• NitkoBitan
    17k
    Po Sofi je dobio zuti u 23. minuti na toj tekmi zbog prigovora. Mislim da sam gledao tu tekmu na HRTu i Erceg je zaista poludio na neku sudacku odluku i dobio zuti.

    Zasto taj zuti nije zabiljezen u sluzbenom zapisniku samo Bog zna.
  • Bruh
    925
    ono što mene brine je da se ne proširi na ostale suce... jbt dolje na poljudu ak ih dobijemo 1:0 će pod povećalo stavljati svaku odluku na utakmici od auta do faula. Pa tko će htjet sudit tim budalama. Još su dokazali da mogu i oće to u koprivnici kad su pomoćnome bacili stolac u glavu. Ne znam al ovo već postaje apsurdno...
  • rioda
    4.8k
    Pogledao u Cometu što je i službena informacija, Erceg ima dva žuta.

    Kod nas su s dva žuta: Perić Dino, Petković Bruno, Živković Moreno, Ristovski Stefan, Vidović Gabriel, Emreli Mahir, Kaneko Takuro
  • plavac173
    2.6k
    Konacno dobar prilog rtl direkta... U globalu rekli da ih mi nazivamo kmecavcima i na kraju rekli da se cijeli svijet zali na sudjenje i u najjacim ligama ali zasto je kod nas to toliko 'popularno'.
  • Jurki
    11.7k
    Za ovo sranje s Maricem trebal bi im savez spizditi 3 domace utakmice bez gledatelja i financijsku kaznu klubu.
    Dal je moguce da je takva krpa prosla osiguranje?
    Ovo je otvoreni poziv na linč.
  • Jurki
    11.7k
    da se cijeli svijet zali na sudjenje i u najjacim ligama ali zasto je kod nas to toliko 'popularno'.plavac173

    Kod nas je popularno jer je najlakse za svoju nesposobnost okriviti nekog drugog.
    Vani kad sudac pogrijesi, ponekad to klubovima odnese par desetaka milijuna eura, naslove prvaka itd. Ali svi su svjesni da je to sport. Nekad ti uzme, ali nekad ti i vrati.

    Oni bi napravili doslovno drzavni udar da prate neki rukometni klub.. di sudac sjebe 10 situacija po utakmici pa nikome nista.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Tako će Šarlija morati pauzirati desetak dana, sigurno neće moći igrati protiv Istre 1961, a vrlo vjerojatno i Gorice.

    Na njegovo će mjesto tako morati Josip Elez koji je protiv Varaždinaca upisao asistenciju i postigao gol što znači da je u dobroj formi.
  • Bruh
    925
    rukometni klubJurki

    A tek košarkaški... ajoj da i tam se konstantno žale
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ne znam, ali sama cinjenica da gledas sto objavljuje ovaj profil koji mrzi sve hrvatsko je katastrofa
  • plavac173
    2.6k
    Story je podijeljen od dinamovog profila
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Vaterpolski,rukometni,košarkaški,odbojkaški... You name it. Gdje god prvak nije "njihov" klub nego klub iz Zagreba i okolice odmah se vrišti o sucima, monopolu, uništavanju xy sporta. Jedino još u futsalu ne kmeče,valjda jer je situacija da je više od pola lige "od doli". No,ako futsal Dinamo zareda sa naslovima u nizu, a vrhu lige se u budućnosti priključi i vrlo ambiciozna HMNK Rijeka (drugoligaš trenutno,ali glavni favorit za ulazak u prvu ligu) mogao bi se kmečavitis sa ostalih sportova prenijeti i na "mali balun".
  • plavac173
    2.6k
    Ne upravljam ja sta ce tko podijelit, ali evo kazu neki da je lazna 'uzbuna'
  • austrijanac
    4k
    Hajduk mora otići na više instance koje su van HNS-aplavac173


    A koja je to instanca gdje bi oni išli?
    Pa Uefi se dostavljaju snimke utakmica i analize suđenja. Toliko o njihovom znanju.

    Pa neki dan je tekma prve crnogorske bila namještena da su i babe u svakom selu znale, golovi komični i što sad? Pa uefa nece cistit tuđa govna DOK politika se ne umiješa. Tu su strogi.


    Sve ostalo, mačku o rep.
    Kao da eto UEFA ne zna i ne vidi kakvo je suđenje u HNLu. Kakvi klauni prate i podržavaju taj klub.

    Btw jedini veći klaun od Šarlije i Livaje je onaj dikobraz Juričić, samoprozvani glavni urednik, koji na nozi dva ne može napravit, a objektivniji od njega je bio našmrkani graditelj elektrana u Hercegovini.
  • NitkoBitan
    17k
    Jos prije nekoliko godina poruka pogodena u srz. Nema vise Mamica, dapace ocito je da je na ratnoj nozi sa trenutnom garniturom u Dinamu.

    Kaj se tice sudaca oni su im bili dobri dok su ih tetosili (ne kazem da ih ne tetose i dalje) prosle dvije sezone i dok su svi dvojbeni penali isli na stranu Hajduka kao halve. Gdje su snimke tih dogadaja u VAR sobama?

    I kada smo prosli prva dva imaginarna problema sa poruke dolazimo do stvarnog treceg koji svaka osoba u Hrvatskoj vidi osim Hajdukovaca koji se prave glupi i slijepi. U paket sa Nasim Hajdukom stavite i Karoglana, ocajnu igru bez taktike, minuse na racunu iz godine u godine te sumnjivo financiranje i Boga baluna Livaju koji ne pretrci 5 km po tekmi al mu nitko nista dolje ne moze.

    Luzeri su bili i ostali. Nek im igraci prve momcadi locu po klubovima, nek im je igra za kurac, nek im momcad vodi trener koji nemre vodit Istru i nek se jebu svi skupa sa svojim umobolnim lazima. Dok ne shvate da je problem u njima samima i dalje ce se borit sa vjetrenjacama a pehar bu gledali samo prek ekrana. Prica je i dalje ista...

    IMG-20231223-WA0000.jpg


    61694390.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.