• Bosna86
    11.6k
    U zadnjih 10 gostujućih utakmica nakon SP, 7 poraza, dva remija i jedna pobjeda... Katastrofa
  • masacusec
    3.5k
    Zlatko dalic ni kriv ni duzan oko svojega vrata ima srebrnu medalju sa SP-a...to je trener slucaj bez prave kompetencije i strucnog znanja. Definitivno zasluzuje voditi prosjecnog hnl prvoligasa i to je to. U ljeto 2018. jaaako mu se posrecilo i nakon SP-a njegovo je pravo trenersko "umijece" doslo do izrazaja. Previse vec opstaje kao izbornik. Djeluje mi kao covjek "HNS-ovog sistema" koji nema svoje -ja.
    Drugim rijecima, vadi ga van!
  • Nolifer
    8.1k
    KOMENTAR NENADA BJELICE

    Sada je potreban što brži reset. Malta nije upitna, ali ono što je pokazao Cipar treba respektirati

    Točno... Po meni je sve dobro rekao.

    Prvo treba pristup promjenit, jer za nas nema lakih utakmica. To kaj smo igrali u jakosnoj skupini lige nacija, ništa ne znači.

    Drugo vratit pobjednički sustav igre, bio on 4-3-3, 4-4-2, 3-5-2, al daj mi samo pobjede...

    Ovo je stvarno danas bilo neočekivano...

    Spustit se na zemlju i počet igrat nogomet!
  • Tom Hanks
    3k
    "ljeto 2018. jaaako mu se posrecilo"

    Ako je sreca 3 eliminacijske utakmice gubiti i okrenuti onda si u pravu
  • Nolifer
    8.1k
    danas klasično svi lošibbbjura

    Dalić: Klasika. Baš smo bili loši

    Dalić čitao zonu...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Meni je vojnović loš, podcasti i nekakva ležernija atmosfera mu puno bolje leže. Pogotovo mi ne spada tamo jer nema nikakav legitimitet. Do sad su dovlačili igrače koji su barem imali nekakve nastupe u reprezentativnom dresu, tipa Mate Bilić. Mislim, ne vidim koji je problem dovesti u studio igrača koji je skupio 20 nastupa u reprezentaciji. Šta ja znam - Marko Babić, ne mora biti Srna.

    Jarni je ok, pristojno i čovjek ima težinu.

    Međutim puno veći problem mi je sama utakmica gdje imaju dvojicu komentatora ili samo jednog koji previše pričaju, ljudi nikako da začepe usta da bude malo tišine. Također, sve prenaglašavaju, sinoć je Vela za svaki centaršut u 16m povisio glas kao da ide nekome na zicer. Daj ono...

    Još su imali par "bugova" gdje im krene reportaža koju nisu trebali pustiti, onda se prije uključena čuju zvukovi i upadice iz studija. Vrhunac je bio poslije same utakmice, kad su se prebacili u studio, gdje se jedno 5 sekundi čulo nečije glasno disanje.

    HRT, kakav god da je, odradi utakmice reprezentacije na puno boljoj razini. Ovi su amateri.
  • SAS1987
    14.7k
    SAS1987 ima tjedan iz snovaMarkelo

    Imam, ali zbog Dinama i presude :cool: Reprezentaciju ne pratim nešto posebno :smile:
  • masacusec
    3.5k
    Dvije na ruletu penala, jedna u produžetku...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Nemojte pretjerivati. Ne može se doći do finala SP na sreću. Međutim, ništa nije vječno i svaki izbornik se "potroši" .

    Hrvatska u zadnjih 5 utakmica ne zna za pobjedu, 4 poraza i neriješeno s turcima.

    Mada je i to u biti trebao biti poraz jer je jedan gol zabijen nakon očito igranja rukom.

    Nezgodna situacija u svakom slučaju. Nema smisla pred veliko natjecanje mijenjati izbornika, ali ovo ne izgleda dobro, ni najmanje.

    Još se totalno razbio dinamov nalet i dobar ritam ovom reprezentativnom ovom stankom.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    imaju dvojicu komentatoradb-izbjeglica

    Na Sportklubu( morao sam tu gledat tekmu jer nama u BiH zatamne Novu kad je tekma) komentirao Grgić. Onako osrednje, nit smrdi nit miriše.
  • Majki2111
    3.1k
    Jučer je Nova bila na razini. Pogotovo Vojnović i Jarni. Vela mi je top. Nemam zamjerki.
  • Carrasco
    4.1k
    Sutra od 15h na HNTV igra reprezentacija do 20 godina prijateljsku utakmicu protiv Turske. Od naših pozvani Josipović, Šutalo, Bulat, Julardžija, Marin. a9njjlbhxozfy42j.jpg
  • Eduardo
    20k
    4 poraza za redom. Pa ne bi da smo jebena Malta. Ovo je meni za otkaz.Papastrumf

    Dalić se iz izbornika pretvorio u čestitara. Logično s obzirom na broj poraza u zadnje vrijeme. Ipak je sportski čestitati pobjedniku.

    Slažem se za otkaz, već se trebao dogoditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.