• Jaro
    5.6k
    bolje je ne igrati nego se sramotiti...
  • Ivdzo11
    3k
    Bilo bi dobro da Ballkani ne dobije danas

    I ev Astana 0-1 :lol:

    Sta je ovo 1-1
  • Krizy
    36.3k
    Novo vodstvo Astane.
    Odigrao sam dvicu a i odgovaralo bi Dinamu :up:
  • Georg Koch
    3.6k
    Cekam sastave i molim Boga da nije Ljubo na beku, Ristovski na stoperu i Vidovic/Baturina na krilu.
    Ostalo kako bude.
    Ne trazim previse zar ne?
  • Krizy
    36.3k
    5-1-0 18-3Krizy

    Ispričavam se na ovome bezobraznom optimizmu.
    Ovo nije Dinamo iz razdoblja 2018.-2021.
    Ovo je Dinamo iz desetljeća prije Bjelice.
  • Orc123
    5.1k
    Ovo je jedan od najgorih Dinama frende. Da nije Konfederacijske lige koje prije nije bilo mi Europu bi gledali na tv samo ...
  • puxigadjurdja
    1.4k

    obzirom da si za vrijeme tekme napisao 300 istih komentara ti i sad tekme gledaš samo preko televizije.
  • Orc123
    5.1k

    Posto me stalno citas i pametan si mogao si vec odavno shvatit da nisam iz ZG da nemam luksuz ic na svaku tekmu nego kao sto sam napisao da godisnje odem na jedno 10ak+ tekmi ali ti si napisao to jer si obicni provokator. Mozes razumjet da neki ljudi nemaju luksus izgubiti na dan utakmice 5-6 sati kad uracunas put, tekmu, ostanak poslje tekme itd itd...? Nije cak stvar toliko financijski koliko vremenski! Moju ljubav prema dinamu neces ti preispitivati i rađe se zaputaj kako ZG milijunski grad ne moze imati svaku tekmu barem 10 000tis ljudi. Netko nema luksuz biti svaku tekmu na tribini iz mnogih poznatih i nepoznatih razloga a i tko si ti da bi se ja opravdavao tebi. Nek su tebi moji komentari najveci problem u zivotu ili najveci problem Dinama u klubu i oko njega! Nek Dinamo dobi statut, nek se smjeni uprava, dovede posteni trener, SD i igraci, nek se vise ne izruguju sa imenom Dinama i nek novci netragom ne nestaju i ja cu se rado banirati sa ovog Foruma zauvjek! Bitan mi samo Dinamo.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    ljubav frende prosipaš na totalno krivi način i Zonu si svojom pojavom napravio šizofrenom. To što 30 puta napišeš istu stvar neće Maksimir napravit novom arenom, postojeće igrače boljim i kvalitetnijim a upravu sposobnijom i pravednijom. Skužili smo svi, al doslovno svi da ovo ne valja, da neki igrači nisu za Dinamo, da neki trenutačno ne pružaju koliko bi trebali i mogu, da neki nezasluženo ne dobivaju priliku, da trener nije onakav kako smo se nadali da će biti, da i budućnost nije baš najsjajnija obzirom kako su radili i kako (ne)rade ali pobogu, 300 komentara, skoro pa u slovo istih, to stvarno, vjeruj mi, neće promijeniti.
  • Orc123
    5.1k

    Frende laskas mi time da imam toliki utjecaj na zonu, da Jakir ima upola takav utjecaj na momcad mi sad ne bi izgledali ekipa iz 3. Lige .....mislim da smo svi malo posandrcali od trenutne situacije u klubu, nije onda ni meni za zamjeriti!
  • puxigadjurdja
    1.4k

    skroz je dobronamjerno, vjeruj mi.
    Zona je dobar dio svog postojanja bila utočište od ludila i negative oko Dinama i zato je svi ovoliko i volimo pa je zato tužno gledati u šta na trenutke postane.
  • Droljo
    5k
    Nema mjesta panici! Drugi smo :snicker:
    Screenshot-2023-10-27-14-40-47-428-edit-eu-livesport-Flash-Score-com.jpg
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Prvo mjesto je gotovo sigurno izgubljeno, cak da pobjedimo sve do kraja sto je nerealno Viktoria nece izgubit od Ballkanija i Astane, eventualno ce remizirat a i to je upitno kolike su sanse za to. Realnost je takva da cemo grupu zavrsit sa 5-6 bodova i sad hoce to bit dosta za 2 mjesto vidjet cemo...
  • Krizy
    36.3k
    Plzeň se nakon pobjeda u lakoj skupini KL vratio u Češku i upisao treći poraz u posljednje četiri ligaške utakmice.
  • Orc123
    5.1k
    ceska liga je trenutno miljama ispred HNL....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.