• immerwieder
    1.4k
    smo perišić vječan jest
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Perišić - BudimirCrusades1986

    Jaooo
  • Carrasco
    4.1k
    Bar znamo da će Oršić sigurno igrati od početka protiv Malte.
  • Nino Bule
    13.4k
    zasto ?
    Malo ste svi na forumu zeljni banova i za gluposti bi ljude banirali.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    mislili smo da će protiv Cipra kad ono utjera nam Dalić..
  • Krizy
    43.2k
    Više vrijedi grijanje klupe u Wolfsburgu nego odlična Oršićeva sezona. Brekalo u sezoni zabio koliko Oršić protiv Tottenhama.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Pošto je ovo forum posvećen Dinamu i interesi Dinama su ispred svih ostalih neće biti nikakvih baniranja za uvrede prema čovjeku koji očito ignorira trenutno najboljeg Dinamovca.

    Ja bi mu isto svašta nešto rekao, najiskrenije.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Rusija pobijedila Sloveniju 2-1.
  • Neki tip
    21.3k
    zasto ?
    Malo ste svi na forumu zeljni banova i za gluposti bi ljude banirali.
    Nino Bule

    Zato što to "kockoglavljenje" smatram čistim šovinizmom, prema porijeklu.

    Da mu je neka očita fizička osobina, ajd.. ružno, djetinjasto, ali nije za ban. Dakle, da ima klempave uši pa je klempo ili da doista ima specifičan oblik glave pa je eto kockoglavi. Velim, bilo bi ružno, ali ne šovinistički.

    Ovako mu je na temelju porijekla pripisao nekakvu stvarnu ili zamišljenu fizičku osobinu koja se inače pripisuje ljudima s dinarskog područja.

    Otprilike kao da nekom Zagorcu, premda je zapravo prosječne visine i ne pije alkohol kažeš - pijandura kepecasta.
  • Neki tip
    21.3k
    Ja bi mu isto svašta nešto rekao, najiskrenije.marcio amoroso

    Ali mu ne kažeš.

    Ima raznih oblika vrijeđanja. Vrijeđaj ga na temelju njegovih osobnih karakteristika, ak ti je do vrijeđanja, a ne na temelju porijekla.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Uglavnom ovo što radi Orši je sramota. Može ga biti sram.
  • jp23
    2.6k
    Možda se družim sa drugačijom ekipom pa dosad nisam nikog čuo da vrijeđa nekog da je kockaste glave zbog porijekla?

    Da se ne uplićem previše tamo, drago mi je da je izmjenjen sastav, al ne znam što više Oršić mora napraviti da bi startao
  • Keyser Soze
    10k
    Po čemu je to uvreda za porijeklo? Možda on smatra da ima kockastu glavu i to je to, nije spominjao ni Bosnu ni Livno.

    Dalić je prodavač magle, kaže igrat će samo ovi u formi kad ono prc. Napisao sam neki dan i ponovit ću, njemu je bitno gdje igraš, a ne u kakvoj si formi... Da imamo igrača koji grije klupu u Realu i Bruna Petkovića ipak bi igrao ovaj koji grije klupu u Realu.
  • Neki tip
    21.3k
    Po čemu je to uvreda za porijeklo? Možda on smatra da ima kockastu glavu i to je to, nije spominjao ni Bosnu ni Livno.namodi grebza

    Dobro. Već smo ustanovili da neće biti bana za ono i da je Dalić legitimna meta svakojakog vrijeđanja. U redu.
    Ali ajde da se ne pravimo grbavim kitovima..

    Ako nekome iz Kaštela kazem da je "tovarčina smrdljiva", možda ja mislim da smrdi na magarca, a nikakve veze moja uvreda nema s njegovim porijeklom. Nisam spomenuo ni Kaštela ni Dalmaciju.
  • Dudu
    2.6k
    Žao mi je stvarno Dalića. Uradiš toliko toga, doživiš da te ljudi vrijeđaju za svakakve gluposti. Ima nas par milijuna i nikom ništa ne valja.

    Oršić ko Oršić, meni i draže da ne igra, nek se odmori za Villarreal. Bolje nego da ga polomi neki Cipranin.

    Zlatko ako je nešto bio, to je uvijek gospodin, pa bio on populist, loš taktičar ili šta god. Lik je napravio najveći uspjeh u povijesti ove zemlje i moj respekt ima sad i uvijek će ga imati.

    Ja sam govorio trebao je otići nakon Svjetskog Prvenstva, jer to je vrhunac koji možeš doseći, ali on je odlučio ostati i boriti se i dalje. Respekt i za to, ali evo nažalost došlo je što sam i očekivao, da ga ljudi omalavažavaju kad i kako stignu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.