• striko
    1.2k
    Radije bih dvije pobjede u HNL-u.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    apsolutno, mi kao navijači moramo gledat naša izdanja i krenut sami od sebe, ali doslovce i krenut ići na tekme, brojka od 13 000 ljudi na europi je dobra, ali sada na ovoj tekmi mora biti rasprodan stadion, znaci preko 15 000 ljudi, inace bi bio poraz za nas kao navijače. Ja vjerujem da će biti vise od 15 000 ljudi i da ćemo svojom pjesmom i podrškom pogurat dečke do pobijede i ipak europske lige. Hnl također očekujem povećanje brojke gledatelja do prosjeka od 5000+ navijača na manjim tekmama i preko 12000 na velikim tekmama.

    Živi bili pa vidjeli.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Volio bih dijeliti tvoj optimizam, ali bojim se da će biti manji broj. Oni koji idu samo na europske utakmice su očekivali LP i sad kad od toga nema ništa kod takvih će i splasnuti volja za dolazak na utakmice. Nadalje, protiv AEK-a je utakmica bila na Veliku Gospu i vidio sam jako puno registracija izvan Zagreba i izvan Hrvatske. Sad će ih biti puno manje.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Nazalost ocekujem manje ljudi nego na AEK-u, otprilike nekih 9-10 tisuca ljudi sto je tuzno i zalosno jer bi maksimir vjerovatno bio pun da smo se plasirali u play-off protiv Antwerpa. A luzeri koji odluce ne doc na tekmu protiv Sparte a u mogucnosti su, bolje da ne dolaze na tekme vise, takvi nam ne trebaju na tribinama.
  • IceMan
    1.5k
    Znaci sad smo prodali Sutala za 20+ milja, od Gvardiola sletilo 10+ milja… i od ostalih cca 5 sto od postotaka sto od transfera manjih…

    Oces sad vise pred tekmom sezone ( jer ulazak u Europsku ligu nakon svega se uopce ne cini lose) oces sad jebeno vise dovest nekoga da ga registriramo prije barem uzvrata, ili ako vec ne stignemo onda da osvjezimo ekipu i sve skupa, ili ste stvarno tolko nespsobni da ni s lovom ne mozemo nikog dovest. ?

    S pravom se to mozemo i moramo pitati jer ovo je vec apsurd.

    Sto je sa na kraju sa Stojkovicem i Kacavendom?
  • dumitrumitu
    567
    Prema reakcijama ljudi koje sam pitao za odlazak na utakmicu, mislim da će biti manje ljudi nego na AEK-u. Svi se čude zašto to želim ići gledati.
  • NitkoBitan
    12.3k
    A kad u EL il KL dode neki renomiran protivnik ili kad bude kljucna utakmica za proljece onda bu dosli. Nije onda ni bitno koje je natjecanje. :vomit:
  • dumitrumitu
    567
    Što je najbolje i ovo je bitna utakmica. Po cijele dane pričaju o dinamu ali odlazak na utakmicu je nešto čudno.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    ma takvih ce uvijek i bit, mi trebamo ici na svaku tekmu i s vremenom ce se povecat posjeta, vrlo jednostavno.
  • miro
    3.2k
    Jedva čekam tekmu iskreno. Žao mi je ko psu ovoga što se u Grčkoj dogodilo - mislim na nerede, ne na poraz. Porazi su sastavni dio sporta i života, ali imam osjećaj da su nam sve te pizdarije u Ateni srušile i atmosferu i optimizam i elan. Iz toga se moramo iščupat dan po dan, a prva prilika je u četvrtak. Kao što sam rekao, jedva čekam
  • pencilneck
    652
    Ako prođemo Spartu na iole komotan način, već vidim Šimića kako izjavljuje "eto vidite da nam ne trebaju pojačanja, dobri smo i ovako".
  • Ivdzo11
    3k
    Ja samo ne znam kako je tako Perić pao u drugi plan.... kad god je igrao uvijek konstantan, dobar...

    Ocekujem ga sada... Samo ne znam hoce li (vjerujem da hoce ) Rile opet igrat na stoperu
  • IceMan
    1.5k
    Biscan pred otkazom?

    Opaa....


    Ako fkt dođe Tomić imam osjećaj da ćemo na ho-ruk i naboj razmontirat Spartu.
  • Krizy
    36.6k
    Doslovno domaćinska atmosfera zadnji put u Pragu :cool:
  • agramZ
    2.3k
    e jbg.. mada se te zabrane gostovanja mogu lako zaobici, samo sto ce to rijetko koji klub napraviti. ali sparti se zadnji put kad je imala zabranu gostovanja u europi izaslo u susret, mozda su nesto naucili od toga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.