• Kwedi
    3.8k
    Kajzerica bi bila negdje na sredini,al ona je već rezervirana za pljačku sa zagrebačkom verzijom "Beograda na vodi"
  • xavier
    12.1k
    Kajzerica bi bila negdje na srediniKwedi

    Znam da vi iz zapadnog dijela grada, Sesvete ne doživljavate kao dio Zagreba, ali ako gledamo administrativne granice grada, onda je Maksimir zapravo puno bliže sredini nego Kajzerica :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    ja sam na početnom rubu zapadnog dijela grada ako gledamo trg bana jelačića kao referentnu točku istok-zapad, al da sesvete su zagreb kao i ježdovec :joke:
  • xavier
    12.1k
    Na zapadnoj strani grad prestaje 11 km od Trga, a na istočnoj 17,5 :joke:

    Nisam ja ni toliko protiv Kajzerice, samo kažem da ta lokacija nije nikakva "sredina". Tamo me zapravo najviše smeta što mi lokacija zvuči kao da se radi Lokomotivin stadion :rofl:
  • SAS1987
    14.8k
    Na stadionu netko mora igrati’

    Priča o izgradnji nacionalnog stadiona nije direktno vezana za Dinamo, no malo je onih koji misle da bi nicanje nogometnog doma o kojem su govorili u Hrvatskom nogometnom savezu ostalo svedeno nekoliko treninga i utakmica godišnje kad se okuplja hrvatska izabrana vrsta.

    Ideja nacionalnog stadiona nije novost, ali je nedavno potvrđena od predsjednika Hrvatskog nogometnog saveza Davora Šukera pri čemu je otkrivena i ideja da bi se on vjerojatno trebao graditi u zagrebačkom naselju Blato.

    HRVATSKA DOBIVA NACIONALNI STADION! Šuker je potvrdio vijest i otkrio lokaciju na kojoj će se graditi
    Dinamo nije bio uključen u razgovore

    Većinu svojih utakmica Hrvatska je igrala na stadionu Maksimir, domu Dinamovih nogometaša koji se, doslovce, počeo i raspadati o čemu više možete pročitati ovdje. Znači li i potencijalni izgradnja nacionalnog stadiona i Dinamovo preseljenje provjerili su u Večernjem listu kod predsjednika kluba Mirka Barišića.

    “Ne, mi nismo bili uključeni u razgovore o tom stadionu u Blatu, to se događalo između Vlade RH, grada Zagreba i Hrvatskoga nogometnog saveza”, kaže, a na direktan upit o mogućem preseljenju odgovara:
    ‘Naravno da bismo igrali na njemu’

    “Ne bismo selili, ali ako se izgradi novi stadion, naravno da bismo igrali na njemu. Na stadionu netko mora igrati. Stoga, bude li izgrađen po svim zahtjevima Fife i Uefe, mi ćemo prihvatiti igranje na tom novom stadionu. Ne znam je li izbor lokacije u Blatu konačan, no mi zagovaramo Svetice.”

    Inače, Dinamov predsjednik Barišić ranije je govorio o tome da je klub spreman financirati izgradnju novog stadiona ili obnovu postojećeg. Sad kaže:

    “Gledajte, sve apsolutno ovisi o gradu Zagrebu. Ako se maksimirski stadion ne može renovirati na pravi način ili je preskupo rušenje i na istom mjestu građenje novog, onda bi za nas Svetice bile najbolja lokacija, ali tu bi opet mnogo toga trebalo riješiti, mijenjati GUP, dakle, opet je grad taj koji odlučuje. Mi smo odlučili nešto pokrenuti, poslali smo i dopis gradu Zagrebu i upoznali sve s namjerom da sudjelujemo u rekonstrukciji Maksimira. Naravno, po etapama, jer je nemoguće sve napraviti odjednom. Prvo bi se obnovile zapadna i sjeverna tribina, potom bi u novoj etapi došli na red istok i jug.”



    https://net.hr/sport/nogomet/nacionalni-stadion-gradi-se-i-za-dinamo-malo-je-onih-koje-iznenaduje-ideja-a-evo-sto-kaze-predsjednik-hrvatskog-prvaka/
  • SAS1987
    14.8k
    Dinamo navodno šalje dopise u grad zbog gradnje stadiona a grad ih sa nepozivanjem na sestanke "ignorira".
  • Infinity
    16.5k
    Ovaj i dalje uporan s pricom o rekonstrukciji Maksimira. STADION SE RASPADA!!! HALOOO!!!

    Da mi ga je sresti na ulici i da mi hoce posvetiti par minuta dao bih sve od sebe da ga uvjerim da to nema smisla.

    I jos jedna moguca solucija koja bi mogla biti mac s dvije ostrice, tj. put prema novom stadionu, ali i mogucnost novog, malo modernijeg rugla. Barisic spominje etape. Stadion se moze izgraditi na istom mjestu kroz te etape. Da rade tribinu po tribinu, ali po jednom projektu bez ikakvih izmjena. Da ruse tribinu po tribinu i prave nove, a ostale tri mogu sluziti za utakmice. Dok se radi zapad moze se igrati u Kranjcevicevoj. Na zapad pored UEFA pizdarija postaviti sve sto je sad pod jugom tako da se jug moze srusiti. Samo se bojim da ce napraviti nov i moderan zapad s krovom i nekim kapacitetom po nasim zeljama, a onda se zadovoljiti sto je njihova guzica na suhom pa ce ostalo postati nebitno. Ili da ce se pojaviti zelja za megalomanijom pa da dobijemo novo ruglo.
  • BluePhone67
    4.1k
    Ma suska se da je Barisic vec dobio po prstima iz Medjugorja i iz Zagreb mafije zbog zagovaranja na Sveticama. Stiscu sa svih strana za Blato.
  • 000
    946
    ss5Vm28.jpg

    Godina je 1946....
  • vjeko1701
    8.6k
    ma u svemu tome je i najveci problem, ako bi se gradilo, gradit ce de po kljucu gdje se moze najvise oprati i pokrasti, ne gdje bi bilo najbolje za tradiciju i fanove...
  • deda
    32.8k
    Upravo to. To je stadion koji treba zadovoljiti mafiju u Zagrebu, a ne korisnike.
  • vjeko1701
    8.6k
    tocno to a ako bi se bilo tko bunio vec vidim bandica, kolindu i ostale kako pricaju o orjunasima koji zele srusiti sve i ne zele hrvatskoj, zagrebu i dinamu da procvjetaju novim stadionom...
  • 000
    946
    Zato previše i ne zadiru u EU fondove, od kojih bi se mogao povući dio sredstava. Transparentno i pošteno jednostavno ne prolazi.
  • reziser
    6.8k
    kako ćemo se sami sebi smijati kad za 2 godine naravno nebude ništa od stadiona.....
    dao bog da se varam
    ja sam za varijantu i blata i kajzerice i rušenja maxa, bilo kaj
    samo ne ovakvo stanje
  • xavier
    12.1k
    kako ćemo se sami sebi smijati kad za 2 godine naravno nebude ništa od stadionareziser

    Smijat ću se jedino ako bude nešto od stadiona jer me do sad nitko nije niti malo uvjerio da stvarno misli nešto raditi :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.