• Mali dioničar
    14k


    Daj ne seri da si tako škrt. :gasp: :grin:
  • Guinness
    1.9k
    A ne ono što su sami radili prije par godina za 67., većinom loše napravljene majiceNORTE

    Nije to bilo toliko loše, ali to je nešto šta bi se 365 dana trebalo imati u ponudi... Sve vezano za '67, općenito.
    2017 su imali dobre suvenire ali sve je to bilo u skromnim količinama...
  • marcio amoroso
    32k

    Haha, kod mene je originalna verzija sa kokoškom umjesto malog d. Znaš da nismo išli u proizvodnju, jbg.
  • Mali dioničar
    14k


    Trebali smo, danas 200 komada verzije 1911. izgleda smiješno malo, a prije 2 godine nam je 100 komada ovog malog d koji bi po svemu trebao biti popularniji izgledalo puno.
  • marcio amoroso
    32k

    Jasno, ali je ipak razlika kad proizvod prodaje Dinamo i kad ga prodaje Zona. Osim toga je nama nabavna cijena mislim bila veća od ove za koju oni prodaju. Oni su za 299 prodavali ovo danas ili za 399?
  • Mali dioničar
    14k
    Jasno, ali je ipak razlika kad proizvod prodaje Dinamo i kad ga prodaje Zona.marcio amoroso

    Jasno.

    Oni su za 299 prodavali ovo danas ili za 399?marcio amoroso

    399.
  • Infinity
    15.2k
    240kn je bila nabavna nama tad.
  • marcio amoroso
    32k
    Jesi siguran?
    Ja mislim čak da je više bilo.
  • Infinity
    15.2k
    400kn je regularna cijena na stranici bila. Sto komada s nasim dizajnom 240kn komad, ali bez tih 100 komada nema nista. Trebalo je dati 24.000kn
  • marcio amoroso
    32k
    Trebalo je dati 24.000knInfinity

    I onda se moliti Bogu da vratimo svoje pare.
    “Nije majci krivo što prokocka, nego što hoće da vrati svoje”
  • NORTE
    9k
    Nije to bilo toliko loše, ali to je nešto šta bi se 365 dana trebalo imati u ponudi... Sve vezano za '67, općenito.
    2017 su imali dobre suvenire ali sve je to bilo u skromnim količinama...
    Guinness

    Ma to je bilo nekvalitetno napravljeno, kao i dobar dio njihovih proizvoda koji sami rade preko neke 'svoje' šivaonice, većinom loše. Ipak pričamo o klubu koji do prije koju godinu nije imao fan shop. I to ga nije imao 15-ak godina. Copa, adidas i još poneki dobavljači su im znali napravit odlične stvari. Copa radi savršeno, profići koji znaju posao i ne mogu im se previše petljat, zato ispadne tako dobro.
  • Infinity
    15.2k
    “Nije majci krivo što prokocka, nego što hoće da vrati svoje”marcio amoroso

    'Ne kune majka sina sto se kladi, nego sto ide da se vadi' :rofl:
  • Neki tip
    19k
    Sto komada s nasim dizajnom 240kn komad, ali bez tih 100 komada nema nista. Trebalo je dati 24.000knInfinity

    I onda se moliti Bogu da vratimo svoje pare.marcio amoroso

    Dobro, momci, a što vas/nas sprječava da napravimo predbilježbe i plaćamo unaprijed? Ne znam bi li nas se 100 skupilo, osobno mislim da bi, ali dalo bi se probati..

    Recimo da puna cijena majice bude 300kn. Ili 350. Cijenu izrade se uplaćuje unaprijed, ostatak kad se majice naprave, razlika za rad Zone.

    Ne sumnjam da bi nas se našlo 100+ koji bismo na to pristali znajući kakva nas majica čeka.

    Ako nas se ne skupi 100, ok, šteta, svakome njegovo nazad i to je to.

    Ma ne mora ni nazad. Pojedemo i popijemo na nekom druženju. :)
  • Bosna86
    11.6k
    Ne sumnjam da bi nas se našlo 100+ koji bismo na to pristali znajući kakva nas majica čeka.Neki tip sa Zapada

    Ne bi se naslo, bar ne na neki razumni rok, a vise je razloga za to... Zamisli torta graf... Dio ljudi ce ti odmahnuti rukom cim cuje da to prodaje neka ZD jer ima predrasude o navijacima ulicarima i slicno. Dio ljudi ti ima averziju prema Gradanskom, znaci moras i to uzeti u obzir... Dio ljudi boli k za Zonu i misli da su to ljudi koji ne rade nista u zivotu pa imaju vremena tipkati... Dalje, nemas svoj shop sto u prijevodu znaci da bi jedna ili vise osoba moralo dati guzice i nositi to po gradu ili posti... S obzirom da para nema, nije ni to realno... Ovo sto si ti napisao nije nemoguce ali je malo previse idealisticki.... Osoba koja bi se upustila u takav projekat bi izgubila kosu odgovarajuci na poruke i cekajuci ljude za pare... Znam ja nas, jebo nas


    S druge strane univerzuma, GNK ima sve potrebno za ovo izvesti... 101 put smo napisali da u svijetu marketinga je sve vec izmisljeno i da je bukvalno potrebno samo stvari prepisati... Za imati kvalitetan shop trebaju ljudi koji to znaju i zele raditi... Mi imamo ljude koji su uhljebi zaposleni u klubu preko rodijackih veza i koji rade tek onoliko koliko je dovoljno da dobiju placu
  • Neki tip
    19k
    Dio ljudi ce ti odmahnuti rukom cim cuje da to prodaje neka ZD jer ima predrasude o navijacima ulicarima i slicno.

    Dio ljudi ti ima averziju prema Gradanskom, znaci moras i to uzeti u obzir...

    Dio ljudi boli k za Zonu i misli da su to ljudi koji ne rade nista u zivotu pa imaju vremena tipkati...
    Bosna86

    Mislim da ti nijedan od ovih argumenata ne stoji.

    To što prodaje Zona, a ne Dinamo, jest svakako minus u nekom širem krugu Dinamove navijačke populacije, ali vjerujem da bi nas se našlo ovdje 30-40, a bez problema usmenom predajom još 60+ koji bi bili voljni kupiti i platiti unaprijed.

    Na majici je samo d pa je averzija prema Građanskom u ovom slučaju sporedna.

    A treće - vidi pod prvo.

    E, sad, da bi organizator prikupljanja, narudžbe, dobave, distribucije imao posla - bi. Ali to bi imao i da nas ima 100, 200, 1000, odnosno polazimo od premise da je Zona (bila) voljna riješiti tu majicu ako ima 100+ ljudi koji su je voljni kupiti i da je problem u rizičnosti posla, a ne u poslu kao takvom.

    Ajde da vidimo za početak koliko na Zoni ima zainteresiranih.. stavim malu anketu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.