• Mrvica
    3.6k
    Davno sam rekao da ljepota nogometa trenutno nije bitna ni najmanje, jbg Rijeka kako god da igra nije baš da primaju golove, a i kupe bodove.. Tako da čekati nekoga da odradi posao umjesto nas, itekako mislim da ćemo se načekat. Utakmicu po utakmicu, svaka je finale ali NEMA PREDAJE!
  • Zagi
    5.8k
    Puknut će ih Loksa, pa mi, pa Varaždin.
  • Zagreb1992
    1.4k


    Ma nije bio penal ..ako misliš na onu situaciju kad ga napucalo u ruku ..Prije toga je bio i faul u napadu po meni

    u 10 dana nam idu 3 utakmice i treba se fokusirati na sebe
  • Orc123
    5.9k
    Jednostavno je, ako ne pobijedimo Rijeku 5.5. ni ne zasluzujemo naslov...cemu skrivanje iza nekoga....ako ih ne možemo pobijediti a imamo duplo kvalitetniji kadar, dva najbolja igraca lige, onda ne zasluzujemo naslov i gotovo.
  • Zagreb1992
    1.4k
    i bravo za Armadu ..fino se ispišala po tovarskim slugama :)
  • Mlađi referent
    11.4k
    i bravo za ArmaduZagreb1992

    Fuj
  • don
    2.4k
    totalno mi je nebitno hocemo li zasluziti naslov ili ne, najbitnije je da ga osvojimo. Kako god okrenes, svejedno se na ljeto mora raditi ogroman posao.
  • Markelo
    2.5k
    Nisu toliko dobri da maznu 2 put u 2 tjedna Loksu u Kranjči. Nešto bodova mora ostat u Zg-u
  • Zagreb1992
    1.4k


    Samo da se i mi ne poskliznemo isto protiv Lokomotive ili protiv Varaždina u ovom dvomeču s njima u svega 10 dana
  • Markelo
    2.5k
    Mi smo ostali bez 5 bodova u utakmicama protiv njih. Valjda je vakat da ih više dobijemo.
  • Svi na Sjever
    2k
    Jedan od ključeva prvenstva je naša pobjeda u Kranjčevičevoj,pogotovo iz razloga sto sljedece kolo je najlakše do kraja za Rijeku.
  • M94
    604
    Igraju sampionski jbali sve svoje, 2 sanse 2 gola. Istra cak bila i dobra do gola ali onda pad.

    Hajduk ne treba ni komentirati, uspjeli izgubiti uz sudacke pogurance.
    Sad se vidi koji su antitalenti nasi suci, zalutali ljudi u nogomet.
  • emilperska
    4.1k
    Da li ce Rijeka bit prvak ili mi, ne dozivljavam ni s 10% stresa kao sto sam dozivljavao svaku tekmu titoista dok su u igri bili..
    Jednostavno Rijeka i da uzme ovo, oni su mali regionalni klub s ogranicenim financijama, logistikom i kadrom i ceka ih isti scenarij kao 2017. Odlazak, rasprodaja (nekog cemo im i uzet vjv po putu kao onda Gavru) jer u LP nece uc posto nece bit nositelji ni u 2.pretkolu . HNL ce odmah kiksat jer nemaju ni financije ni logistiku za 2 jake tekme tjedno. Ona Rijeka je bila fin.dosta mocnija od ove..
    Da je ova gamad ovo uzela, to bi bilo gadno..
    Izborna godina, zemljista na moru, babo, turizam, sezona, kmecanje i ostale pm i mislim da se ne bi ni mi, ni HNL kao liga izvukli iz tih kmecanja i PRovskih govana da su oni osvojili naslov.. Mi smo altruisti tu zapravo, obranili smo HNL i ostalih 9 klubova s one 2 pobjede na maršalki..

    Mi smo zapoceli proces konsolidacije na svim razinama i ljeto cemo docekati spremni, bili prvaci ili ne

    U normalnim sredinama nije sramota ne bit prvak cak i kad kao Dinamo odskaces budzetom, samo mi nismo normalna sredina i da su ovi dolje osvojili HNL to bi nastala paraliza drzave i lige i slusali bi na yutelu šapitovo svršavanje, a jeli bi nam mozak da se radi titoista TV prava prodaju odjednom i u Kini i da cijeli HT ima rekordan broj TV pretplatnika za sportski paket...
  • Mihaljević
    8.6k
    Odlučivat će bod-dva za prvaka, ako i ne budemo prvaci direktna EL je isto jako vrlo moguća.
  • emilperska
    4.1k

    Ako Feyenoord uzme kup sljedeci tjedan, tesko..
    Jer onda (barem je tako netko napisao ovdje) i 5.mjesto iz Eredivise vodi u EL, a to Ajax nece fulat..

    Btw ako bi netko mogao pojasnit, bio bi trajno zahvalan..Kada finalist kupa ima pravo na Europu preko finala kupa, a kada ne. Da li to ovisi o savezu ili cemu?
    Sjecam se da negdje i nekad i finalisti kupa bi isli u Europu preko kupa, ako nisu osigurali prek prvenstva. Sad odjednom moras osvojit kup..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.