• dinamo u srcu
    1.4k
    Nego vidim vijest da dvojka ide u obnovu. Pa gdje će se igrati sljedeće i još koje godine kak idu brzo te obnove...Patak

    Pa mislim da sam pročitao negdje da je početak obnove Doma sportova lipanj 2024., i sad sam vidio na fb kanalu futsal dinama da je zadnji dan u dvojci prije početka radova.

    Ako krenu radovi, a oće očito, konačno da se krene u obnovu sportske infrastrukture u Zagrebu.

    Kao što je Neki tip napisao davno za gradnju Maksimira:prijavljujem se da volontiram na nošenju materijala za vrijeme gradnje Maksimira tako bi i ja sada za Dom sportova samo nek se krene i nek se napravi.

    Nadam se i povećanju kapaciteta tih dvorana za barem 10 do 20 posto.

    Jel ima negdje skica projekta kako bi to trebalo izgledat.
  • Crusades1986
    10.1k
    osvojili SP, pobijedili Brazil 1-4 :strong:
  • BBBaranja
    2.1k
    Postružin potpisao za Bubamaru iz Cazina..
  • NKDZ86
    502
    E ti i pare...
  • Patak
    2.5k
    Pula potpisala najboljeg igrača francuske lige. Svi se pojačavaju, a mi se osipamo. Nadam se uskoro dodajemo gas...Bit će ovo top prvenstvo...
  • miro
    3.5k
    Sigurno ćemo se pojačat, ali mi je žao što će to bit vjerojatno sa strancima. A opet, možda nam baš to treba za iskorak u Europi
  • NORTE
    9.8k
    Postružin potpisao za Bubamaru iz Cazina..BBBaranja
    Je li i Perić za njih potpisao?
    Ako da, onda stvarno zanimljivo da novi bh prvoligaš dovodi igrače prvaka Hrvatske koji igra LP.

    Imamo li info hoće li bit Šalata?
    Ako je cijeli Dom sportova u obnovi i ako će to potrajat vjerujem da ćemo igrat u Kutiji i Podsusedu, a LP u Ciboni.
  • nkdz
    829
    Nije cijeli u obnovi ako se ne varam, u ovoj fazi se obnavljaju ledena i dvorane 3 i 4.
  • BBBaranja
    2.1k

    Još nije koliko znam,ali mu navodno nude opasnu lovu..nekakav iznos odmah po potpisu plus mjesečne plaće..poznajem dečka iz Broda koji je tu ostavio posao,drugoligaški futsal klub i nogometni klub u međužupanijskoj ligi gdje je bio jedan od plaćenijih da bi otišao u Bubamaru..
  • badjibadara
    1.8k
    Postružin u naš tim stiže iz prvaka Hrvatske – Futsal Dinama. U protekloj sezoni sa Futsal Dinamom osvojio je još Superkup.

    U svojoj karijeri, pet puta je podizao pehar prvaka Hrvatske, a jednom pehar prvaka Slovenije. Tri puta je osojio kup Hrvatske, dva puta superkup te po jednom kup i superkup Slovenije. Pored Dinama, nastupao je još za Alumnus, Santiago, Toulon, Uspinjaču, Nacional, Dobovec i Olmissum.

    Za reprezentaciju Hrvatske odigrao je 44 utakmica i postigao 9 pogodak. Vrijedi napomenuti kako je Postružin sa svojom reprezentacijom izborio plasman na Svjetsko prvenstvo koje se igra u Uzbekistanu ove godine.

    Kiki, dobrodošao u Cazin, u MNK Bubamara i Unsko-sanski kanton!

    Idemo dalje…
  • criticus
    1.6k
    Protiv ovakvih kao što su Bumbari i Bubamare se Futsal Dinamo nemože i nesmije borit. Ta priča je totalno kontra svega što FD predstavlja. Dugoročna održivost, članstvo i povezanost sa zajednicom ne idu u koš sa gazdom koji ulupa lovu i nakon 3 sezone kad politika kaže da je dosta kra na nekom polju di je zaradio lovu, klub propada. FD bi realno mogao ući u kredit ili nešto da dovede par klasnih stranaca i napravi iskorak, a šta onda? To nije ta priča. Ova priča ima smisla od početka i neka ima smisla i dalje.

    Za igrače, ako je lova stvarno velika, nek momci idu i zarade si neki investicijski fond za daljnji život. Mi tu ne govorimo o velikom Dinamu di igrači već masno zarađuju i da ne odu nigdi su si fino osigurali. Periću i Postružinu je ovo možda prilika da si osiguraju stambeno pitanje ili nešto takvo. Momcima hvala, sretno i vratite se kad uzmete pinku.
  • Vratite nam Istok
    145
    Imamo li info hoće li bit Šalata?
    Ako je cijeli Dom sportova u obnovi i ako će to potrajat vjerujem da ćemo igrat u Kutiji i Podsusedu, a LP u Ciboni.
    NORTE

    Neće biti Šalate ove sezone. Kao i prošle, zamijenit će ju domaćinstvo Superkupa koji će se održati u prvoj polovici listopada.

    Što se tiče dvorana, vjerojatno ćemo sezonu odraditi u Ciboni i Sutinskim vrelima, ovisno o dostupnosti dvorana i jačini utakmica. U Kutiju sumnjam da ćemo ići zbog podloge i vlage.
  • BBBaranja
    2.1k
    Ode i Perić..
  • Patak
    2.5k
    Da, imaju najavu danas 20 najavu novog igrača, devetka iz Zagreba...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.