• NKDZ86
    502
    Ne čudim se za njega. Super igrač, ali u glavi...
  • NORTE
    9.8k
    Ako u tom terminu neće biti futsal superkupa, Šalata bi mogla bit 7.9.
    Dan poslije Poljaci gostuju u Hrvatskoj, još se ne zna u kojem gradu se igra.
  • NORTE
    9.8k
    Ako u tom terminu neće biti futsal superkupa, Šalata bi mogla bit 7.9.
    Dan poslije Poljaci gostuju u Hrvatskoj, još se ne zna u kojem gradu se igra.
    NORTE
    Hrvatska-Poljska 8.9. (nedjelja) u Osijeku.
  • Juznjak
    3.2k
    Kakvo je stanje u Futsal Dinamu što se tiče ulaznih transfera? Ja sam stvorio dojam da klub pokušava bit uspješan bez nekih senzacionalnih ulaznih transfera i to je do sad odlično funkcioniralo. Međutim, sljedeća sezona će bit jako teška kako sad stvari stoje, pogotovo zato što smo već ostali bez jednog igrača iz početne petorke, a bile su neke priče i da ostajemo bez još jednog. Ima li klub želju i mogućnosti dovest nekog tko bi u punom smislu zamijenio igrača/igrače iz početne petorke koji bi napustili klub? Torcida se baš pojačala (Jelovčić, Pavić, Marinović i trener Jukić s kojim su u Dubrovniku uglavnom bili zadovoljni koliko mi je poznato), mislim da će Pula, Olmissum i Novo vrijeme biti standardno jaki. Rijeka bi također trebala bit nezgodna. Pribojavam se da nam se ne dogodi neki ogroman pad. Da se razumijemo, ja nekako i dalje gledam Futsal Dinamo kao klub kojem je na prvom mjestu da se gura pozitiva i zdrava atmosfera. Rezultati su neki bonus. Ipak, ne bih volio da nakon dvije titule gledamo u leđa Torcidi i(li) Rijeci. Sve u svemu, čeka nas jako napeta i zanimljiva sezona u kojoj bi se atmosfera vrlo lako mogla dignut na još jednu mrvicu veću razinu iako se ne bih žalio ni da držimo konstantu pa da i ostane ovako kako je bilo zadnje dvije sezone.
  • plav5
    24
    Da, nažalost..to je gotova stvar..ekipa se lagano osipa..a svi se opako pojačavaju...
  • dzg7
    276
    Koji je razlog odlaska ?
    Zasićenost ,premalo love ?
  • rob ljubavi
    786


    U tekstu piše da plaću koju mu nude u BiH nema nijedan igrač u Hrvatskoj
  • plav5
    24
    Tako je..a dio je vec i dobio...tako da mislim da je to gotova stvar...
  • Patak
    2.5k
    Ak je istina onda treba dva ozbiljna pojačanja dovesti minimalno da budemo konkurentni. Torcida, Rijeka, Pula, Square, Novo vrijeme, svi se ozbiljno pojačali...
  • NORTE
    9.8k
    plaću koju mu nude u BiH nema nijedan igrač u Hrvatskojrob ljubavi
    Koji klub? Radnik Bijeljina?
  • Twisted1
    184
    Bubamara iz Cazina, ušli u prvu BiH ligu...
  • plav5
    24
    Evo samo info da su naši dečki Piplica, Mužar, Vučković, Gudasić Novak i trener Juka sa Hrvatskom sveučilišnom reprezentacijom na svjetskom prvenstvu u polufinalu pobijedila Ukrajinu i sutra igra finale sa Brazilom...
  • Patak
    2.5k
    Vidim prati se fb Futsal Dinama :-)

    Nego vidim vijest da dvojka ide u obnovu. Pa gdje će se igrati sljedeće i još koje godine kak idu brzo te obnove...

    Iako netko je već napisao ledena bi bila taman za FD...samo kad se i ta obnovi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.