• Juznjak
    3k
    Sutra se stigne odraditi i misa ujutro i nedjeljni ručak i prošetati Maksimirom prije tekmeKepec

    Kao da si opisao moj dan. Ili mi cura ima profil na Zoni a da ja to ne znam?
  • zagr
    505
    nadam se da će jučernjašnji poraz hajduka nabrijat same ljude da dođu danas na Maksimir.
  • Kepec
    4.6k
    Ili mi cura ima profil na ZoniJuznjak

    Kontrolira ta na sve strane. Ne daj se Južnjače.

    Pitanje vezano za današnji maraton i blokadu prometnica, je li zna netko do kada će to biti i je li se može ikako doći autom do okolice stadiona.
    Vidio sam da se spominje blokada tramvajskog prometa do 15:30 pa ne znam je li isto i za aute.
    Hvala unaprijed
  • Ivdzo11
    3k
    1696744784912_Dinamo%20za%20Istru.jpg

    By Germanijak
  • marcio amoroso
    32.3k
    Dečki još jednom. Svi koji su naručili majice i koji mogu doći sat vremena prije tekme na parking kod okretišta Borongaj neka dođu.
  • Georg Koch
    3.5k
    opet emreli krilo koji to nije.
    I sosa star is born na klupi.
  • Zagreb1992
    1.2k
    Ako izađe s ovim sastavom onda nek sam da ostavku ...Tragedija koja je to tvrdoglavost kod Jakira
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Perković će krenuti prije nego li Ljubičić.
  • mali M
    3.5k
    Meni nije jasna ta tvrdoglavost jer nije da ima rezultat sa ovom postavom... Kao ni mrtav Maxa u prvu momčad, kao da sa Boškom gazi sve po redu. Ako se držimo one pobjednička momčad se ne mijenja, pa miša mu, onda luzersku mjenjaj!!!
  • Praskaton
    1.8k
    Nadam se da kod Jakira nece prevladat strah od poraza protiv Istre(sto bi rezultatski bilo teze nego poraz od Balkanija) i da nece ici na njemu uobicajnu postavu,koja je poprilicno potrosila kredite il im treba pauza.

    Nevistic-Moha,Max,Perkovic,Mika-Sucic,Ademi,Halilovic-Kaneko-Vidovic-Emreli(ako ne moze Drmic)
  • IceMan
    1.5k
    Ja bi ovako :
    Neva - Moha, Sosa, Bernauer, Perkovic - Ademi, Misic, Halilovic- Vidovic, Kaneko, Drmic

    4-3-3

    I da, cijelu obranu promjeniti, Moha je tu jer nema ko drugi nažalost.
    Ako opet bude Ljubo na boku ili Šutalo na stoperu...
  • Mihaljević
    8k
    F76bSteWwAAZjKw?format=png&name=900x900

    Možda i ovako Baturina bez puno zadataka u odbrani jer je Perković iza , Bulat pri vrhu napada puno opasniji nego u sredini , Ademi i Mišić da stanu na loptu , a Vidović po meni može i desno bez problema , a i ovaj roster može postati 3-5-2 u izgradnji napada.
  • Blueshadow86
    943
    Sviđa mi se ova postava. Možda jedino Baturinu malo posjesti na klupu jer je baš totalno van forme.
  • Orc123
    5.1k
    Bit ce gotovo sam siguran cijela obrana nova osim Mohe...Kaneko ce isto dobiti priliku...
  • Mihaljević
    8k
    To sam i ja mislio , ali nemamo baš neke realne opcije ko tu može startat Menalo koji je izvađen na poluvremenu u Prištini , Rukavina koji je precijenjen , jedino Tibor zbog šutine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.