• Maximo
    490
    Navodno je Marića čula čistačica na wc-u da je prizno
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Dajte više tu službenu objavu...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nema ništa na teletekstu još.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    dosao je nazalost godinu i pol dana pre kasno i vjerujem da bi puno drugacija situacija bila da je umjesto kopica i cacica Jakir bio pick.
  • Crusades1986
    11.8k
    Šefe, hvala na duploj kruni i 30 milijuna bez kojih bi bio ključ u bravu ovo ljetoCaptain America

    :lol:
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Meni je to mjesto ipak bilo rezervirano za Bugara, ali Jakir ide na visoko drugo mjesto. Mrtva trka s Kopicem.
  • Maximo
    490


    Ja gledam tiskano izdanje 24 sata...još uvijek ništa...
  • cibona
    2.9k
    Odmori malo, znam da su teški dani pred tobom.
  • Paggini
    19.6k
    Sad ću reći jednu stvar koju sam koja je dosla od jednog bitnijeg članom Dinamove postave.

    Odmah da kažem da nisam fan dijeljenja ovakvih informacija jel, no neću ulaziti u detalje tko je, kada je, kako je, mogu to u inboxu potvrditi nekim ozbiljnijim forumašima.

    U priči s tim igračem se dotaklo i Jakira, naravno, a to je bilo taman poslije prva dva kola kad smo bili svemirski brod.

    Rečeno mi je da Jakir unutar svlačionice nema nikakvo poštovanje, da ga se gleda kao "analfabeta" koji nema veze s treniranjem. Uživa naklonost starijeg dijela svlačionice, to se zna tko su da ne nabrajam javno, no ni oni ga ne gledaju kao stručnjaka.

    Kažem, nije to nikakva nova informacija nego samo potvrda onoga što svi pretpostavljamo. Starijima je dobro jer imaju povlasteni status, ostalima nije dobro jer nema nikakvog taktičkog uigravanja i svega ostalog.

    Tako je kako je, jebiga. Dok ga je išlo ga je išlo, ali sad mislim da mu ni senatori neće pomoći jer oni prvi igraju grozno i imaju jednaku odgovornost za ono jucer, ono u petak i ono u rijeci.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Šefe, hvala na duploj kruni i 30 milijuna bez kojih bi bio ključ u bravu ovo ljeto.

    Odmorite i uživajte u otpremnini!
    Captain America

    Dobro je Jakire, dobro je.
  • Maximo
    490


    Svakako...Ivaylo je bio najlošiji
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ajde ključaj ovu temu da zaboravimo tog lika više, sve je rečeno.

    A vama dinamovci čestitke jer nakon jučerašnjeg dana nije nam moglo bolje završit :grin:
  • San Lorenzo
    15.3k
    Jel ovo konačno?
  • Droljo
    8k
    Kao ponosan član otvaram jednu za zbogom treneru. Hvala na svemu
    IMG-20240918-135410.jpg
  • Maximo
    490


    NIje još...može još bit preokret i izjava uprave da stajemo iza Jakira
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.