• marcio amoroso
    32.4k
    Danas u ovoj grupi igraju dvije lošije momčadi kući i vidjeti će se jel mogu uzimati bodove boljima. U nekim normalnim okolnostima bi navijao za Astanu, ali nekako više naginjem da navijam za Plzen i da što prije osiguramo proljeće.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Plzen ce nam biti veci konkurent nego Astana. Ne bih navijao za njih jer bi jedan nas kiks mogao poslati Plzen na vrh tablice. A uz maksimir, ovo im je najteza utakmica u grupi. Kada bi tamo bio x to bi nama bio najpovoljniji rezultat.
  • nemapredaje
    2k


    Marciova logika je da je bitno osigurati prolazak, a ne boriti se za prvo mjesto.

    Ja si nekak mislim da smo još uvijek toliko dobri da se možemo boriti za prvo mjesto.
  • marcio amoroso
    32.4k
    . A uz maksimir, ovo im je najteza utakmica u grupi.jedan u nizu

    Po meni je Ballkani vani dosta teži nego Astana vani. Pogledaj samo rezultate Ballkanija iz prošle grupne faze. Oni nisu ni blizu toliko loši koliko ih se predstavlja. Posebno ne za ovu grupu.

    Edit: evo rezultata.

    CFR Cluj - Ballkani 1-0
    Ballkani - Slavia 0-1
    Ballkani - Sivasspor 1-2
    Sivasspor - Ballkani 3-4
    Slavia - Ballkani 3-2
    Ballkani - CFR Cluj 1-1

    Cluj im je izjednačio u zadnjoj minuti, a posjed protiv Cluja je bio 68% vani i 63% kući. U svakoj utakmici su bili tu negdje.

    Pobjeda, remi i 4 jako tijesna poraza.
    Grupa ništa lošija od ove, čak bolja.
  • Neki tip
    19.3k
    Svatko tko, kao i protiv Hajduka u nedjelju, očekuje danas nekakvo razbijanje, večeras će tipkati bijesne i razočarane postove.

    Mi nismo dobri trenutno, bez Petkovića i Ristovskog te s Baturinom polunačetim i u lošijoj formi, da sve odlaske i ne spominjem, s propusnom obranom, nama igra posve doslovno druga momčad u odnosu na recimo proljeće ove godine.

    Osim Mišića, nema tu nijednog jedinog prvotimca otprije samo pola godine. Ajde nek je i Perić, ali koliko smo zadovoljni prikazanim u njegovom slučaju?

    Mislim da znate da nisam tip koji prosipa negativu, pobjedi bih se nadao i želio ju i da igramo sa Cityjem, a kamoli Ballkanijem, ali nit su oni neka odron ekipa niti smo mi, što je puno važnije, u stanju tamo otići i lagano pobijediti.

    Danas želim vidjeti borbu, gard, želju, trud, znoj, za koliko će biti dovoljno ćemo vidjeti.

    Komentare će vjerojatno biti pametno izbjegavati. :eyes: :lol:
  • Patak
    2.2k
    Ne bacam ni ja negativu ali bi se s ovim složio. Čeka nas teških 90 minuta, nadam se nekoj 1:0 pobjedi.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Komentare će vjerojatno biti pametno izbjegavati. :eyes: :lol:Neki tip

    Najpametnije samo pogledati komentar od Jakirovića :rofl:
  • mali M
    3.5k
    ja vas sve kužim, argumenti su vam jaki i na mjestu... aj jače je od mene!! jedva čekam 1:4!!! nemogu ja od Dinama očekivati minimalne tjesne pobjede.. Šta ću.. Cjepljen sam protiv toga! :rofl:
  • Neki tip
    19.3k
    Najpametnije samo pogledati komentar od Jakirovića :rofl:marcio amoroso

    Koji? Ono da smo bili dobri i dominantni protiv Hajduka? Kaj nije to ipak pripisano Bulatu na kraju? Najavu tekme za danas nisam vidio, ako na nešto od toga ciljaš.

    Ili hipotetski.. onaj koji će doći nakon utakmice i biti isti neovisno tome kakav je rezultat.. :lol:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ili hipotetski.. onaj koji će doči nakon utakmice i biti isti neovisno tome kakav je rezultat.. :lol:Neki tip

    Upravo taj :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Trenutno Astana - Plzen, ko da gledam ispodprosječnu utakmicu donjeg doma HNLa.
  • The Undertaker
    4.1k
    Za koga navijamo? Za Astanu?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja osobno za X.
  • Mihaljević
    8.1k
    Da , oni nam igraju protiv glavnog konkurenta.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako nam je Astana glavni konkurent onda mirno spavam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.