• db-izbjeglica
    12.5k
    mislim da su se ovi malo preračunali, imam dojam da su mislili kako će se ostali klubovi "potući" za nastupanje s njima u tom natjecanju, ispada da baš i nije tako, svi ostali su distancirani i čekaju reakciju uefe.

    bio bi epski fail da popuše sve zbog ovoga i budu 5-10 godina prisiljeni igrati među sobom. :sweat:
  • NitkoBitan
    11.4k
    Po najavama igraci koji nastupaju u toj Ligi nece moc nastupat za reprezentaciju, bas me zanima je li Lukici i ekipi stalo do repke
  • Nino Bule
    11.2k
    Modricu je ovaj euro vjerovatno zadnje natjecanje, zabrana igranja se vjerovatno odnosi na katar 2022 zbog kojeg ovaj vjerovatno nece selit iz madrida.
  • Markelo
    2.5k
    Baš će La liga pustit da joj Barcelona, Real M i Atletico odu iz prvenstva. Njima trebaju ti klubovi a klubovima treba La liga. Tu gube i jedni i drugi ali ipak više liga. Naći će oni neki kompromis
  • og1986
    2.9k
    Nebi me čudilo kada bi u toj Superligi odlučili da jedan mjesec idu malo igrati u Ameriku drugi u Kinu radi proširenja gledatelja. Kao što i NFL ide par utakmica igrati u London.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    mislim da oni malo precjenjuju nogometna tržišta van europe.
    je, kinezi, arapi i ini će lajkati na fejsu i instagramu, ali nisu to ljudi koji mogu biti jezgra praćenja.

    amere mogu privući jedino ako unutra ubace par američkih klubova koje će umjetno napumpati na razinu najjačih svjetskih momčadi. kod amerikanaca nije problem što je nogomet dosadan, nezanimljiv to su priče za malu djecu (mada i njihova liga raste zbog latinosa), već zbog toga što ne mogu biti najbolji u tom sportu, njih zanima samo ako su najbolji, ako pobjeđuju, zato i prvake svojih nacionalnih liga često zovu "world champions".
  • vafenss
    233

    Mogli bi oni cesce od jednog mjeseca tamo igrat s obzirom na reakcije svojih lokalnih navijaca hehe
  • Navijač Dinama
    7.3k
    oxb8ibf3gwxk95s1.jpg

    Arsenal i Spursi nakon dvije pobjede u SL. :cool:
  • Nino Bule
    11.2k
    EzVYSTFVEAEOphm?format=png&name=large

    1998, Berlusconijeva ideja novog zatvorenog natjecanja iz kojeg nema ispadanja koje bi se zvalo Super Liga .
  • db-izbjeglica
    12.5k
    uskoro počinje presica uefe, baš me zanima kakav će stav zauzeti :grin:
    očekujem pomirljivi ton, nadam se oštrim kaznama za urotnike :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.