• Teofil Kateran
    985
    Dinamo LASK Slovan Bačka bi bilo super izvuć.
  • Infinity
    15.4k
    Kako god izgledali zelja je uvijek ista, a to je sto laksa skupina.

    Da smo doveli na klupu Mourinha i ulozili 50m u pojacanja i dalje ne bi zelio Marseille, Brighton i AEK u grupi. Samo buraniju da se izivljavamo ako je vec moguce. LASK, Sheriff i TSC :pray: Jos cu se pomoliti za barem jedno pomjeranje u prve dvije jakosne i pozeljeti Garabag, Sheriff i TSC.
  • Zagi
    5.8k
    Uvijek samo što lakše protivnike.
  • Bruh
    901
    lask nek prvo prođe Zrinju pa ćemo vidit
  • Infinity
    15.4k
    A mi i Slovan ne moramo proci? Rekao bih da LASK ima najlaksi posao.
  • Bruh
    901
    a vidjet ćemo a i malo si falio klub i državu al aj
  • Teofil Kateran
    985
    Ja bi rado da Zrinjski prođe, ali to bi bilo veliko iznenađenje, LASK je puno jači.
  • Infinity
    15.4k
    Koji klub i koju drzavu? Napisao je Dinamo, LASK i Slovan, a ti se nadovezao da LASK treba proci pa da vidimo, a ja ti velim da tezi posao od tog LASK-a imamo i mi i Slovan.
  • Bruh
    901
    ja sam mislio da si napisao u smislu da dinamo igra protiv njih krivo pročitao sry
  • Cosey
    467
    Srbi imaju ziher Crvenu Zvezdu, TSC Bačku Topolu i Čukarički, a Partizan se bori za ulazak.
    Nevjerojatno, ali mogli imati 4 predstavnika u grupnim fazama.
  • Infinity
    15.4k
    Tri su imali garantovana u startu. Za Vosu se znalo da ce pasti, za Partizan su se nadali da ce uci, ali mislim da je tamo preveliki raspad sistema. Oni bi u normalnim okolnostima ove Dance rijesili bez problema, ali je izgledno da ce ispasti. Velika steta za Hajduk i Osijek da ih nisu izvukli, imali bi daleko vecu sansu nego protiv PAOK-a i Adane.

    Iduce sezone ih opet ceka slicno, a onda bi mogli da lete jako nisko. Sve ovisi kako ce se ove sezone provesti ekipa u grupama. Zvezda uz dobar zdrijeb moze puno, jer su slozili super ekipu, ali TSC i Cukaricki ce vjerojatno biti kante za napucavanje.

    UEFA je slozila sistem prema koje se uz jednu dobru sezonu lako dolazi blizu top 10, ali onda slijedi bolno prizemlje ako liga ima jedan ili dva kluba o kojima ovisi i koji su dobar dio koeficijenta skupljali u kvalifikacijama.
  • Cosey
    467
    Da, kužim. Sumnjam da će se nabrati bodova, osim u slučaju Partizana. Ne pratim baš njih, ali prošle godine je bila berba.
    Taj sustav je napravljen da bude fluktuacija gore - dolje kroz sezone ako sam dobro skužio.
    Najbolje je konstantno imati dva predstavnika. I za nas bi bilo dobro jer još dugo ni Hajduk ni Osijek neće biti u stanju igrati dvije tekme tjedno.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    TSC i Cukaricki ako osvoje iti jedan bod u grupama bit ce uspjeh. Nema tu ni kvalitete, ni iskustva... Ali opet, malo povoljniji zdrijeb i sve je moguce.

    Kao sto @Infinity kaze njima bolno prizemljenje slijedi za godinu-dvije.
  • Infinity
    15.4k
    Moras imati jedan top klub kao Salzburg i da taj top klub redovno prolazi grupu. Ovi poput Rapida ili Austrije ce u grupi sigurno uzeti nesto bodova, a vjerojatno ne bi tako lako prosli kvalifikacije.

    Srbi imaju sad TSC i Cukaricki koji sigurno ne bi prosli kvalifikacije i u grupi nece uzeti nista.

    Ja vjerujem da bi i Hajduk i Rijeka ove sezone uzeli nesto bodova da su dohvatili ECL, ali ne mogu proci kvalifikacije i onda im dzaba sve.

    Sutra da HNL dodje do te neke 11.-12. pozicije i da ima tri kluba u grupama, siguran sam da bi imali bolji ucinak nego Srbija. Doduse, dosta je do trenutka, njima je ovo doslo u najgorem s obzirom na stanje u Partizanu. S dobrim Partizanom bi se oni vjerojatno zadrzali medju 15 duze vrijeme. Isto tako je HNL popusio zbog Lokomotive kad je imao dva u LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.