• dzis
    809
    Ovo je dinamo.. Steta jedino za prvih 60 sekundi. Za sve ostalo kapa dolje deckima
  • Salva
    2.5k
    Svaki put kad trepnem stvori mi se slika one naše kontre i proklete stative kod rezultata 7:8.
  • Fićo1986
    1.1k
    Tko je bio na tekmi,a teski je dinamovac, jebeno ne moze rec da nije osjetio brutalnu mješavinu emocija od ulaska u dvoranu do izlaska...jel se moze tetovirat volim te dinamo na srce s unutarnje strane,ima koji doktor da radi to?

    Vučetić Mislav! :srce:
  • dzg7
    298
    Kak je išao tekst one pjesme kaj se pjevala odmah na početku drugom pol?
  • Fićo1986
    1.1k

    Cijeli svoj zivot bio sam uz tebe
    Na ovom svijetu sad vise nema me
    Ali u dimu dok baklje gore sve
    Sa svojom bracom pjevam za tebe

    Nikad ne umiru u nasem sjecanju
    Pjesma nek ori se i baklje gore sve
    Mislave
  • Keyser Soze
    10k


    Posebna emocija je bila u Ciboni.
  • Kepec
    5.6k
    Čak i nakon finala u krcatoj Ciboni nisam osjetio emociju kao danas.
    Gubimo 6 razlike, zabijamo za 6:1!!! a u dvorani ludnica kao da smo u zadnjim sekundama dali gol za pobjedu.
    Vidjelo se na dečkima da žele, da mogu, ali očito danas nije bio taj dan.
    Nakon tekme u dvorani Boem u duši, Heroj ulice, Otpor sistemu... Ovo su tekme gdje se osjeti Dinamovština.
    Dinamov tjedan tek je počeo, sutra plava bajka na Maksimiru, u petak opet futsal u Ciboni, u nedjelju Maksimir.
    Volim te Dinamo
  • Zambatine škude
    2.6k
    Mrtav sam. Doslovno su nas dva centimetra (Novakov udarac) dijelili od najvećeg preokreta u povijesti futsala
  • obelix
    92
    Ovo je Dinamo...emocije na n-tu. Jako neobična tekma. nisam nikad, ni na terminu, dozivio 0:4 u takvoj fazi.

    A gol za 1:6 kaos, kao i svaki nas. Svaki primljeni gol - muk.

    Da je Nole zabio za 8:8, to bi mi bio u top 5 golova Dinama ikad...

    Na kraju mnogima u dvorani i suze. Steta, sanse su nam teoretske, ali sutra svi u cibonu
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    Ni jutro nakon ne mogu doći sebi, šteta za Novakov lob i stativu, šteta i za promašen deveterac na 8:5. Ne mogu nažalost pretjerano žaliti za zadnje dvije minute, mi smo utakmicu izgubili u prve četiri minute, pa doslovno smo im dali četiri gola, dva koja je Pavlić doslovno poklonio i dva iz kornera s amaterskim reakcijama. Povratak je ionako bio u rangu znanstvene fantastike. Šteta za Ligu prvaka, imam osjećaj da se olako ispustila prilika, a moglo se potući u drugoj skupini uz neko domaćinstvo na proljeće.

    Ali ono jučer, od reakcija publike na gol dok gubiš 6:0, pa divljanje na 7:3 jer ih ""imamo sad", pa onda kaos na 8:6 i dvorana na nogama. Kaj da kažem, ne kužiš ti to ako nisi dio ove priče. Treba se nadati da će se Lubawi okrenuti sreća od jučer i da će ovi švedski amateri na neko ludilo uzeti bod pa napuniti dvoranu do kraja još jednom.
  • Blue Austrian
    337
    Davno nisam bio toliko tuzan zbog Futsala.
    Velika Steta, ali sljedece godine cemo dobiti novu Priliku, i to opet kao Prvaci!
  • plav5
    24
    Teško je bilo na kraju ne zaplakati...koliko mala razlika od potpune euforije za skoro 8:8 pa do 7:9...tako blizu a tako daleko...dečkima naklon do neba...nikom nije bilo teže nego njima, zato skupit glave i osvojit prvenstvo i kup i dogodine ponovno u ligu prvaka..iskusniji i pametniji..
  • Mrvica
    3.9k
    Stvarno šteta što nije bio epski preokret! Na iglama do zadnje sekunde.. Dečki glavu gore, niste zaslužili biti tužni jer ste ostavili srce na terenu i takve stvarni ne prolaze nezapaženo. Futsal Dinamo je definitivno najljepša priča i nešto jako jako pozitivno u svemu ovome! Glave gore, samo rad, rad i rad kao i do sad! Pokazali ste kako je klub koji je u očima drugih bio osuđen na propast od samog starta postigao to što je postigao. Rad kluba, rezultati, trofeji, navijačka baza ma sve!! :strong:
  • EastsideZg
    214
    U petak ocekujem ispunjeniju dvoranu nego sto je bila jucer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.