nego šilo u oko. :rage:
  • Bosna86
    11.5k
    A sta ti nije jasno... Čovjek je neupotrebljiv u suparničkoj polovici...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dečki samo jedna stvar prije pljuvanja.
    Naši igrači imaju po 50+ utakmica u nogama, njihovi po 30+. Dobili smo ih u 3 od 4 utakmice i nismo izgubili. Ja sam prvi frustriran jer ih nijednom nismo razbili i jer nemamo 12 od 12 protiv njih, ali score protiv njih je itekako dobar.
    Čestitke našim dečkima :clap: :strong:
  • The Undertaker
    3.9k
    Kolega, ne slažem se s vama. Ako netko ne može, što je razumljivo, imamo dugačku klupu. Ne možemo a uvodi Hajrovića na kraju.
  • deda
    27.4k
    Dečki ne tražite kruha preko pogače. Dinamo je odigrao taktički, korektno i uzeo bod. Ima sedam bodova prednosti na ljestvici. Ne razmišljajte ishitreno i kratkoročno.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ristovski je odigrao dovoljno utakmica da slobodno mogu reci da on nije igrač za Dinamo... Duo Ristovski-Kastrati je svjesno pucanje samom sebi u nogeBosna86

    Ristovski nije nikada trebao niti doći u Dinamo, neka je Stojke šta god, ali mi je draži jedno 8 milijuna puta od ovog stručnjaka. Lirim Kastrati je sramota za klub protiv Dinama. Sramota će biti još veća ako dobije i minutu nakon ovog danas.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Slobodno me ne persiraj kolega, predugo se znamo, naravno virtualno :grin:
    Naravno da imamo dugu klupu, ali ipak ti stožerni igrači i imaju kvalitet pa su potrebni, a i izraubani su dobro.
  • r1oma
    1.5k
    ??Majki2111

    Ajde nekad budi realan. Nikome nije drago kada mora pljuvati po vlastitim igracima ali ovakvi kao Kastrati nisu zasluzili ovoliko prilika
  • Neki tip
    19k
    Marcio, prijatelju dragi, mislim da sam predzadnji u redu za pljuvanje (tebi priznajem da si iza mene i nikom drugom), ali jbm, kakva je ovo kontra?? Ovo nije izgledalo kao "dišem na škrge", nego kao "ma ok je 1-1, daj ne trči bezveze".

    Da se razumijemo, ja sam u najavi tekme glasao za X, dakle itekako sam svjestan i umora i prednosti i svega, kao i toga da Hajduk bas i nije takva smijurija kakvim ga se prikazuje, ali ovakvi mi potezi baš "piknu" živac.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma sve jasno prijatelju. Mene je također brdo stvari živciralo danas, ali 10 od 12 je ok. Vidi, podsvjesno si zadovoljan sa tim bodom, čekaš da sezona završi i da pruzis noge negdje na plaži. Nama navijačima gori da dobijemo, igračima da sve ovo završi i da odmore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.