• Majki2111
    3.1k
    Nebi trebalo bit nešto teže valjda. Sam je dohodao do klupe. Nije imao bolnu grimasu.
  • jp23
    2.6k

    Uvijek bih radije slušao Baloga nego Blažićka. Balog koliko god da je dosadan, ne povraća mi se dok on komentira.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Koji peh Babeca. Uđe i minut poslije ne uspije očistiti loptu i iz te akcije padne gol.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ja bi radije slušao nikog da biram, obojica su mi užas...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Zato mrzim ova nebitna prvenstva za mlade, točno sam znao da će se netko ozljedit...namodi grebza

    Iskreno, ja bi da nitko od dinamovih igrača uopće nije išao na okupljanja reprezentacija. Slijedi prebitan period i samo se može pokupiti pokoja ozljeda
  • Majki2111
    3.1k
    Divim se ljudima koji čuju komentatora za vrijeme tekme
  • jp23
    2.6k
    Ušli Špikić i Žaper
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Gledam cijelu tekmu i bisttovića sam skužio da igra tek kod ovog faula minutu prije nego je zamijenjen :sweat:
  • Neki tip
    21.3k
    Iskreno, ja bi da nitko od dinamovih igrača uopće nije išao na okupljanja reprezentacija. Slijedi prebitan period i samo se može pokupiti pokoja ozljedadb-izbjeglica

    Svi klubovi na svijetu bi to. I jedan dio klupskih navijaca.

    Taman sam u jednoj wapp grupi komentirao kak sam zabrinut ak cemo igrati bez Majera i Petka, ali svejedno ne bih zelio da dinamov igraci ne idu na okupljanja reprezentacija.

    1. i drugi klubovi daju reprezentativce i svakome tko navija za Hrvatsku, ne iskljucivo za Dinamo, itekako ide na zivce kad klubovi kenjuckaju oko puštanja

    2. znak kvalitete

    3. većina igrača o tome sanja i voli ići igrati za reprezentaciju.

    Znam da ovdje ima dosta ljudi kojima rep. nogomet ide na zivce ili ne prate ili sto god, po izboru svakom, sve 5, ali meni bi potpuno nezamislivo bilo poželjeti da Dinamov igrač ne igra za reprezentaciju Hrvatske.
  • čovjekjogurt
    617
    Bistrović igra u prvih 11 samo zato jer je u inozemstvu, da igra u Belupu ili Gorici bio bi tretiran ko Babec, Žaper i ostali.
  • Crusades1986
    11.9k
    Ak cemo tom logikom da svi navijaci svih klubova ne bi pustali svoje igrace u reprezentacije, onda hladno mozemo ukinut reprezentativni nogomet.
  • Neki tip
    21.3k


    Naporan si s tim inozemstvom. Da je odigrao vrhunski, dovlacilo bi ga se u Dinamo ovdje, na temelju jedne tekme.

    Standardan je u ovoj generaciji stalno. Ili je bio 12. igrač. U CSKA je do ozljede, s 20 godina, bio u prvoj postavi. Poslije se malo teze bilo vratiti, ali igrao je.. na posudbi u Kasimpasi igra stalno i prema sofascoreu, prilicno solidno.

    Pa ne moramo stalno ke..at samo da ke..amo.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ne znam za vas, al meni Ivanušec najbolji večeras.
  • Neki tip
    21.3k
    hladno mozemo ukinut reprezentativni nogomet.Crusades1986

    Pa, rekao bih da bi neki zapljeskali tome. :)

    Legitimno, ali meni zbilja užasavajuća pomisao.
  • marcio amoroso
    36.4k
    al meni Ivanušec najbolji večerasNavijač Dinama

    Meni također, ali ubjedljivo najbolji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.