• Maksim Maksimirski
    4.6k
    Bekovi su očajni i toliko je predvidljivo da će i Ristovski i Ljubičić ići ili u dodavanje ili u dribling prema sredini da je to smiješno. Sjeća li se itko da su Rile i Ljubičić ijednom otišli u prodor sprintom paralelno sa aut linijom i da su ubacili kao što to rade pravi bekovi? Uvijek idu prema sredini i protivnički bek ne mora ni čuvati vanjsku stranu. Rile je imao situaciju gdje je mogao povući i nabaciti ali se on, gle čuda, opet odlučio na povratnu Baturini gdje se izgubila lopta.

    Kolarić u utakmici u kojoj Dinamo ima 70 posto posjeda dosudio faulove 1-7. Dinamo napravio 7 prekršaja a Gorica samo 1. Ne sumnjam da će takav kriterij biti pohvaljen i da će ''objektivna'' javnost pohvaliti suca. Produžio je samo jednu minutu a Banić je ležao dvije minute kada ga je lopta pogodila u glavu, Banić i inače zadržava tokom svakog gol auta. Vidjet ćemo hoće li to Kolarić nadoknaditi na kraju i hoćemo li imati hajdučku nadoknadu od 9 minuta ili će biti standardne 4.
  • cibona
    1.7k
    Slazem se, od boska je neupitno bolji (trenutno), ali je li to dovoljna kvaliteta za dinamo? Ja samo kazem da se treba stati na loptu i malo manje govoriti o njemu kao dugorocnom rjesenju za dinamo. Ima vremena do zime pa cemo vidjeti, ali damas je nekoliko puta ozbiljno izvisio i pogrijesio.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    dodaj minutu za svaki nas korner jer se bulatu ne zuri izvesti
  • hardek
    1.7k
    Volio bi u drugom Špikić i Kaneko umjesto Drmića i Ademija. Vidovića u napad Špikić lijevo i Kaneko desno i Baturina u sredini. Da dobijemo malo na brzini i okomitosti. Al naravno očekujem Emrelija i Špikića umjesto Drmića i Vidovića
  • Captain America
    14.8k
    A sto se tice reprezentativne stanke, ona bi trebala sluzit treneru da malo reda uvede u ekipu, a ne da je oslabi.‘nuladva’

    Uvedeš reda uz izostanke mladih i seniorskih reprezentativaca...
  • Orc123
    5.7k
    Evo vadi Maxa van...koje idiotarije vise! Jbt opet nam igraju bekovi stopere, vezni bekove ...kruha od toga nema! Ku.ac je to vise! Ajde budimo realni volim Ademija ali sad ce opet Dinamo biti talav njega ....sta on danas igra? Sudjeluje u kreaciji? Daj ma ovo je sranje vise!
    Kako ubiti igraca i njegovo samopouzdanje!
    Samo cekam vracanje Boska u prvih 11! Jbt kemijanje vise! Ko da je Max danas igrao lose jos bi razumio!
    Postaje mi sve vise zao sto smo odjebali Biscana jer ovo ne slici nogometu!
  • Teofil Kateran
    972
    Samo ću reć da mi nisu jasne ove dvije izmjene baš
  • Facke
    2.5k
    Ademi danas igra na desetke ili? El je to njegova pozicija? Nije.

    Al nije mi jasne zake vadi Bernauera i stavlja Ristovskuga na stopera. Nije mi jasne.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jel Vidovic odigrao ijednu utakmicu 90min?
  • Teofil Kateran
    972
    100% je u pitanju da ako odigra cijelu utakmicu Dinamo mora više platit
  • hardek
    1.7k
    Dinamo pod Jakirom mi izgleda kao kad na FM-u na taktici označiš opciju "Shoot on sight"
  • Doktor Kunić
    2.8k
    Moha je puno aktivniji prema naprijed
  • Teofil Kateran
    972
    Ljubo je možda ovim htio poručit da više ne želi igrat beka :)
  • jedan u nizu
    6.7k
    Nemojmo se lagati.
    Najveci krivac je trener. Pola igraca je igralo i prije njega i prosle sezone, dokazali su da mogu. Ocite su instrukcije igracima kako da igraju, pa igraci samim time tako i igraju.
    Koristi krive igrace na krivim pozicijima. Onda stavis igrace kojima je to prirodnija pozicija, ili mijenjas formaciju. Ista stvar kao i kod Dalica, nema boga da bi se mi maknuli od 4-2-3-1 formacije koja nam niakko ne odgovara kada nakon Oršića nemamo nijedno kvalitetno krilo.
    Baturina na krilu je kao Vlasic ili Pašalic na krilu. Ademi je nevidljiv, umjesto da ga stavi na zadnjeg veznog i korektora, a Misica gurne naprijed koji je kreativniji, on se drzi ko pijan plota formacije. Takoder, Emreli na krilu opet. Teski idiotizam.

    Kada bi uprava bila fer, Jakir bi nakon jos 4 izgubljena boda trebaop dobiti otkaz. Ako se ne varam, od 9 utakmica on ima 6 pobjeda i 3 poraza.
    Nisam za davanje otkaza rano, ali ako se ovakva igra nastavi do zimske stanke, odmah otkaz bez razmisljanja. Nisu mi bitni ni bodovi ni pobjede koliko igra, a nekako mi se cini da su igraci pod Biscanem ipak bili gladniji pobjeda
  • ‘nuladva’
    116
    Uvedeš reda uz izostanke mladih i seniorskih reprezentativaca...Captain America

    Iz prvih 11 jedino Vidovic, Baturina i Ademi nisu bili sa ekipom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.