• Infinity
    15.1k
    Zona je to trebala odraditi prije godinu dana. U ovom trenutku nema smisla to raditi iz razloga sto je klub dao napraviti retro dresove. Mozemo sacekati da oni zavrse i onda vidjeti. Imajte na umu i da je malo d zasticeno i da bi mi sutra mogli upasti u probleme, kao i da bi tvrtka koja izradjuje dresove mogla odbiti izradu iz istog razloga. Mozda klub ima u cilju odraditi nesto jako slicno, a mi uletimo s necim na sto imaju autorska prava.

    Mi smo s ovima komunicirali vise puta. Nakon sto smo mi odustali od ove ideje ja sam ih vise puta smarao da naprave dres Dinama, a posljednja dva puta sam dobio odgovor da ce to biti uskoro.
  • Neki tip
    18.8k
    super, tim bolje ako se Dinamo konačno odluči na to!
  • Miro93
    2.7k
    Nego, nitko čokoladu ne spominje

    avw1ky2jezae3kgb.jpg
  • NORTE
    8.9k
    nitko čokoladu ne spominjeMiro93

    Poklanjaju ju uz kupnju u nekim akcijama zadnjih par mjeseci, velike zalihe naručili a naravno ima rok trajanja.
  • xavier
    11.1k
    Poklanjaju ju uz kupnju u nekim akcijama zadnjih par mjeseci, velike zalihe naručili a naravno ima rok trajanja.NORTE

    Uspio si složiti post u kojem zvuči da je to što daju i čokoladu, zapravo dosta loša stvar :joke:
  • NORTE
    8.9k
    Ma nije, činjenice.
  • Mali Zeus
    9k
    Uskoro će dijeliti i po 3 čokolade po kupnji. :grin:
  • Mali dioničar
    13.9k
    naravno ima rok trajanja.NORTE

    ...i to indikativnog datuma...

    b2mpn9x3rc7ds9bd.jpeg
  • Eduardo
    17.1k
    Više ni čokolade nema u web shopu. Bit će da su je podijelili uz dresove. Inače košta 60 kuna :sweat: tko će dati 60kn za 300g čokolade :gasp:
  • Dudu
    2.6k
    Ne dijele je, zato sto je dobro isla haha
  • Eduardo
    17.1k
    mora da je i ona bila limited edition. :grin:

    Nadam se da će iduće kolekcije dresova izaći u nešto većim količinama inače će biti poprilično teško doći do primjerka, posebice nama koji čekamo web shop prodaju.
  • Mali dioničar
    13.9k
    nama koji čekamo web shop prodajuEduardo

    Ima nas tu dosta iz Zagreba koji vam možemo kupiti u shopu pa poslati.
  • NORTE
    8.9k
    ...i to indikativnog datuma...Mali dioničar

    Ali je porazno da je rok trajana još 3 tjedna. Toga su se odavno trebali riješiti, pokloniti potrebitima ako su zalihe prevelike i za potrebe shopa.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Što piše tocno na slici,teško se vidi ovako?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.