• plavi67
    920
    također ...da bar drugu tekmu stave u nedjelju
  • Papastrumf
    9.8k

    Mogu ti odmah sa sigurnoscu reci da nece biti nedjelja. U tjednu nakon 1. kola s hajdukom igramo kvalifikacije za LP. To se igra utorkom ili srijedom, dakle, hajduk ce biti petak ili najkasnije subota.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Zadnji put je u prvom kolu bio derbi na Maksimiru u sezoni 15/16, završilo je 1-1 i nakon tog derbija je nastala legendarna fraza ''Miriše na (f)titulu''

    Emd5ZWaXUAAOQ8l.jpg
  • Crusades1986
    9.8k
    U početnoj fazi prvenstva gotovo nikad ne igramo utakmice nedjeljom baš zbog tih kvalifikacija za LP i utakmica utorkom i srijedom... ak je prva bila u utorak, uzbrat će biti u srijedu i tada nedjelja nikako ne paše.

    Druga stvar je kad/ako se kvalificiramo u skupine pa onda zavisi koje su to skupine, tj kada se igraju. Utorak ili srijeda (LP) ili stalno četvrtak (EL)
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ja mislim da se prvenstvo neće riješiti u prvih 5 kola. Bit će tu neriješenih i kikseva kod sva 4 kandidata za titulu jer će HNL utakmice često biti između onih europskih. Dinamo će isto imati kikseve jer će u tjednu između dvije utakmice sa karikiram Ludogoretsom uletjeti nekakvo tvrdo gostovanje u Osijeku ili Puli gdje će se prosuti pokoji bod.

    Ovaj raspored je nepovoljniji Hajduku čisto iz razloga što se ponavlja i Hajduk bi u sljedećim krugovima mogao imati probleme jer sigurno neće imati preširok kadar i kad dođu ozljede i kartoni bit će im skoro nemoguće izvlačiti po 3 pozitivna rezultata iz 3 derbija.
  • Eduardo
    17.6k
    Kad kreće Osijekova euro sezona?
  • NitkoBitan
    12.2k
    Idealan termin za gostovanje na Pampasu (7.kolo, 2. ili 3.9). Taman ce malo splasnut entuzijazam Osjecana oko novog stadiona i ne vjerujem da ce samih navijaca Osijeka biti preko 9-10 tisuca kaj znaci da ce biti dosta prostora i za nase koji ne dohvate karte za gostujuci sektor. To je taman nakon zavrsetka kvalifikacija i prije pocetka utakmica grupne faze.
  • xavier
    11.1k
    Taman ce malo splasnut entuzijazam Osjecana oko novog stadiona i ne vjerujem da ce samih navijaca Osijeka biti preko 9-10 tisucaNitkoBitan

    Ma nema šanse da će tako brzo splasnuti entuzijazam.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ha gle, prije nas igraju 3 HNL domace tekme od kojih je jedna sa Hajdukom tako da ce okusit cari derbija + minimalno jedna domaca europska. Na oprostaju od Gradskog vrta ih se skupilo 11 tisuca tako da to smatram nekim njihovim HNL maksimumom. Ovih prvih par tekmi na Pampas ce dolazit i oni koji nisu navijaci Osijeka.
  • Ali
    1.9k
    Osijek će do Božića imati vjerojatno 80% stadiona popunjeno. Stim da ConfL , Hajduk i Dinamo biti vjerojatno interes na 130%
    Nekako mi se čini da će biti hype bez obzira na rezultate, doći ekipa od iloka do broda napravit selfie ako ništa drugo. Imam osjećaj da će za hrvate pampas biti nevjerojatan pozitivni šok kad je akustika u pitanju.
    Uložili su lovu i zaslužili da ih publika nagradi...
  • Krizy
    36.2k
    Zna li se uopce kad ce biti donesena odluka za Livaju i Vuskovica?IstinaZaDinamo

    Neka dobiju samo novčanu, tko ih j
    Igrao je na Maksimiru i prošle sezone pa su izgubili obe prvenstvene i Superkup, uz gol-razliku 1-8 :wink:
  • xavier
    11.1k
    Ha gle, prije nas igraju 3 HNL domace tekme od kojih je jedna sa Hajdukom tako da ce okusit cari derbija + minimalno jedna domaca europska. Na oprostaju od Gradskog vrta ih se skupilo 11 tisuca tako da to smatram nekim njihovim HNL maksimumom. Ovih prvih par tekmi na Pampas ce dolazit i oni koji nisu navijaci Osijeka.NitkoBitan

    Ja prvi nisam siguran koliko će im novi stadion dugoročno podići gledanost, ali kako je @Ali napisao, do Božića će potražnja sigurno biti velika i siguran sam da će se za nas stadion rasprodati.
  • Krizy
    36.2k
    Chovanie Amatkarijo iz Svetog Martina će potpisati za Istru i tako postati prvi igrač s tog karipskog otoka, upravno podijeljenog između Nizozemske i Francuske, koji će zaigrati u HNL-u.
  • Krizy
    36.2k
    Pampas 0nax39qctcciqr5p.jpg
  • Zagi
    5.1k
    Bebek prisilno umirovljen, a novi sudac Mateo Erceg iz Zadra.
    Nama poznat kao sudac juniorskog derbija prije par tjedana koji je odlučivao o naslovu.

    Fina pobjeda tovara u HNSu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.