• plavi72
    704
    Hoće li biti prijenos, u subotu, za nas koji smo daleko,zna li netko?
  • CISCO
    141
    MaxSport 1.
  • Mr Blue
    3.3k


    Bolje da umre selo nego običaji

    FB-IMG-1694181379894.jpg
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Ocekujem rekordan broj clanova, rekordan broj godisnjaka i final 4 u Zagrebu

    Naravno plasman u zavrsnicu i rekordan broj posjetioca

    Imamo li info koji je rekord trenutno po posjecenosti jedne futsal tekme?
  • Derby
    147
    Imamo li info koji je rekord trenutno po posjecenosti jedne futsal tekme? ↪Mr BlueGražvydas Mikulėnas

    Nadam se da taj rekord nećemo rušiti jer to znači da ćemo igrati u Areni. Po meni je Cibona top za atmosferu. Cijela dvorana navija - ne može bolje! :strong:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Ledena bi bila idealna ali sumnjam da senfurin i ekipa stignu na vrijeme sanirati i omoguciti igranje u istoj
  • nemapredaje
    1.9k


    Ne kužim zašto svi misle da bi u areni bila lošija atmosfera. Ak je napunimo gorit će. Pa nije ni u dvojci ili ciboni bilo na tisuće zagriženih boysa. I djeca i žene i starci su navijali
  • Kepec
    4.6k
    Ne kužim zašto svi misle da bi u areni bila lošija atmosfera.nemapredaje

    Tribine su u Ciboni i DS dosta bliže nego u Areni. To je veliki faktor. Sigurno da bi atmosfera bila top i u Areni da se napuni, ali tamo nisi igračima "za vratom" kao što si u dvojci i Ciboni.
    Gdje bu se igralo je bitno, ali opet nebitno.
    Na nama je da napunimo bilo koju dvoranu ostalo je zanemarivo.
  • mlinchica
    1.1k
    LP se igra u Ciboni, klub je vec potvrdio, bar ova prva runda, a Arena je zauzeta u tim terminima. Kaj se tiče atmosfere u Areni, ok, velika dvorana, puno ljudi ali meni je recimo Medvešcak bio neusporedivo bolji u Domu sportova nego u Areni. Ne znam, nekak je onak bas pravo navijački. :starstruck:
  • nemapredaje
    1.9k


    Ma Medevščak je s ovim neusporediv. Medevščak je bio zabava i tak ga je većina ljudi shvaćala. Ono - američki način shvaćanja sporta.

    Meni je atmosfera na futsalu sličnija onim nezaboravnim utakmicama badela u ledenoj 90-ih. Zato mislim da bi arena gorila
  • mlinchica
    1.1k
    Ajme Badel, da!! Uz parket dolje, kakva vremena!! :starstruck: Ma bio je i Medvešćak dobar u Domu ali se onda u Areni dogodilo ovo kaj navodiš pa se dosta razvodnilo.
  • Mr Blue
    3.3k
    Imamo li info koji je rekord trenutno po posjecenosti jedne futsal tekme?Gražvydas Mikulėnas

    14.300, Hrvatska - Rusija, polufinale Eura 2012, u Areni Zagreb.

    Što se tiče ligaških utakmica, to mora biti jedna od dvije utakmice finala u Ciboni... koliko je ljudi bilo, neka svatko procijeni za sebe...

    Kad pričate o Futsal Dinamu u Areni, u recimo Ligi prvaka, uvijek računajte da je Arenu potrebno napuniti tri puta u pet dana, da bi nam uopće bila isplativa, a i cijena ulaznice bi trebala biti veća jer... Arena.

    Ledena dvorana je sljedeća velika stanica, po meni.

    Nego... danas počinje nova sezona, danas igra Dinamo!

  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    imas li info opcenito na svijetu najposjeceniju?

    Btw potpis za sve napisano
  • Mr Blue
    3.3k
    Evo ti pa slušaj, dva su moguća odgovora, ja naginje ovom u finalu brazilske lige, 25.700: The most attended futsal match in history: Brazil vs Argentina

    Od jučer jedna:
  • Dino
    2.2k
    Trebaju li takoder i djeca (8 godina) imati ulaznicu?

    Edit: za danas naravno :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.