• Krizy
    34.8k
    Attachment
    XWBpDcE7TELXyXkR (779K)
  • NitkoBitan
    11.3k
    Pa zar nisu izašli prije 2 dana u javnost s time da je ugovor potpisan, pretpostavljam da su u ugovoru neki penali za raskid...
  • NORTE
    8.9k
    Nikoga ne treba kažnjavati. Njima je pandemija dovoljan problem. Uefa je majka Superlige, Uefa će stvoriti svoju superligu.
  • db-izbjeglica
    12.4k
    a šta sad, svi su ionako dužni bogu i vragu, mali penali im ništa neće promijeniti :sweat:
  • Nolifer
    6.4k

    tako nekako
  • Crusades1986
    9.4k
    z7du7iog2fokm7zh.jpg

    Svi Liverpoolovi igraci izasli sa ovim stavom.
  • Majki2111
    2.6k

    Zašto City izlazi. Očito je United iznutra. Zakaj sad svi izlaze? Kaj se dogodilo u Barci Atleticu i Cityju? Jel iko zna?
  • NitkoBitan
    11.3k
    Malo prije sam procitao clanak na indexu gdje pise da mogu izac iz lige bez odstete ako clanovi tako odluce, valjda ce raspisat prvo izbore...
  • Infinity
    15.1k
    Uefa je majka Superlige, Uefa će stvoriti svoju superligu.NORTE

    Ja nemam nista protiv SL koja ima recimo 16 klubova i u koju se Barcelona mora svake sezone kvalificirati i u koju se Santa Coloma moze kvalificirati. I mislim da nitko nema nista protiv u tom pogledu. Dici ce se kuka i motika kad shvate da u takvu SL zele Chelsea, United, Arsenal, Liverpool, City i Tottenham, a sad umjesto cetiri mogu uci dva, mozda tri. Real i Barcelona mozda ne bi imali nista protiv s obzirom da im je konkurencija jedan jedini klub.
  • Crusades1986
    9.4k
    Mislim da su tu presudan kotacic zakotrljali Bayern i BVB. I da nisu, mislim da bi isto ovako zavrsilo, ali ovo je bio dobar vjetar u leđa. Aspolutno svi navijači, bivsi igrači, komentatori, cak i politika su rekli NE.

    Te priče o franšizama možeš prodavat Amerima koji na tekmu dođu pojest 4 hot-doga i vikat "defence". Jbg, Europa je kulturno drugi svijet, nama je nogomet doslovno najvažnija sporedna stvar, daleko znacajnija od njihovog bilokojeg sporta, nek je i najpopularniji. Niti ima tu ikakve tradicije, niti povijesti, niti iskrene drazi natjecanja.
  • Majki2111
    2.6k
    Dobro, al City je privatni klub. Nemrem još naći info zakaj on izlazi... Al bome svaka čast Chelseau ako su se uplašili protesta. Nisam očekivo....
  • Crusades1986
    9.4k
    al City je privatni klubMajki2111

    Ostali nisu? Osim Barce i Reala.
  • Jaro
    5.3k
    Klosari kad im ulica namece pravila
  • Majki2111
    2.6k
    Ne znam sa sigurnošću. Znam za Barcu da je 100% udruga građana i da je city privatni. Nije ni bitno to. Kaj se desilo uopće da svi hoće izać.
  • Papastrumf
    9.3k

    Desilo se nesto sto ti ne kuzis i nikad neces.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.