• Nino Bule
    12.2k
    Svaka cast tko god je slozio objavu, sve je rečeno, sad svi na maksimir
  • Mrvica
    3.6k
    Svaka čast na objavi, gospodski ali agresivno. Na ovaj način su dokazali da se naš klub ne smije, neće i ne treba pokriti ušima i trpit njihove gluposti i debilne izjave, klevetu itd.

    A sad ih zgazit na terenu i vratit ih u mišju rupu!
  • Kepec
    5.1k
    Odličan tekst Thomasa Bauera, odličan tekst Dinama, žalosno je jedino što će se oba teksta možda pogubit i za njih će znati samo navijači Dinama, čitatelji Zone i možda još pokoji čovjek. Ali to nas ne interesira, niti će nas ikad interesirat mišljenje ikoga tko sa Dinamom, nogometom, navijačkim svijetom nema veze, nego zaključke donosi na temelju dva članka i videa.
    Idemo po tu Ligu prvaka!
  • Nino Bule
    12.2k

    Trenutno je cijela situacija udarna vijest sa uzivo javljanjima iz grcke svako malo, mislim da ce svi portali i vijesti prenjet izjavu kluba
  • Zagreb1992
    1.5k
    Scena koju sam doživio jučer ...Sjedim na kavi u trogiru na moru i čujem komentare od ekipe pored za nerede...Em ekipa protiv Grka i još pričaju da ih bar Dinamo zgazi ..do tud je došlo :D
  • Mlađi referent
    11.4k
    Šamaranje na ulici i šamaranje priopćenjem bi se trebalo računat k’o pobjeda u gostima hehe
  • vjeko1701
    6.3k
    Odličan odgovor licemjerima. Baš kako sam i pisao, odmjereno, gospodski i sa svim bitnim činjenicama.
  • Antonio bbb
    247
    Ne znam kako nekom smrt moze bit “pobjeda u gostima”
  • black on black
    12
    Nadam se da MVEP čini sve moguće da zaštiti HRVATSKE državljane u drugoj zemlji jer ovo sad već ide prema nezapamćenom medijskom i možda pravosudnom linču
  • blackbully
    4.5k
    Nadam se da MVEP čini sve moguće da zaštiti HRVATSKE državljaneblack on black

    Rečeno je u podnevnom dnevniku da su naši dečki odbili pomoć MVEP-a već idu o svom trošku odvjetnika.
  • SAS1987
    14k
    Sjedim na kavi u trogiru na moru i čujem komentare od ekipe pored za nerede...Em ekipa protiv Grka i još pričaju da ih bar Dinamo zgaziZagreb1992

    Jesi iskoristio trenutak slabosti pa ih uclanio u Dinamo? :lol:
  • Zagreb1992
    1.5k


    S obzirom da ću biti sutra tamo onda budem ih podsjetio :D Došli smo do teme HNL-a i uvjereni su da je ovo ta godina kad će biti prvaci :D
  • thomas22
    258
    Kod mene u sv.filip i jakovu ista priča kaj se normalnih tovara tice s kojima komuniciram, respektiraju dinamo ali su uvjereni u naslov ove godine
  • purger1911
    15
    Evo sad je ispalo da su GRCI LAKSE NOZEVIMA OZLJEDILI 3 BBB-a a morti su to bili obicni ZG turisti , tko bi to vise znal.

    https://www.index.hr/sport/clanak/doznajemo-nekoliko-boysa-ima-ubodne-rane-od-noza/2486113.aspx?index_ref=rubrika_sport_najcitanije_d

    Gdje su sad novinski lincevi na Grke, gdje je nase ministarstvo vanjskih poslova ? Nasi su kao i grci lupetali da su boysi napadali decu i zene ( grcka deca i zene koji hodaju okolo naoruzani kaj da su v vojsci Aleksandra Velikog i masu sekirama, macetama, nozevima od 20cm itd, naravno ispalo da su huligani kak smo svi znali).

    Kaj je najbolje to je objavil samo index.hr ntko drugi, kaj me stvarno cudi !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.