• Jurki
    8.4k
    ocito je prije bilo bolje kad nismo imali sda ili kad je to bil Marijan Vlak.
    Pa se sad moze srackati za svaku rijec ili zarez.
  • Banana 2
    394
    Pa se sad moze srackati za svaku rijec ili zarez.Jurki

    Ne sviđa mi se strategija. Ne znam kako da vam to jasnije nacrtam pa da me se ne proziva za "sraćkanje"..
  • Droljo
    4.8k
    Koja strategija frende? Jel možeš pričekati konkretne poteze pa zatim suditi? Sada nema govora (bar prema van) o pojačanjima, rosteru za sljedeću sezonu itd! Mi smo u brutalnoj borbi za prvaka i kup sa strašnom rijekom a ti bi da iz kluba komuniciraju o sljedećoj sezoni i planovima. Polako
  • Banana 2
    394
    Jesi li ti uopće poslušao presicu?
  • Peškaman
    2.5k
    Čovjek ima svoje mišljenje,vi svoje,vrijeme će pokazat tko je u pravu.
  • The Undertaker
    4k
    Na stranu što je to meni poželjan način funkcioniranja ali da li to znači sa Uprava mora potpisati a IO mora odobriti npr. transfer koji Zajec i Marić dogovore?
  • Dudu9
    422
    IO mora samo transfere veće od 3mil eura potpisivati do te svote uprava zadužena
  • The Undertaker
    4k
    Znam, na to sam i mislio. Ne moraju biti transferi, moze biti i produženje ugovora ili nešto slično. Zanima me kako su to zamislili.
  • mali M
    3.3k
    ma znaš kaj ću ti reć. Mi si tu mudrujemo kako će oni to, a zapravo, ma to im je posao. Dođu ujutro u klupske prostorije, sjednu u ured i ispiju kavu. Otvore mapu pred sobom i jedan od 10 papira koji ih čekaju je i razmotriti i odobriti neki transfer ili ugovor. Na tom papiru pokraj imena (karikiram) "Martin Baturina" piše i mišljenje M.Marića "povećati plaću, zadržati pod svaku cijenu, u planovima trenera za iduću sezonu", ispod toga "Marko Rog" - "ozljeda više nije vidljiva, preporuka za kupnju obavezna, pronaći zajednički jezik s Napolijem do maks 3mil".
    Samo je nama nevjerojatno da netko u klubu zapravo to tretira kao pravi posao jer smo do sad imali stihijsko dovođenje, plaćanje previše, rikverce, preporuka po menađeru i koliko se vidlo na HRT prijenosu, itd... Nije da će Zeko ili bilo tko drugi imat svaki dan 8 sati nekog drugog posla, to ti je u opisu radnog mjesta i bok...
  • The Undertaker
    4k
    Više me zanima kako su u teoriji zamislili taj flowchart odlučivanja a time i odgovornosti. Praksu ćemo tek viditi. Meni je drago da ima netko (Zajec) tko preuzima inicijativu i odgovornost ali mi se čini da uprava postaje samo tehnički servis predsjednika i, dijelom, IO.
  • mali M
    3.3k
    Okej, ali kako si ti zamislio odgovornosti ove uprave? Što bi ti da rade? U upravi nam trenutno još uvijek sjede likovi kojih bi se trebalo riješiti i meni je jasno da ih se "rasterećuje" bilo kakve odgovornosti, barem u ovom trenutku. Dok god je nama Perasica u upravi samo neka bude "tehnički servis"
  • The Undertaker
    4k
    Nije bitno što bih ja. Ja nisam uprava. Mene zanima kako su oni zamislili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.