• Nemrem igra Dinamo
    813
    20230407-133605.jpg
    Danas nismo zaslužili ništa manje od porcije koju smo dobili... Ali ponedjeljak je novi dan, treba se resetirati i napasti za majstoricu u Zagrebu!
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Kad god vidim da vadimo golmana i igramo s igračem više i to u tekmama koje su bitne, odmah znam da gubimo. Kad se samo sjetim lanjske tekme s Makarskom di smo imali remi 30 sekundi do kraja i mi vadimo golmana i primamo gol za 3 2 u doslovno zadnjoj sekundi. Nikad mi nije bilo jasno vađenje golmana dok imaš remi u džepu, pogotovo u knockout tekmi. Taj postupak mi je jasan kad gubiš pri kraju pa moraš lovit gol za produžetke,ali bezbroj puta smo gubili tekme vadeći golmana pri neriješenom rezultatu u zadnjoj minuti.
    Ništa, sabrat se, dobit ih u ponedjeljak pa makar sa 1 0 njihovim autogolom. Briga me za dojam, samo nek ih dobijemo. I onda u paklu dvojke zadržati trofej kod kuće :cool:
  • Crni86
    1.2k
    Nepojmljivo mi je da trener zove timeout krenes igrat igraca vise, 5 sekundi nakon tog time outa drugi pas greska i gol. Jako lose vodene zadnje tri utakmice. Drugi dio sezone se bas vidjelo da jednostavno ne igramo kao prosle sezone, bilo je jako puno utakmica di smo se jednostavno mucili da probijemo protivnika. Svaka cast svima, ali ne mogu svi igraci dijeliti jednaku minutazu. Mali Novak koji je bio heroj proslogodisnjeg finala i ove godine lige prvaka nam je postao treci desni bek.

    Od one lige prvaka imam osjecaj da smo procitana knjiga, jednostavno nema neke kolektivne igre i akcija vec se sve odraduje na misice i volju pojedinaca. Deckima podrska za sljedecu tekmu, na glavu pa kaj bu bu bar da znate da ste dali 120% od sebe i ak se izgubi stisnut protivniku ruku jer je bio bolji.
  • Crni86
    1.2k
    nije problem vadenje golmana, mnogo ekipa zna igrat sa golmanom igracem cijelu tekmu. Npr Kazahstan igra cijelo vrijeme s golmanom igracem. Problem je ako ne igras kvalitetno golmana igraca pa ostavljas prilike protivniku kao mi danas i proslu tekmu…Ti bi sa golmanom igracem trebao bit opasniji, kad ono mi popili 4 gola u 2 i pol minute. Ponekad imam filing da je nama bolje da igramo 4 na 4 koliko smo losi sa golmanom igracem. Sjetimo se isto tak Lubawe kad se na nasoj polovici vadio golman igrac pa smo primili gol.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    I ja se slažem da nije loše vadit golmana ako znaš bez njega igrati, ali mi očito ne znamo igrati bez njega. Nije to samo u futsalu. Koliko puta sam živce izgubio gledajući rukometnu reprezentaciju koja vadi golmana i prima gol za golom nakon toga, a druge repke također vade ali zabijaju s tim igračem više...
  • Crni86
    1.2k
    zato je vazno imati uograne akcije i vjezbati to. Velim jos vise mi je nepojmljivo da imas time out uvodis golmana igraca 5 sekundi poslije primas gol. Nije problem ali upravo to kaj velis evidentno je kako jako lose igramo s igracem vise. Cini mi se da i 4 na 3 nismo zabili na gol ovo proljece u dva tri navrata. U odnosu na proslu godinu imam osjecaj da nismo nadogradili nasu igru i to je razkog svega ovoga.

    Mnogi su spominjali da smo mi mozda jos jaci od Olmissuma od prosle godine, ali dokazuje se da je Olmissum dobio najvece pojacanje na klupi. Prvu tekmu su nas poveli slicno ko u drugoj tekmi ali smo se uspjeli vratit uz podrsku boysa. Druga trkma je bila preslika prve tekme jos su oni bili bez Jurline. A ovo danas je bio sah mat ja mislim. Bas su nas jako izdominirali u prvom poluvremenu i vratili su nam za ono proslogodisnej razbijanje u drazenu. Despotovic je jako dobar trener.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Možda sam u krivu, ali moj dojam je da je Pula bolje izgledala protiv nas nego Olmissum. I Pula ima onog Brazilca kaj brani čuda, nekoliko hr reprezentativaca i pun kufer stranaca koji imaju iskustva igranja u ligama poput Španjolske, Talijanske, Francuske. Ne ovise o jednom igraču nego su strašno opasni sa svih strana. Bez podcjenjivanja Olmissuma,ali oni po mom mišljenju nemaju toliko opasnosti sa svih strana kao Pula nego par individualaca koji su istinska klasa koja čini razliku (Sekulić, Bukovec,Rozga i možda Jurlina). Vjerujem da se ovakav debakl neće ponoviti u ponedjeljak i da vraćamo seriju u Zagreb di ćemo ih napuniti pred krcatim tribinama.
  • Crni86
    1.2k
    Pula se i meni do sada cinila boljom, ali imam osjecaj kako smo Pulu lakse probili. Olmissumu nismo zabili gol 80 minuta sto je u futsalu jako puno. Gledao sam obje tekme u Puli i tamo smo se uspjeli nositi sa njima, nisam jos nikad nas vidio ovako razbijene kao danas u prvom poluvremenu.
    Ja se isto nadam pobjedi i vracanju serije u Zagreb, ali govor tijela igraca a pogotovo trenera mi ne nudi bas neki optimizam, ali neka me opovrgnu. Nitko sretniji od mene.
  • Baneki
    731
    Dobar im je trener, u svakom trenutku zna što treba raditi. Golman im sve brani, ima clean sheet dvije utakmice za redom. Piplica odličan, ali drugi gol je njegov, kao da ima problem braniti niske jake udarce. Prvi gol, ovaj oretrčao Gudasića kao da ga nema. Voljni moment loš, igra s golmanom loša. Nadam de da će do ponedjeljka zaboraviti ovu tekmu i biti motivirani.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Hoćemo pobjedu! :fire:
  • bongo
    677
    U mislima je našim samo pobjeda...
  • Sibirski plavac
    1.4k
    1 0 pobjeda, meni dosta. Treba se nešto sačuvati i za majstoricu u petak u Ciboni :cool:
  • Crni86
    1.2k
    Kakav bi ovo mjesec da danas futsal i kosarkasi donesu pobjede iz dalmacije. Mislim da bi to bila apsolutna dominacija! Ajmoooooo
  • NitkoBitan
    12.5k
    Ajmo danas po tu majstoricu :victory:
  • Nemrem igra Dinamo
    813
    Ajmo mali Dinamo, nema predaje!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.