• Facke
    2.4k
    Meni Ademi igra dosta ofenzivnu ulogu ili?
    Ko da je blizu spice. Sve u svemu, slabe zasad.
  • Facke
    2.4k
    I zbog cega je Vidovic dobil zuti? Zato kaj je igral loptu morti?
  • Dinaminjo
    587
    Ovo bi moglo funcionirat da se bokovi "dupliraju" Perkovic - Ljubo i Ristovski - Bulat, a da Vidovic i Baturina budu leteci iznedu krila i poluspica
  • Orc123
    5.7k

    Frende, sve vec vidjeno....jako smo spori, ne radimo presing visoki pri reposjedu....taj presing smo 100 bolje radili pod Biscanom. Opcenito imamo jako teretnu i sporu momcad . Jedini brzi igraci cu na terenu Risto i Baturina a jedina 2 igraca koji mogu proc 1 na 1 su Vidovic koji opet pokazuje da nije krilo i da oscilira i Baturina. Ljubo opet pokazuje da nije bek i tako ..sve vec vidjeno i ja ne vidim nikakav napredak u ni jednom dijelu igre...vidjet cwmo na zimu jel ce se promijeniti sta ali ovo je sve vec vidjeno ...Drmic je debelo prespor....eto ukratko. I da, uloga Ademija mi nije jasna nikako.
    I da, Ljubo uopce ne spaja na krilu, a sredina sa Bulatom, Miskom i Ademijem debelo pre spora za ozbiljan europski nogomet!
    Najvise mi smeta od svega sto uopce ne igramo visoki pritisak ni ne tezimo reposjedu ali to je ocito realnost sa ovom teretnom i sporom 1. Postavom!
  • austrijanac
    2.8k
    Bit ce sve bolje kad malo se uigraju na iducoj reprezentativnoj stanci.
  • hardek
    1.6k
    Još na Maksimiru i igramo nešto, ali u gostima smo baš negledljivi
  • Blue Austrian
    337
    Igraju bas kako sam napisao.
  • Facke
    2.4k
    Solidna igra. Gol sme zasluzili.
  • DiddyGuela
    1.2k
    Izgleda da se svi skupa moramo nauciti na ovaj Dinamo. Realnost je da mi bez grca ne mozemo dobiti nikoga u HNLu osim Rudeša. Ova ekipa je sklapana amaterski. Ne mozes igrati nogomet bez krila cak ni na ovom HNL nivou. Mi nemamo profil igraca koji mogu probijati i stvarat visak, mozemo igrati od noge do noge, okolo i tako dalje. Ovako se nogomet igrao prije 20 godina. Ne moze tu ni jedan trener na svijetu pomoc, jednistavno ova momcad je vrlo lose selektirana jos na pocetku sezone.
  • cibona
    1.6k
    Predvidljivo, dosadno, surovo, jalovo. Sve je vec videno, sve smo iskomentirali vise puta i nema se smisla ponavljati. Znamo koji su nam problemi od 5. mjeseca i nista od toga nije sredeno.

    Vidjet cemo sto nam drugo poluvrijeme nosi. Naorije plavi.
  • Captain America
    14.7k
    Igramo protiv tradicionalno za nas nezgodne Gorice i još nakon reprezentativne pauze. Sve očekivano. I Joža s Tribine je najavio ovakvu utakmicu.
  • dzg717
    961
    Spasit nas moze samo zimski prijelazni rok
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.