• Patak
    2.9k
    Filip Novak, izdanak škole futsala Dinama, baš mi je žao što nije bio junak jučer. Ali mlad je, ima vremena za njega i za FD.
  • Nino Bule
    13.8k
    Mali je odlican bio, i tu je šmekerski pokusao prebacit golmana, nevjerovatno da nije htjela u gol.
  • Patak
    2.9k
    Pa možda bi imalo smisla, jedan od najboljih ikad, a nije imao prilike igrati pred ovakvom publikom.
  • criticus
    2.3k
    FD ima drugačiju filozofiju, građenje ekipe sa svojim igračima jer strance nemozes platit koliko mogu velikani i onda si dugorocno osuđen na prosjecnost u europskim okvirima. Ali mozda je ricardinho iznimka, ekstrem kojeg bi bilo lijepo vidit u nasem dresu ako nista iz marketinski razloga. Al jel najveci ikad? Tu je za mene Falcao jos ispred...
  • Patak
    2.9k
    Ta Dinamova filozofija oslanjanja na svoju školu je ne samo super uspješna nego i održiva. Ali jedan superstar tipa Ricardinho bi možda donio neke druge stvari, možda i marketinške, ne znam koliko je skup, pri kraju je karijere. Inače, tada najbolji igrač svijeta Neto (zabio u finalu svjetskog prvenstva Španjolskoj 20 sek prije kraja za pobjedu) je došao u Split prije desetak godina. Dobro oni su sad u drugoj ligi pa to i nije najbolji pokazatelj, ali eto...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ako pričamo o investiranju, prije bi išao u smjeru dovođenja stručnjaka koji će raditi sa prvom ekipom i klincima, i naravno ulaganje u infrastrukturu. Dosta mi dobro kotiramo sa marketingom itd...
  • Blue Austrian
    337
    Dugo je trajalo ali to sa planom i oslanjanjem na skolu se isplatilo. Kako decki igraju bilo bi cudo da ne igramo opet barem Finale. Kako smo ispratili NV i Olmissum je po meni Pokazatelj
  • Zambatine škude
    2.6k
    Ricardinho ima 37,38 godina i zadnje dvije sezone je igrao u Indoneziji. Sad je bio u Rigi da im pokuša pomoći u Ligi prvaka. Ja nisam za takve transfere (naravno, pričamo o paralelnom svemiru gdje bi to moglo biti moguće).

    To je skup pokušaj za jednu sezonu kojoj ne vidim nikakav dugoročni smisao. Nije nam poanta neke nove ljude navlačiti na Ricardinhe pa im se poslije toga neće gledati "nekakve" gudasiće ili novake niti im oduzimati razvojne minute.

    Nekad daleko u budućnosti, ako bude ta vrsta transfera imala smisla...
  • agramZ
    2.5k
    nema potrebe, to je jedna od mnogih stvari koje nas razlikuje od ostalih futsal klubova, sto nemamo te brazilce, portugalce, spanjolce, opcenito juznoamerikance i slicne..
  • Patak
    2.9k
    Ovo kaj velite za Ricardinha ima onda smisla, tj. nema ga smisla dovoditi, nek igraju naši klinci koji zaslužuju, samo ne znam zašto bi dovodili trenera, pa Đulvat je i trener Švedske, Mićo Martić, bivši trener Dinama je isto radio na licencam za futsal trenere i vodio Dinamu ako se ne varam, itd...Tu stojimo jako dobro, a klince trenira Alen Jukić možda najbolji trener za klince u RH, mislim da je angažiran i u Švedskoj repki.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ajmo Švedi, barem x izvucite
  • Nino Bule
    13.8k
    Javljajte nam rezultat, ne znam ni di mogu pratit to
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.