• db-izbjeglica
    12.5k
    Nisam ni ja gledao (i pogledao rezultat tek kad sam pročitao ovo tvoje :rofl:) ali ideš u zanimljivom smjeru. Ne zanima te ovako, a misliš da bi bilo zanimljivije da isti klubovi igraju još više puta godišnje?xavier

    Pa zato sam i stavio :rofl: na kraju, ironija i to.
  • Bosna86
    11.5k
    Slažem se... Posljedica toga je isto kao i naše gledanje lige prvaka... Koliko se to uopće ljudi identificira s Dinamom i gleda ga i prati na dnevnoj bazi? Onih par tisuća sto pohode na Maksimir i možda još koja desetina koja prati na TV...
  • Mali dioničar
    13.9k
    Ništa ljudsko ja tu ne vidim... Klubovi su Najobičnije korporacije isto kao i Coca Cola ili McDBosna86

    Je, to je naša percepcija jer pomalo starimo, a svima je uvijek “prije bilo bolje”.

    Još je Shankly rekao da je Holy trinity nogometnog kluba trener, igrači i navijači. Dobro, očigledno je da je tamo glavni Perez koji sigurno ne bi trebao biti vidljiv u mjeri u kojoj je, ali i trener i igrači i navijači su im konstanta. Zato i jesu najjača kup ekipa Europe, a posebno zadnjih 15 godina.

    Po meni Real svakako ima svoj identitet, po što se meni osobno kompletan imidž Reala ne svidja je drugi par rukava. Ali ne mogu reći da nemaju identitet i da nisu prepoznatljivi.
  • Bosna86
    11.5k
    Takav im je identitet da su njihovi navijači jedini tužni sto je propala superliga... Meni taj identitet nema nikakve s mojim shvaćanjem nogometa
  • Dudu
    2.6k
    Hiperinflacija sadržaja i društvene mreže, prosječan čovjek je preopterećen.
  • Infinity
    15.1k
    Taj Real nesto ne volim, ali meni su jos kao klincu ostavljali dojam kao da su klub s druge planete. Mene uopce ne cudi zasto su njihovi navijaci tuzni zbog propadanja SL, jer njihov identitet i jeste to, oni i jesu 'super klub'. Nisu njihovi navijaci tuzni zato sto su ostali bez kesa, nego zbog tog super necega.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Stara, ali dobra. Bayern. :smile:

    zffvf0pwk8x5ppmx.jpeg
  • xavier
    11.1k
    Taj Real nesto ne volim, ali meni su jos kao klincu ostavljali dojam kao da su klub s druge planete.Infinity

    Što ti je razlika u godinama. Meni su kao klincu talijanski klubovi ostavljali dojam da su s druge planete. Real je to postao kasnije. Bio sam malo premali kad su engleski klubovi domirali.

    Želim reći da se te stvari s vremenom mijenjaju.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Mene uopce ne cudi zasto su njihovi navijaci tuzni zbog propadanja SL, jer njihov identitet i jeste to, oni i jesu 'super klub'.Infinity

    Istina, sindrom Galacticosi. I tako za sebe smatraju da nisu s ovog svijeta. :smile:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Meni iskreno ide na živce ovo hejtanje svega i svačega. Smeta liga prvaka zato jer je tu previše novca i sve umjetno, smeta super liga, smeta premier liga, smetaju novci, smetaju noviji klubovi. Sve smeta i samo hejt.
    Zato nam i sve zjapi prazno što se pravimo najveći pametnjakovići, pravednici i povjesničari u svemu.

    Nogomet se krenuo igrati kao ovakav prije nekih 150 godina. O kojoj povijesti i tradiciji da pričamo. PSG je smeće jer ima 50 godina, a Liverpool vrh jer ima 110 ili 120 godina. City je plastika jer je osnovan prije 130 godina i sad eto došao do para, a United je vrh tradicije jer je i prije imao para. Sve smeta i samo hejt.
  • NORTE
    8.9k
    Na to nadodaj i Red Bull Leipzig, nikome ništa nisu uzeli, ali hejt je tu. Ne samo da nisu uzeli nego su oživili grad i ogroman stadion koji bi propao.
  • xavier
    11.1k


    Upravo tako :up:
  • og1986
    2.9k
    Neki dan sam vidio clip od nekih navijača iz Engleske. Kažu da im je jednostavno previše utakmica. Svaki dan netko igra, a njihov klub ( ali i naš) po dva puta tjedno. Plus kada je god stanka su ili nacionalni turniri ili prijateljske. Em što je igračima teško em i ljudima je dosta utakmica.

    Ja sinoć baš htio pogledati tekmu. Ali brate neda mi se. Nije hejt prema klubovima ili nečemu nego sve veća indiferentnost. Osim naravno za Dinamo.
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam gledao, uvijek se može nečeg novog vidit na svakoj tekmi. Vidio sam kako Paris konstantno pokušava driblingom Neymara probit sredinu i malo je koristio bokove, a City je odlično branio sredinu... Za nešto više Parisu su falilo bekovi. To je bio narativ tekme.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Chelsea doktorska ekipa otkako je Tuchela. Uz Citya najbolji nogomet u europi igraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.