• marcio amoroso
    36.6k
    Ovo mora puno bolje. Sat vremena im nismo dali gol.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Kaj se našima desi na gostovanjima meni fakat nije jasno. A kod kuće više manje dobro, uz pokoji poraz. Imaš osjećaj da bi mogli pobjediti Palmu ili Sporting u Zagrebu i onda par dana kasnije izgubiti na gostovanju od nekakve Uspinjače ili Crnice. Stvarno me takav scenarij ne bi iznenadio da se desi...
  • BBBaranja
    2.5k
    Ključni igrači nam nisu u nekoj bajnoj formi,ovi sa klupe jednostavno nisu dovoljno dobri za ovu fazu natjecanja i to je to..
    Piplica danas i obranio nešto,ali drugi gol ide njemu na dušu..
  • bulja
    50
    Dvije stvari danas ne funkcioniraju nikako.. Postružin kao i doma, alibi prema lošem. A trenutno njihov trener Matiju ubija s rotacijom, uvijek prati naše zamjene i šalje igrače koji naše pojedu čim uđu unutra.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Kaj se našima desi na gostovanjima meni fakat nije jasno. A kod kuće više manje dobro, uz pokoji poraz.Sibirski plavac

    Boysi.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Još dobro i stojimo rezultatski... Mislim da ovu danas ne možemo preokrenuti, samo da ne bu potop. Govor tijela je loš, kao da su na trening došli, dok Omišani trgaju parket.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    A ništa nadat se da ćemo ih uvesti u probleme sa šest prekršaja pa da iz penala nešto probamo. Uff, kako me prošli ponedjeljak frustriralo kaj smo ih uveli na korak do šestog prekršaja, a likovi ipak nekako uspjeli izdržati zadnjih 10 minuta bez šestog faula...
  • Nino Bule
    13.8k
    A i ovaj golman im stvarno brani u bolesnoj formi
  • NKDZ86
    1.6k
    Perić majstor simulira i onda lupi glavom u pod slučajno haha, strašno
  • din
    448
    Kako mi moćno koristimo igrača više, to je strašno, to je još užasno od lige prvaka
  • Filip 91
    777
    Razmontirali ih, sramota.
  • din
    448
    Ali ja ne kužim kaj oni rade na treningu, ja se ne sjećam kad smo mi znali dobro koristiti igru bez golmana
  • rob ljubavi
    868
    Novak isto fulao loptu kao i doma kod zicera na igraca vise. Onda iduci napad izgubi loptu svasta
  • Filip 91
    777
    Ajme meni nije mi dobro, dobili smo 5 komada...
    Edit: 6 komada
  • dzg7
    298
    Kakvo nas tovare
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.