• marcio amoroso
    34k

    Mediji su čudo, a bome je i matematika čudo. Otkad je Jakirović na klupi Dinama Dinamo je prvi.
    Otkad je Karoglan na klupi Hajduka hajduk prvi.
    Rijeka svakako prva.

    Svi prvi jbt.
  • striko
    1.3k
    Možeš to gledati i s druge strane. U Karoglanovu mandatu mi smo kiksali u 42% utakmica i on je samo2 boda više osvojio s najskupljim Hajdukom u povijesti.
  • Mr Anderson
    6k
    Majka koja je velika Dinamovka pušta Druže Tito mi ti se kunemo na neke godišnjice. Kaj smo mi komunjare?Majki2111

    A Boga ti draga, čitam i ne vjerujem vlastitim očima.
  • Tom vg
    1k
    Majka koja je velika Dinamovka pušta Druže Tito mi ti se kunemo na neke godišnjice. Kaj smo mi komunjare?Majki2111

    Da.
  • nemapredaje
    2.3k
    @Majki2111

    Da te neki forumaši nisu upoznali uživo mislio bih da nisi stvarna osoba
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Svi prvi jbt.marcio amoroso

    Možda da Index izbaci članak: "Hrvatska prvi put s tri kluba u Ligi prvaka?" kad su mu Dinamo i Hajduk prvi otkad je Jakira i Karoglana na klupi, a Rijeka prva u prvenstvu trenutno.
  • Sajla
    4.3k
    Kako svi pričaju o suđenju zadnjih dana, malo sam bacio oko na podatke i pokušao napraviti neku analizu. Nije ništa posebno, ali možda nekome bude zanimljivo.

    Dinamu je u do sad odigrane 24 utakmice HNLa sudilo 8 sudaca:
    En-FPN-fj-Qr-Shw-GU3-Jvtf5-Q.png

    Bel nam je sudio 5 puta i u tim utakmicama smo u prosjeku osvajali 2.2 boda, Kolarić također 5 puta uz prosjek od 1.6 bodova. Dinamo je trenutno na prosjeku od 2 boda po utakmici. Nekolicina ih je sudilo samo po jednom (Erceg, Jović itd.) i nisu previše relevantni.

    Zanimljivo je vidjeti da je Pajač sudio 4 utakmice u kojima smo osvojili samo jedan jedini bod! To je bilo prekjučer protiv Osijeka. Isti taj Pajač je u javnosti okarakteriziran zamalo kao zločinac, vjerojatno zato što živi preblizu Zagreba i sigurno je navijač Dinama. Sačuvaj nas Bože takvih navijača na mjestu suca naših utakmica, sad bismo bili u rangu Rudeša po broju bodova da svi tako navlače za nas... Što se mene tiče, ne treba nam više nikad suditi. Dajte nam slobodno 4 dalmatinska suca - Strukana, Titlića, Ercega i Terzića, kod njih smo stopostotni sa 7 pobjeda u 7 utakmica.

    Hajduk je odigrao 25 utakmica, sudilo im je 7 sudaca, zanimljivo je da je Kolarić od toga odradio njih čak 8, praktički svaku treću. Hajduk osvaja 2.08 bodova po utakmici.
    [img]http://h-JYr8cx2-Rc-Svgj-X0m6v36-Q.png

    Zli Pajač je i njima sudio 4 puta, osvajali su čak 1,75 bodova po utakmici, tj. njih 7 ukupno. Nije neki prosjek, ali u usporedbi s našim... A tu je i Čulina iz Zagreba, još jedan zločinac kod kojeg imaju 9 bodova iz 3 utakmice. Vjerujem da bi bili presretni da im više nikad ne sudi, bolje bi im bilo da stave Kolarića na njegovo mjesto?

    Za usporedbu, kad maknemo suce koji nisu sudili i Dinamu i Hajduku već samo jednom od ta dva kluba (npr. Strukan iz Splita pa im ne može suditi, ali može Dinamu), ili su to učinili samo jednom (npr. Jović je sudio 3 puta Hajduku, ali Dinamu samo jednom protiv Lokomotive), ostanu samo 3 suca s relevantnim brojem odrađenih utakmica oba kluba. Kolarić, Bel i Pajač:
    Jz-D-co60-R3ih-THg-Nw-Vv-AOg.png

    Izvucite sami svoje zaključke.
  • Keyser Soze
    8.8k
    Tovari bez Brekala u Gorici
  • Blueshadow86
    1.3k
    Znači, pojačani dolaze u Goricu.
  • Klenx
    4.6k
    Tovari bez Brekala u GoriciKeyser Soze

    Šteta što je Gorica ovo proljeće toliko loša da će ju dobiti i s Mikanovićem na lijevom krilu
  • NitkoBitan
    13.6k
    Izbjegli smo metak sa Brekalom. Ne znam ima li vise smisla bit mrzilacki nastrojen prema tom decku kad evidentno ne pomaze konkurentima :sweat:

    Jedino kaj ima je statistika. Kao krilo iz liga petica izbjegava prolaske jedan na jedan i konstantno se gura u sredinu, ma bjez sa tom alibi igrom od Dinama, nagledali smo se toga i previse...
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Šteta što je Gorica ovo proljeće toliko loša da će ju dobiti i s Mikanovićem na lijevom kriluKlenx

    Gorica na tablici uopće ne stoji loše s obzirom kako su igrali, da su uzeli bodove Rudešu, bili bi tu na -3 od europe. Iako su izgubili mislim da su se digli baš u zadnjih par utakmica i bit će Hajduku jako teško. I dalje su u igri za Europu i ići će na pobjedu i bit će teško Hajduku kao i uvijek kod njih. Slična utakmica kao i Varaždin Hajduk. Gorica je uvijek nabrijana na tri ekipe iz hnla i jedino Rijeka prolazi više manje sigurno kroz njihovo dvorište.
  • Jurki
    9.7k
    Ne znam ima li vise smisla bit mrzilacki nastrojen prema tom deckuNitkoBitan

    Izdajica je izdajica bez obzira na to jel on igra dobro ili lose.
    On bu za koji mjesec zavrsil avanturu dole.. al izdaja se ne smije zaboraviti nikada.
    Jebo ga Bara.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Sarlija upitan, Uremovic out najmanje dvije utakmice, Ferro se prikljucio momcadskim treninzima, ako Sarlija ne mogne, na stopera ide Elez i Prpic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.