• Zagi
    5.8k
    Stari , ajd odustani. Ispadaš jebeno smiješan.
  • DiddyGuela
    1.3k


    I jel na kraju Bel psuje ili ne?
  • Jurki
    9.6k
    Na Zoni nije bilo ovak od kraja prijelaznog roka.
    I vise nikad nem rekel "jedva cekam kraj prijelaznog roka da to ludilo zavrsi".
    Ovo ludilo zvano hnl nemre nadmasiti ni 3 nasa sjebana prijelazna roka i kolicinu žuči koja se rastepe na temi transferi.
  • Zagi
    5.8k
    Koji dio nisi shvatio?
    ajmo ili dalje ?
  • Mlađi referent
    11.4k
    Vjera mi ne dopušta da kažem sve kaj mislim o novinarima “dinamovcima” koji prate ovu hajku i ne reagiraju. Ovo s Belom je čisti primjer propagande
  • sport
    2.5k
    Ovakve montirane snimke od strane KOS-a mi stariji mogli gledati 19.10.1990.u kojima su kompromitirani Martin Špegelj,Đuro Dečak itd. za ilegalno naoružavanje Hrvatske i prijetnje izrečene oficirima JNA.Titovi mališani iz Splita ni ne znaju drugačije.
  • Paggini
    10.3k


    Ma sve stoji, ali mi je jako smiješno, šta da radim
  • Deleted User
    0
    baš to . vjerojatno su ti isti akteri radili svastiku na poljudu.
  • Sunja86
    1.1k
    Ovo sa Belom se mora iskomunicirati preko društveni mreža od ne službenih Dinamovih stranica i Zone jer ovo je ljigavo kako izvrću kontekst psovke da je ona vezano zato što je Dinamo primo gol, a ne radi faula koji je prethodio golu.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Fora kako se pod tepih gurnulo Čulinu koji histerizira na Jovića jer nije sudio faul na Livaji...isti taj Čulina je prošle sezone masakrirao Varaždin na poljudu, u Koprivnici na metar udaljenosti nije vidio da Krovinović štopa loptu rukom prije postizanja gola, a ove sezone im je poklonio penal u Puli, isti onaj penal kojeg je Strahonja komentirao, pa zbog prijetnji odlučio otići s tv-a.
    Prema tome, znamo da bi Čulina, da je bio glavni sudac, taj faul na Livaji zaista i svirao, pa bi krajnji rezultat najvjerojatnije bio drugačiji.
  • rioda
    3.4k
    Ozljeda Brekala. Šarlija i Kalinić otprije.

    Bez obzira na sve, izostanak Brekala povećava šanse da Istra nešto izvuče

    Btw mislim da je ozljeda Brekala iz onog duela kad ga je neki igrač Varaždina uništio :grin:
  • Paggini
    10.3k
    Čulinu koji histerizira na Jovića jer nije sudio faul na LivajiSan Lorenzo

    Ne histerizira, nego Joviću ukazuje na očitu grešku....

    Ti njihovi spinovi narativa su toliko bolesno jednostavni za vidjeti, ali novinari, ljudi koji bi trebali tu istinu i predstaviti - šute i samo se hrane klikovima, ad revenueom, CTR brojkama, da im jebem mater svima skupa, stoko sramotna.
  • Vratite nam Istok
    145

    Da, da, a kad Bebek ukazuje na to da nema faula Nevistica nad Ivanovicem, da nema ni dodira, onda je to utjecanje na glavnog suca.

    Tragikomedija.
  • kibic
    1.1k
    Baš si me setil na Pervanov skeč u vezi toga. "Onda će vam pomoć mali moj. On će bit na mješalici" :rofl: Mislim da su ipak ovi dole doslovno nesposobni ko u skeču kak Pervan i Zuhra sinkroniziraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.