• Mihaljević
    8.6k
    Ma daj... To je kao nama EURO... Moraju ga pustiti, isto su svi veliki klubovi puštali svoje igrače 2019 tamo... Šta god mi mislili i željeli, njemu je reprezentacija sigurno iznad Dinama, što je sasvim normalno i logično.
  • Orc123
    5.9k
    Od samog sam pocetka govorio da ce biti i donositi bas ono sto donosi! Nakon kaj ga se pocelo povezivat s nama gledao sam preko yt utakmice Sappora i bas ono sto sam tamo vidio on pokazuje i ovdje! Cak mislim da sad jos vise moze pokazati jer je jos blize golu i bas me iznenadio ugodno u kombinatorici i samom pregledu igre! U Sapporu je imao vece ovlasti i jos malo vise samopouzdanja ali ja sam siguran da kod nas moze jos napredovati i mislim da si je sad kupio standardno mjesto u prvih 11! U inat svim pljuvacima kojih je hvala Bogu bilo!
  • i more je plavo
    891


    Tesko ce Takuro zavrsiti vec sad u repki.
    Ima Japanaca po cijeloj Europi i u jacim klubovima i ligama od nase.

    Ali ako gledamo ulozeno - dobiveno, odlican posao.

    Na njemu se ne moze uzeti velika lova, jer nije klinac, ali za relativno malu lovu imas postenog i dobrog igraca, koji k tome teži modernom, okomitom nogometu.

    Ja jos ne razumijem jel se on sam uvlaci u sredinu, jer ga igra ponese ili je to dio taktike, ali se odgovorno vraca na svoju stranu, i iako nije defanzivno odlican, cesto presjece loptu i jurne.......e sad da ga jos ostatak ekipe isprati.

    Cudno igra i na krilu, jer se izvlaci iza Mohe a ne nudi mu se u prostor, sto je mozda i logicno jer ga zatvara kad ovaj jurne naprijed, ali nije uobicajeno vidjeti kod nasih ekipa, gdje bek ili centrira ili gurne krilu i trci natrag.

    U svakom slucaju najveci pogodak prelaznog roka.
  • Orc123
    5.9k
    Tko prati Takura on jako puno korigirao svoje kretnje i sad igra ko pravo krilo a ne ono sto je igrao u Sapporu jer je u Sapporu se znao i zavuc u sredinu. Sad vise drzi liniju iako normalno je da se tu i tamo zavuce u sredinu i trazi dubinsku loptu. Ima jako dobar prvi dodir iz kojeg odmah trazi igraca u boljoj poziciji i on moze samo biti bolji kad se totalno opusti, kad ce lakse komunicirati sa suigracima, kad se privikne jos na nas stil igre i kad jos dobi malo samopouzdanja pa da puca iz nekih situacija i da bude sebicniji malo. Neke mane koje ima jesu mozda neki udarac van 16 jer nema posebno jak i tehnicki dobar udarac i mozda malo duel igra. Ono sto bi jos mogao popraviti je igra po oduzetoj lopti trebao bi se brže otvarati u situaciji kad napravimo reposjed i imamo kontru. Za mene je opravdavo ocekivanja i nije mi ni malo iznenađenje. Odlican igrac.....
  • NajvećiFan-TakuraKaneka
    52
    Sve ste rekli gospodine. Što više bude igrao to će biti bolji. Kod izgubljene lopte mi se čini nekako malo nesiguran i izgubljen, ali se požtrvovno baca na svaku loptu na koju može. Ima žar i srce koji su nam ove sezone bezbroj puta nedostajali, tako da mislim da mi još ništa nismo vidjeli što se tiče njegovih mogučnosti. A i navodno privatno jako chill i skroman.
  • Droljo
    6.2k
    kad se privikne jos na nas stil igreOrc123

    Naš stil igre?
    Božesačuvaj ak se na to privikne odmah je propao kao čovjek i kao komunista.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Izgleda da Šimić nije ipak fulao. Što će reći smrad Lesički.
  • austrijanac
    2.9k
    Što će reći smrad LesičkiMali Zeus

    Hvala Jakiru sto ga je dignuo i Podnaru sto mu je nabavio tako veliku jaknu da se ne smrzne.
  • Laugreano
    1.7k
    Uvjeren sam da je Kaneko bolji igrac od Pasalica.
    3 months ago
    Laugreano

    I dalje stojim kod toga :wink:
  • Mr Anderson
    5.9k
    Kod Kaneka je očito najveći problem bila komunikacija, odnosno nepoznavanje bilo kojeg jezika osim materinjeg. Od početka kad je stigao baš je djelovao izgubljeno na terenu, sad je to puno bolje.
  • Krizy
    38.4k
    daj fotosopiraj Kanekovu glavu na Bellinghamovu proslavu gola :starstruck:Gražvydas Mikulėnas

    Nije profesionalno al evo ovako :rofl:
    Screenshot-20231201-110033-Gallery.png
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Kaneko iz dinama u Real ništa ispod 20 milja eura.
  • xavier
    11.4k
    Kad maštam o budućnosti nekog dinamovog igrača, obično zamišljam kako nam donosi neki europski trofej, a ne kako ga prodajemo nekom, ali kako kažu...sto ljudi, sto ćudi :sweat:
  • Mali Zeus
    10.5k
    To su ostaci nekih davnih vremena gdje je klupski uspjeh bila prodaja, a ne izvedba na terenu i trofeji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.