• marcio amoroso
    32.5k

    Kad je dobro hvali se, kad je loše kritizira se. To je normalno i samo pokazuje da ljudi na zoni sve pomno prate i da su sto posto unutra.
  • Kepec
    4.8k

    Ljudi koji su tu već godinama neće nikad vrijeđat trenera, igrače ili upravu kaj god da bilo i tko god da je kriv. Ljudi koji su se nedavno priključili (uključujući i mene) će prije jače izkritizirati nekog igrača ili trenera i čak ubaciti vrijeđaonu.
    Ono kaj je zajedničko svima nama je da sve to ipak pokazuje da nam je stalo. Svatko to pokazuje na svoj način, nekima se to sviđa nekima ne, ali na kraju krajeva se velika većina nas koji tu pišemo skupimo na stadionu i podržimo Dinamo.
    Problem je u nekim drugim ljudima i drugoj vrsti navijača, ali ne želim i nemojte ni počinjat tu temu jer će zona eksplodirat od te količine.
  • dzg717
    947
    Moli se Ivanusec da odigra vec jednom nesto
  • Georg Koch
    3.7k
    Imam osjecaj da cemo Spartu pobijediti hendikepom (barem).
    Koliko god sam kritizirao Biscana sinoc kao i svi itd.
    Da ce nam se sve otvoriti i doci na svoje!
    Jer sinoc, osim sudacke nadoknade, tj.osim zadnjih 20ak min, Biscan je dosta dobro pripremio ekipu. Ima tu manu oko zamjena i taktike, jebiga.
    Uglavnom, zapamtite da cemo ih bas nadigrati!
  • miro
    3.2k
    Mi kad igramo energetski na nivou od jučer smo ozbiljna europska ekipa

    Edit - da, i kad Igor nauči koristit zamjene, a valjda će i to probat kad tad
  • Joey Barton
    255
    Imaju prilično visoku ekipu (stoperi su im 191, 187, 185, jedan wing back im je na 189, a navala na 182 i 184) pa vjerujem kako će Biscan izvesti Rileta na stoperu ali navijam za sljedeći sastav:

    Livi-Bogdan, Perić, Maxime (u pripremnim utakmicama se loše postavlja na skok), Rile-Mišić, Ljubo,Baturina-Ivanusec, Petko, Kaneko (mora zaigrati ispred Špikića)
  • Endeavour
    419
    Očekujem jednu od većih pobjeda - 6:1 Neka se ponovi Beveren.
  • Benito
    598
    Mislim da je vrijeme da se okrene malo na našu stranu, dovoljno je odlazilo sve na krivu stranu, ovo će bit prekretnica i sve će krenuti na bolje od ove tekme!
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Imaju prilično visoku ekipu (stoperi su im 191, 187, 185, jedan wing back im je na 189, a navala na 182 i 184) pa vjerujem kako će Biscan izvesti Rileta na stoperuJoey Barton

    Mislis na beku? Rile je nizak za stopera
  • Teofil Kateran
    876
    Samo da se napokon opameti i stavi Ristovskog na beka...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Mislio sam da je Ristovski na stoperu specijalno za Hajduk bilo, ali ne, Bišćan ful zabrijo na to. Bit će potpuno ista momčad kao i protiv AEK-a.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Bit će potpuno ista momčad kao i protiv AEK-a.Mali Zeus

    Nažalost to ne može biti jer je Šutalo prodan, a i Livi je na odlasku.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nažalost to ne može biti jer je Šutalo prodan, a i Livi je na odlasku.marcio amoroso

    Istina, mala greška, ali sve ostale pozicije isti igrači.
    Što se tiče Livija kad vidim službeno vjerovat ću.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Slušajući Bišćana nakon utakmice nisam siguran da on može psihički podići ekipu. Igrači kad vide njega vjerojatno imaju neki beznadežan osjećaj kao da je sve propalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.