• jedan u nizu
    8.2k
    Ja vec mjesecima tvrdim na je nama utakmica sezone na Rujevici a ne na Poljudu za 2 tjedna.
    Bez obzira na danasnji rezultat.
    Hajduk ce kiksati, sami ce sebe pojesti, a i igra im je uzasna.
    Rijeka ne blista, ali je barem stabilna, i nemaju takav pritisak.

    Cak bi se usudio reci da sa nerijesenim na Poljudu jos uvijek imamo izgleda ako pobijedimo na Rujevici. Obratno nikako.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    nama je svaka utakmica finale lige prvaka a ne samo rujevica, budimo realni.
  • hardek
    2.8k
    8. minuta a Kalaica na rubu drugog žutog
  • Orc123
    7.8k
    Realno Rijeka ne igra nista posebno. Nisu igrali Europu, nemaju opterecenje rezultata, na valu euforije izvlace maksimum....problem je sto smo mi na minimumu od dolaska Jakira! Hajduk igra na silu bas kao i mi i opet ce prvenstvo uzeti najmanje los....garantiram da se dogodi neki pozitivni sok u vidu dolaska novog trenera da bi mi sezonu primakli uspjesno kraju. Sad je bio savrsen trenutak, a ovako samo odgađamo neizbjezno!
  • Krizy
    43.2k
    Najteže je ne igrati ništa posebno, a pritom pobjeđivati u serijama.
    Svaka im čast, bez plaćene odštete ovako dobra momčad i jako dobra klupa također.
  • Ludovic IX
    7.2k
    jel ćeš tako i sinu govoriti kad mu neće ići nešto, da ćeš bit negativan i ubijati ga u pojam? Ovakvi ko ti su KOO a ne navijači.
  • Olmic
    3.6k
    sorry nostradamus
  • Captain America
    17.6k
    Najteže je ne igrati ništa posebno, a pritom pobjeđivati u serijama.Krizy

    2019. su mnogi srali Bjelku da ne igra ništa posebno :lol:
  • dmil
    299
    a tek Vahi i njegovim 1-0 utakmicama..
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Kako se čupaju
  • Hrc-Vg
    346
    Koliko Loksa izgleda bolje od nas...
  • Droljo
    8k
    Kod nas su s pol snage imali 0:2 u ovo vrijeme a tu ništa. Ispuhat će se i spljugat 1-2:0
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sta bi nas trener dao za kadar Lokse i pritisak rada u Loksi.. eh..
  • Captain America
    17.6k
    Ovima baš fali Žaper. Već 3. put igrač Lokse prima loptu na 30 metara potpuno sam. Bit će tu dosta prostora za Batija i Petka.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ovaj Hajduk je smijurija

    Svaka cast Cabraji kako se postave dole... I kad je Cop sam ostao u vrhu, a ostali igraci nisu ispratili, on je odmah galamio da izidu visoko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.