• austrijanac
    2.7k
    Izgleda da se vracamo na ono staro.

    "Biraj ono manje zlo"

    Eh zivote.
  • Noel
    4k
    Zajec ne zna više ko su Mbappe i Halland a kamoli da traži i dogovara neke anonimuse koji bi bili pojačanja za Dinamo.
  • The Undertaker
    4.1k
    Kad Zajec otvori svoju bilježnicu a tamo Stanko Mršić, Ilija Lončarević, Marijan Vlak, Zoran Vulić, Elvis Scoria, Nenad Gračan...
  • Captain America
    14k
    Prilikom razgovora za posao bi tražio od Zajeca da mi prvo speluje Wyscout. Sad bi on trebo preuzet najodgovorniju poziciju u klubu, a Internet Explorer je bio zadnji krik tehnologije kad je zadnji put radio taj posao.
  • Neki tip
    19.4k
    Gledam anketu na Indexu, pitanje je koga bi htjeli za SD-a Dinama, a ponudi su Mihael Mikić, Velimir Zajec, Goran Boromisa i "Nijedan od ponuđenih".

    Tko je pobjednik?

    Čovjek koji 13 godina nije apsolutno ništa radio u nogometu, a zadnje što je radio je tromjesečni mandat na klupi Dinama. - 37% :yikes:

    Nijedan od ponuđenih - 34%

    Čovjek koji, barem na papiru među ovom trojicom, ima čak i najbolje (premda za mene daleko nedovoljne) reference za sportskog direktora Dinama, Goran Boromisa - 17%.

    Mihael Mikić je zadnji s 12%.

    Znam da su takve ankete nereprezentativne, znam i da ljudi klikaju na sve i svašta i sa svakakvim motivima, jasno mi je i logično i da će se ljudi koji površno prate lako nakeljiti na "ime", ali 37% za Velimira Zajeca je opet valjda duplo od onog što bih očekivao imajući sve ovo prethodno na umu. :eyes:
  • Paggini
    7.1k
    Sve skupa, ako je ovo istina, kad se podvuče crta - uprava još jednom se zajebava i odrađuje ovo katastrofalno, bez ikakve vizije, ali bitno da će nas taj zimski rok spasiti.

    Palim svijeću na kamenitim vratima jer jedino dragi Bog nam sada može pomoći.
  • The Undertaker
    4.1k
    Prosječni popunjač ankete na indeksu nije čuo za nijednog od ponuđenih, eventualno se sjeća Zajeca kroz maglu.
  • Neki tip
    19.4k


    Stoji, no kliknuli su na članak, ipak spadaju u "zainteresiranu javnost". Znam da nije reprezentativna anketa, ali nismo bome ni mi koji jedemo Dinamo za doručak, ručak i večeru.
  • R13S61
    193
    Ne znam ljudi, u nekoliko tema ovdje raspravljate o sportskom direktoru, ali meni se u ovakvom Dinamu to uopće ne čini kao bitna funkcija... Mislim da smo svi svjesni da SD neće imati nikakvu autonomiju, a samim time i njegova uloga je znatno manja nego što bi trebala biti...
    Očekujem njegovu ulogu istu kakvu je imao Šimić. Predlaže igrače, ali i tako svaki transfer mora izglasati uprava, koja će sve kvalitetne prijedloge (znači malo skuplje) odbiti, te za sve loše krivicu svaljivati na sportskog direktora... Ako nešto bude dobro s tim će se hvaliti kako su zajedno odlučili...

    U skladu s tim kao SD-a očekujem nekog poslušnog (već isprobanog) ili nekog naivnog (koji će doći s dobrom namjerom, ali ubrzo vidjeti da to nema nikakvog smisla, kao što je bilo i sa Šimićem)...


