• Infinity
    15.2k
    Naci ce oni nacina da garantuju nekima sigurno ucesce, samo ne znam kako ce garantovati Tottenhamu, Arsenalu i slicnim s paukovom mrezom u vitrinama.
  • NORTE
    9k
    Tottenhamu, Arsenalu i slicnim s paukovom mrezom u vitrinama.Infinity
    Što bi tek onda rekao na trofejne vitrine Citya i Chelsea.
  • Infinity
    15.2k
    U posljednjih deset godina su svemirski brod za Arsenal i Tottenham, mada to nije poanta moje price.

    Ja sam vec ranije napisao kako UEFA moze ubaciti sve osvajace LP direktno u grupnu fazu LP. Ima ih 13, sistem bi se vec nasao. Mogu i na drugi nacin, npr. deset posljednjih ili osvajaci iz posljednjih 15-20 sezona. Nacin se moze naci i vecina od ovih 12 bi pristala, jer su svi osvajali LP, a ako ju u 20 godina nisi nikad osvojio onda placi nekom drugom s pricom da zasluzujes igranje.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    zašto bi netko imao pravo nastupati u lp zato što je osvojio LP prije 10, 15 ili 20 godina.
    pa jbt ajax je znao ispadati u pretkolu europa lige od dinama.
    zašto bi oni imali izravan plasman jer su '95 ili kad već osvojili to natjecanje. nek ga izbore putem vlastite lige.

    ako im se ne sviđa, nek pokrenu zatvorenu ligu, odvojenu od ostalih natjecanja i svi sretni i zadovoljni.
  • Infinity
    15.2k
    Zato sto se mora naci neki kompromis.
  • markoli
    1.6k
    Ja ne razumijem što fali postojećem sustavu i postojećoj LP? Nisam vidio da padaju brojke gledanosti ili nešto?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    kakav kompromis :rofl:

    igraš domaću ligu i kup, preko toga svi klubovi mogu izboriti europska natjecanja
    ako ne uspiješ biti među onima najbolje plasiranima - ne igraš utakmice protiv klubova iz drugih država i zaradiš manje love.

    ako se pojedinim klubovima to ne sviđa, slobodno mogu organizirati novo natjecanje po svojim pravilima i igrati ga mimi ostalih. jel interes 15 klubova ispred interesa nekoliko stotina drugih profesionalnih klubova u europi?
  • Crusades1986
    9.6k
    Fali to da pola ovih odmetnika nema siguran nastup u LP jer ga ne izbore kroz nacionalna prvenstvai tu gube ogromnu lovu. Zamisli koliki će gubitak Juve ima ako ove sezone ne izbori LP.
    Kad nadodaš ogromne dugove koje pojedini klubovi imaju dođeš do natjecanja u kojem će imat siguran nastup, veliku lovu i nemogućnost ispadanja.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pitanje je gdje je kraj?
    ako im uefa i nacionalni savezi sad izađu u susret, mislite da će stati na tome?
    za 5 godina će doći sa novim zahtjevima.

    ponašanje razmaženih derišta, ništa drugo.
    svoju nesposobnost žele sakriti pišanjem po ogromnoj većini nogometnih klubova, koji bi trebali postati njihovo roblje. odvojite se i egzistirajte sami u svom paralelnom svemiru.
  • The Undertaker
    4k
    Ova LP je kompromis i nema smisla ići dalje. Izbaciti klubove iz svih UEFA i FIFA natjecanja, zabraniti ostalim klubovima pod FIFA kapom igranje sa njima pa neka se druže intezivno. Ako će slati igrače u repezentaciju neka šalju, ako neće ne moraju.
    U krajnjol liniji, neka i UEFA dobije konkurenciju.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Fali više love. Samo za sudjelovanje u Super ligi svaki klub dobije 4 puta više para od pobjednika Lige prvaka 2020.
  • og1986
    2.9k
    Da nebi bilo kao kod amera. Prvo bio NFL pa kasnije ovi osnovali AFL i onda su se ujedinili. Tako da se ide u play off i u Superbowlu igra najbolji iz te dvije lige.
  • Infinity
    15.2k
    Iz UEFA-e su prije godinu, dvije sami najavili da postoji mogucnost da klubovi koji se plasiraju u cetvrtfinale LP sezonu kasnije imaju osiguran plasman u LP. Cetvrtfinale je osam klubova, nece im biti dovoljno, pogotovo jer ga treba izboriti svake sezone. Oni ce traziti nacin da desetak klubova ima siguran plasman, a pored svega ce traziti i puno vise para.
  • Markelo
    2.5k
    Liga prvaka se ionako polako zatvarala samo za bogate a ovi su s osnivanjem superlige to samo ubrzali. Nek se bogati malo glođu, moglo bi svašta počet ispadat iz ormara
  • db-izbjeglica
    12.6k


    super!
    nek igraju to natjecanje, al onda moraju istupiti iz nacionalnih liga, čak će imati podršku s moje strane.
    međutim, čelnici ostalih klubova, vodstva nacionalnih saveza i vodeći ljudi uefe i fife su debili ako im dopuste paraelno nastupanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.