• dzg7
    262
    Kupio sam godišnju online i piše
    upravo si korak do godišnje ulaznice za Futsal Dinamo za sezonu 2023/24.
    Godišnju ulaznicu možete preuzeti na sljedećoj domaćoj utakmici

    Kaj onda tamo na ulazu u dvorani kažem da sam kupio pa mi daju ili kako?
  • deda
    27.9k
    Prezentiraš osobnu.
  • Mr Blue
    3.3k
    Da. Ako si kupio preko online obrasca na klupskom webu, trebao bi već danas biti na popisu. Iako prva tekma za koju vrijedi godišnja je počela u 15.30, tako da svakako imaj neki mail potvrde pri ruci na ulazu. I osobnu.
    .
  • dzg7
    262
    Aha super,hvala ljudi
  • rob ljubavi
    774


    Zapravo je bila bolja posjeta nego sam očekivao. Obzirom da se grupa nije oglasila, čisto solidno. Danas će zato gorit
  • Kepec
    4.6k
    Nažalost smo navikli da na Futsalu ne bude baš puno ljudi pa je i jučerašnja brojka u tom smislu dobra. Nadam se da će to bit minimalan broj uvijek, a da se na važnijim i atraktivnijim tekmama taj broj podupla.
    Lako za pozive i ostalo, kome treba bolje da ni ne dolazi. Ljudima koji dođu na tekmu svejedno im je jel 300 ili 3000 ljudi iako je naravno 3000 puno ljepša i jača brojka.
  • Mr Blue
    3.3k
    Kepec, nemoj se opterećivati s tim. Skroz razumijem frustraciju, no Futsal Dinamo nije klub koji će moliti ljude da dolaze na tekmu. Dođi radi kluba, radi projekta, radi sebe, zato jer osjećaš da moraš biti tamo iz utakmice u utakmicu. Umjesto 'prozivki', svojim primjerom pokaži ono što želiš vidjeti kod drugih. A onda će i drugi to prepoznati, pa će nas biti više i na malim tekmama.
  • Kepec
    4.6k
    Sve jasno. Nisam imao namjeru prozivati već samo reći da je šteta da tako lijepa priča nije još bolje ispraćena i posjećena.
    Rezultatima će i to sigurno biti bolje, a do tada je tako kako je.
  • plavi72
    708
    Bolji smo,gol čist nije priznat Novaku (prešla cijela lopta,po kamerama),idemo po taj super kup u 2.poluvremenu !
  • seljak86
    2.3k
    Vidio si situaciju sa gol-linije?
  • plavi72
    708

    Tv prijenos gledam i vidio sam situaciju s više kamera,čist gol !
  • Navijač Dinama
    7.4k
    3-0 pobjeda. Superkup je naš
  • Kepec
    4.6k
    Osvojen superkup, Rile na tribinama, igrači u "Sjever uz odsutne" majicama...
    Solidna nedjelja
  • bluepower86
    755
    Svaka cast Riletu kakav karakter,danas na fuci a nakon tekme u Os ko je bio zna.Sve u svemu legenda.Kapa do poda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.