• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Sretan Mudražija svima koji slave
  • Ivdzo11
    3k
    • Bilo je i za ocekivati da ce se ovo kad tad desiti. Karoglan najveci krivac igramo katastrofa iz utakmice u utakmicu, doveli smo se u situaciju da je jedan igrac koji je totalno van forme postao veci od kluba i da mora igrati. Žalosno nikada lakše nismo mogli osvojiti prvenstvo!


    Počelo je počelo :grin:
  • Ivdzo11
    3k
    Zaslužio, ali Pajac ipak nije smio
  • Jaro
    5.6k
    Prica o tituli krenula i zavrsila s penalom.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kad bi sw sutrašnja tekma i sljedeća dva kola odigrala po našim željama plus naša zaostala, mogli bi na plus 7 ili 8 od hajduka..zelje su zelje
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Top, top, top

    Čista uživancija....ovo je praktički magareća kapitualacija. Ne vidim načina na oni neokrznuto prođu sljedeće 3 tekme, dinamo, rijeka, osijek, a rijeka im već sad bježi 4 boda.
  • BBB Sibenik
    4k
    Jebote, da nasi izadu barem sa upola volje i zara kao Loksa dolje bi ih gazili svaki derbi.blackbully

    I nek mi sad netko rece da ima većih smekera u ligi od Cabraje i njegovih mangupa :strong:

    Po tko zna koji put nam se nudi sansa da se vratimo totalno u igru.
  • Purgeri
    423
    Jeste primijetili da na ovom Maxsportu uvijek kad su sažeci ide zvuk iz tih situacija koje su u sažetku, samo sad puštaju tovarsko navijanje nakon utakmice?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Izgleda da ce bit pun Poljud, a zna se kad im je stadion pun i ocekivanja velika da uvijek useruNitkoBitan

    NOSTRADAMUS, opet pogadam...
  • dinon7
    456
    Sad će nas profesor doktor ići na remi. Jbg ispred Hajduka smo na tablici, ne treba riskirati
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    My Copenhagen connection,Robi i Karlito:strong: kakva partija jbt
    Kaze mi Karlo prije tekme dvojka zicer:rofl:
    Do sad me bolil patka za tovarima ,samo sam gledao nas i nase probleme. Ali sad mi je tako drugo ,kakva guba jbt. Sto ce tek bit kad shvate onog trenutka da nece biti prvaci. Bit ce mrtvih. Oni stvarno misle da moraju bit prvaci. Mrzim Hajduk
  • Ludovic IX
    5.5k
    Problem je što hajduk protiv nas neće napast ko protiv ovih. Mi ovoliko prostora dobit nećemo..i to je sva filozofija lokosa. Čim nalete na bunker, oni gube. Po igrama protiv nas i hajduka , trebali su imat 10 bodova ispred svih
  • ksapi
    2.2k
    Jel moguće da je ovdje opet priča o 'gotovom prvenstvu za tovare' nakon svakog kiksa? Ljudi kasne za Rijekom samo 4 boda, ne razumijem kaj je tu gotovo sa 9 kola do kraja
  • Orc123
    5.1k
    Samo da se osvrnem na Goricana koji se spominjao u nasem kontekstu...to je Hoxha za sirotinju! Totalno neinteligentan igrac koji ima samo silu i brzinu i tjt...idu 2 na 1 i onda on ide u driblilng umjesto da odigra Soticeka koji bi pucao u prazan gol! Vise takvih poteza danas...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.