    I iznenađuje me ovoliko pljuvačine po Zajecu... Ok je misliti za nekoga da ne bi bio dobar sportski direktor, ali ako već tako misliš onda se bar suzdrži pljuvanja po istinskoj legendi kluba.
    Nedavno je ovdje pola foruma branilo Vlaka u stilu da nije zaslužio da ga se vrijeđa jer je legenda kluba, a o Zajecu se piše kao o najvećem neprijatelju...
    I sve to samo na temelju novinarskih nagađanja, a čovjek nigdje javno nije ni rekao da bi želio biti SD...
  • Neki tip
    19.4k
    I iznenađuje me ovoliko pljuvačine po Zajecu..R13S61

    Hm, pa ja ne vidim doslovno nijednu jedinu ružnu riječ, rečenicu upućenu Zajecu, a kamoli više postova da bismo mogli govoriti o "ovoliko pljuvačine".

    Gdje ga se vrijeđa, proziva neprijeteljem?

    Doslovno se, u mom postu, konstatira da nije u nogometu već skoro desetljeće i pol, a ni u drugim, tuđim postovima ne vidim apsolutno ništa usmjereno na njegovu osobnost, karakter, doprinos Dinamu, baš ništa.

    Gdje si vidio pljuvanje?

    Ima nešto zezanja na temu "njegovo vrijeme je prošlo" u postovima iznad ove ankete koju sam podijelio, ali to valjda ni on sam ne bi smatrao nekom pljuvačinom.
  • R13S61
    193
    A čuj, ja na zonu dođem jednom-dvaput dnevno i onda pročitam sve teme koje me zaimaju od zadnjeg puta... Sada sam čitao sve od sinoć i o sportskom direktoru se raspravljalo ili bar spominjalo u nekoliko tema (ovoj, o upravi, o svemu pomalo, u temi o jučerašnjoj tekmi, možda i još nekoj)... i kada sve to u kompletu čitaš naiđeš na dosta postova gdje se spominje zeko i rekao bi da su skoro svi negativni...
    i stekneš dojam da se baš omalovažava čovjek... i bilo mi je krivo, posebno kada se sjetim da se za neke druge tražilo puno veće poštovanje...
    Možda je "pljuvačina" preteška riječ ali takav sam stekao utisak nakon cca sat vremena čitanja... dozvoljavam da sam subjektivan i da griješim...

    I da ne bi bilo zabune, nije to tebe osobno išlo, nego općenito....
  • Lynx17
    2.6k
    Onaj tko misli da bi Zajec bio dobar za ovaj posao NEMA POJMA. I to kazem uz postovanje prema Zajecu za sve sto je napravio za Dinamo. Ali on nije ni prije 20 godina bio "unutra" a kamoli sada. Trebamo nekoga koji ZIVI za nogomet (ne tko prati tu i tamo).

    Ako moram jos jednom prelijepiti svoj post o njemu i "rad" koji je napravio u Portsmouth, onda hocu.

    Uopce njega staviti kao kandidat je NEOZBILJNO.
  • Sajla
    3.5k
    Ne znam ljudi, u nekoliko tema ovdje raspravljate o sportskom direktoru, ali meni se u ovakvom Dinamu to uopće ne čini kao bitna funkcija.R13S61

    da, ali isto tako i ne želimo "ovakav Dinamo". jedna usamljena promjena ne znači ništa. niti samo promjena trenera, niti samo dovođenje novih igrača, niti samo nova uprava, niti samo novi SD ne čine značajnu razliku. veliki je remont ovdje potreban...
  • Neki tip
    19.4k


    Ma nisam ni shvatio osobno, jer znam da nisam niti bih ikad pljuvao Zajeca, ali nisam vidio ni da ga drugi pljuju pa me zatekla tvoja konstatacija, zato pitah.

    Ok, sprdancija na račun "umirovljeničkog statusa" ima dosta, ali stvarno sam prilično siguran da bi to i Zeki bilo više smiješno (bar tamo gdje su fore malo uspjelije), nego uvredljivo.

    Ako nema ambicija za SD pogotovo, jer bi to značilo da i je sam svjestan da ga je vrijeme, barem za taj posao, malo pregazilo.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Nedavno je ovdje pola foruma branilo Vlaka u stilu da nije zaslužio da ga se vrijeđa jer je legenda klubaR13S61

    Ne sjecam se takve situacije tu na forumu, ali za mene Vlak nikakva legenda nije. Legendama ovaj klub nesto znaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.