• Neki tip
    18.3k
    No vjerujte mi da neće ovi klubovi igrati nikakvu svoju ligu mimo UEFA-e. Ovo je samo potez kojim pokazuju da su ozbiljni i da neće ostati samo na riječima, a cilj je naravno izvući najviše što mogu od UEFA-a, ali nema ama baš nikakve šanse da će se to natjecanje igrati mimo UEFA-e.xavier

    A kao Boban je visokopozicionirani insajder..

    Imamo čovjeka ovdje na izvoru informacija. Ili vrelu mudrosti. :lol:
  • Dudu
    2.6k
    Ed Woodward podnio je ostavku u Manchester Unitedu jer i taj klub izlazi iz Superlige

    Čestitam svim navijačima Uniteda što su se riješili ovog ološa :D

    Di ste Perez i Agnelli???
  • db-izbjeglica
    11.8k
    agnelli izgleda isto podnio ostavku.

    jbt koji hohštapleri, liga im je trajala manje od 48 sati, a najavili je kao revoluciju, najveći spektakl u povijesti nogometa, spas za cijeli nogometni svijet. još se samo čeka vijest da je perez nestao :lol:

    pa da je da su angažirali 12 čelnika hrvatskih četveroligaša, bolje bi se organizirali i ovo bi duže trajalo. :lol:
  • Infinity
    14.9k
    Kako ce sad UEFA da im ga mece iz dana u dan. SL je njihov glavni argument pri pregovorima, konstantno su prijetili novim natjecanjem koje je dozivjelo krah za 48 sati. Sta ce sutra Perez reci Ceferinu kad mu ovaj kaze 'ne moze'. Jos ce mu se smijati u facu. Aj meraka. Nadam se da ce ih barem pola dozivjeti bankrot kroz par sezona.
  • Markelo
    2.3k
    Ne znam koji je gori puč ovaj ili onaj u Turskoj protiv Erdogana.

    Perez sad isto mora otić
  • Keyser Soze
    7.8k
    JP Morgan će im jebat mamu naninu :lol:
  • Eduardo
    16.8k
    Sta ce sutra Perez reci Ceferinu kad mu ovaj kaze 'ne moze'.Infinity

    giphy.gif
  • Krizy
    33.6k
    Agnelli i Woodward napustili Juve i United.
  • Baneki
    696
    Koji neviđeni cirkus od svega ovoga. Spojila se financijska dubioza nekih klubova sa par amerikanaca vlasnika koji razumiju samo onaj njihov američki nakaradni sustav sporta koji je potpuno nespojiv sa europskim. Onda onaj Perez u onom intervjuu je potpuno u deluziji - skraćivanje utakmica, oni će spasiti nogomet, itd..Nijemci, francuzi i portugalci ih otkantali pa su valjda shvatili da je vrijeme da se povuku.
  • Dudu
    2.6k
    Di si Perez pederuuuuu, kako to predsjednik propale lige moze bit predsjednik nekad kraljevskog kluba?!
  • Mali dioničar
    13.4k
    Laporta navodno rekao da ce dat navijacima da odluce o ulasku u superligu, to je to izgledaNino Bule

    Koji klošar!
  • Eduardo
    16.8k
    Agnelli i Woodward napustili Juve i United.Krizy

    Znam da sam rekao, ajmo sad ozbiljno, ali moram :sweat: čekamo Pereza da se obesi :yum:

    giphy.gif
  • db-izbjeglica
    11.8k
    da se englezi nisu povukli, uvjeren sam da bi španjolci i talijani nastavili s ovim.
    ovako nemaju što, stjerani u kut.
  • deda
    26.3k
    Odmah sam ja rekao da su Talijani i Španjolci papci, a da Englezi to neće dozvoliti. Cilj će postići jer će UEFA jebački pojačati nagrade to je sigurno.
  • Krizy
    33.6k
    Definitivno najjači komentar na koji sam naišao:
    23valqiu8xnf1390.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.