• rioda
    2.6k
    To ja stalno govorim, dok je on njihov startni veznjak, nema straha da će nešto napraviti
  • Petar86
    592
    kad god mi je neko rekao za Krovinovica da je dobar, kamoli elitan, znam otprilike da je neznalica. Lik je drvo drveno. Malo igraca manje cijenim od njega.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Brekala većina nije htjela zbog menadžera i činjenice da nas je i lani zavaljao da si izmuze bolji ugovor.
    Od Hoxhe vjerojatno nije lošiji, a vjerojatno bi bio i financijski isplativiji jer bi ga vratili nazad na kraju sezone...Hoxha ostaje i moramo ga plaćati.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Krovinovića sam gledao par puta u Benfici prije ozljede. Strašan igrač je bio, poslije operacije nikad više nije došao na tu razinu.
  • Jaro
    5.6k
    po ovom je lopta unutra...
  • rioda
    2.6k
    Lopta nakon ovog kadra ide još malo u aut, ali se na screenu ne vidi ništa jer je Brekalova noga na lopti.
  • Orc123
    5.1k
    vani je 100% gledao sam vise puta situaciju ali nemres screenat u stotinki na max tv to go tak da ali tko ima mogucnost si par puta ponoviti snimku vidio je da je vani sigurno....nebitno, samo mi nije jasno zasto var ne moze vratiti tu situaciju?
  • Plava stijena
    49
    434425239_122138534168145387_3744155943194608192_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=yJVvQrmbzMUAb4vrGTk&_nc_ht=scontent.fzag1-2.fna&oh=00_AfBWV2_Kpq6EUXhhJuywnawD-aVu5qTXv4_Zuv_ta-sWnQ&oe=6621B38E

    Ovdje mi izgleda da je cijelim obujmom vani.
  • Orc123
    5.1k
    i tu se vidi da noga jos cak nije na lopti tak da jos koji cm prođe liniju dok ju tek dira...a vec je na slici ovdje vani tak da, vani je sigurno bila ...
  • striko
    1.2k
    Navući ćeš na sebe bijes Mierezovih hejtera. Ne bih ti bio u koži
  • Krizy
    36.5k
    Iskreno smorili ste s Brekalom, izdao nas je i njemu na čast. Al već milijun puta pisete o njemu, ne treba mu ni davati na važnosti. Iako nas je izdao i iako je sramota, svi znamo koliko je bolji od hoxhe i da bi nam puno koristio. Na kraju kad odabereš rivala onda ti se i vrati, pa ga dočeka ozljeda, cirkus od kluba i sve zivo. Ne treba uopće trosit rijeci vise o toj temiMiro Vugrinec

    Spomenuo si ga 42 puta u manje od mjesec dana na temi Transferi.
    Neka i sada svatko komentira što želi, bez vrijeđanja naravno.
  • DiddyGuela
    968
    Zao mi je Šapita. Po glasu mu se cuje da pati. Stvarno danas svakakvi mogu biti komentatori na yutelu.
  • blue heart 72
    1.4k
    Apsolutno zasluženo vodstvo Osijeka. Od svih igrača na terenu baš mi se povraća od dvojca Lacika-Uremović. Strašno antipatični likovi
  • San Lorenzo
    11.7k

    Lijeva strana lopte po meni ipak dira crtu.
  • Orc123
    5.1k
    svatko ima svoje misljenje ali Mierez je bas ono prava 9ka koja bi se savrseno nadopunjavala sa Petkom. Vrhunski realizator, jak u duelu, građenju, skoku....ima sve...nije vrhunski tehnicar ali zna s loptom...ispod radara prolazi da je uz to kaj je prvi strijelac lige i drugi asistent! Sve u svemu sad ga se moze dobiti po pristupacnoj cijeni, prilagodbe nema, poznaje ligu, jezik, zna kvalitete nasih igraca! Na ljeto treba icinpo njega ako Osijek nece glumiti nesto ali ocito je da igrac zeli dalje, a po nekim info on je zelio jos na ljeto u Dinamo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.