• Infinity
    16.4k
    Neki vele stadion, neki vele novi ugovor Bjelice, neki vele novi gazde, neki vele povratak otpisanih. Tko će ga znat.deda

    Nema mi smisla da se sazove izvanredna press konferencija zbog novog ugovora treneru. Sve bi nas to obradovalo, ali nije da je takvo nesto vrijedno tolike paznje.

    Ovo s novim gazdama i otpisanim mi takodjer nije realno. Ostaje nam stadion, a nadajmo se da ce to biti novi stadion, a ne pokriven postojeci.
  • BluePhone67
    4k
    moglo se bar pricekat sa svime (kaj god bilo) da prodje tekma s prijateljima s jugareziser

    Kaj si ima vise cekat, pa sve krece od proglasa BBB i 18 000 potpisa prije 10 god ( DESET GODINA) koji su odnijeli Bandicu koji je to sve bacio u smece u pljunuo svima nama u facu, ja mislim da je to dovoljno vremena proslo za cekanje.
  • reziser
    6.8k

    ak se čekalo 10 godina, moglo je još par dana

    uredno se nama pljuje po facama, od žičara, fontana, rotora i ostalih pizdarija
    dinamo je tek jedan u nizu gdje se lova pere
  • xavier
    12k
    ja se iskreno nadam da je tema NOVI STADIONreziser

    Tema će biti kukanje kako je ovaj stadion u očajnom stanju te prijetnja kako će klub sam izgraditi novi stadion ako se nešto ne riješi. No opet naravno ništa konkretno.
  • reziser
    6.8k


    nadam se, iskreno se nadam da će biti nešto KONKRETNO o stadionu, a ne bajke
  • reziser
    6.8k
    i dinamo NEMOŽE sam napraviti stadion bez grada....koji treba dati zemljište
  • deda
    32.6k
    Kak ne može, ja imam ral i pol tu u Bjelovaru. Doniram je klubu. :wink:
  • BluePhone67
    4k
    Mijenjam pobijedu/poraz/nerijeseno za slobodu kluba i buducnost
  • reziser
    6.8k
    vidjet ćemo kaj budućnost u 12 donosi :grimace:
  • reziser
    6.8k
    bude livestream?
  • deda
    32.6k
    Komad betona skoro pao na djecu jučer. To je to.
  • deda
    32.6k
    Stadion treba pod hitno zatvorit i gotovo. Ako to ne pomakne stvari ne znam što će.
  • reziser
    6.8k


    ma hoće, sad bi ti rekao....
    plakanje, kukanje, molbe, qrac palac

    zatvorit ce nam stadion i igrat cemo na rujevici evropske
  • Guinness
    2.2k
    Tema će biti nove gazde
  • 000
    946
    Tema će biti nove gazdebk5b

    Nakon za dlaku izbjegnute tragedije jučer, tajming za tu temu bi bio potpuno deplasiran.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.