• Eduardo
    20k
    Švicarci dobili Engleze 1:0 na u našoj U-21 grupi.
  • flexXy
    2.3k

    Ne znam dal bi se veselio, ako nasi prodju skupinu onda cemo definitivno gledati Daliceve "senatore" na Euru, ovako jos postoji nada da nemre ignorirati mlade.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Mali off, ali Ova Engleska kad bi povela najbolje što ima do 21 godinu, bili prvi favoriti možda i bez premca, ali im dosta tih igrača igra u seniorima. ( Mount, Sancho, Rice, Recee James, TAA, Saka, Foden, Greenwood ozljeđen) ali uz to sge i Dortmundov Bellingham, koji može i za U17 čak igrat.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Nikada nisu imali ovako puno dobrih mladih igrača, bar koliko se ja sjećam. Imaju strašan potencijal, ali im fali stručnjaka na klupama.
    Nije slučajno da svi najbolji engleski klubovi na klupi imaju strance.
  • NORTE
    11.4k
    Dalić je napravio jedino fenomenalnu zamjenu Barišić-Oršić na poluvremenu. Dugo ga je i ignorirao, godinu i pol dana. Rezultati repke idu u prilog njegovoj smjeni.
  • immerwieder
    1.4k
    mogu shvatiti i kak je brkljača gurnul iniesti kroz noge, ali ne mogu shvatiti zakaj perišić mora igrati
  • Bosna86
    11.6k
    Rezultati repke idu u prilog njegovoj smjeni.NORTE

  • Carrasco
    4.1k
    Po meni on ima još kredita za ono što je napravio. O eventualnom otkazu bi se dalo raspravljati ako ne izborimo SP.
  • Carrasco
    4.1k
    Bez Špikića, Majer na desnom krilu. :rage:

    Šemper, Bradarić, Vušković, Erlić, Šverko, Franjić, Moro, Bistrović, Ivanušec, Kulenović, Majer
  • Neki tip
    21.3k
    kaj Moro ipak nije ozlijeđen? Netko je pisao da jest
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ma ajde Majer, bio je dobar u uzvratu, ali Kulenović pobogu.. i Šemper prije Nevistića mi je li la
  • Carrasco
    4.1k
    Nije poanta u tome nego to što ga stavlja na desno krilo, a u sredini je jedno 10 puta bolji. Nevistić 10 kikseva ove sezone, Šemper u puno boljoj formi.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Goncaqves kod njih u prvoj opravdano, lik ima 15 golova( najbolji strijelac lige) i 3 asistencije u prvoj Portugalskoj ligi,
  • Krizy
    43.2k
    Kod portugalaca 4/5 u obrani se zove Diogo :grin:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Od kad pratim nogomet, ja nisam vidio lošijeg igrača koji dobija više prilika od ovog kulenovića.
    Kako, zašto, stvarno nema nitko bolji od njega?

    Možda ne vidim dobro i propuštam nešto senzacionalno kod njega, uvijek ostavljam takvu mogućnost otvorenom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.