Kažu da po pravilima hvatanje loptom rukom nije žuti, jel može tko objasniti tko zna više ???Fanboy

Jel bi vrijedilo to za kup isto ili samo za ligu ?
    Tako mu je i oprošteno ono protiv Istre pa je u sljedećoj zabio gol :rofl:
    1.8k
    Ovo je očigledno namjerno igranje rukom što se kažnjava žutim kartonom...
  • hardek
    2.8k
    Pa sve i da nije za žuti, već ga je trebao dobiti na onom startu s leđa prije. Akumulacija valjda postoji, napravio 2,3 faula + ovo idiotsko hvatanje lopte. Sigurno je trebao na poluvrijeme s žutim kartonom al eto.
  • plavac173
    2.6k
    Ostane li ovako i sutra Dinamo dobije necu se trijeznit cijeli tjedan.
  • Mlađi referent
    12.3k
    1:0, a još ga ni Postonjski nije šuknuo s 27 metara, ni Šego pobjegao obrani
  • jedan u nizu
    8.2k
    Jovic nije htio dati zuti karton Šarliji jer je vec uplatio ljetovanje na Jadranu ove godine. Ne zeli ga propustiti
    1.8k
    Da se sudi kako treba on i Uremović pola utakmica ne bi igrali... a nakon svega uredno prodavaju pamet i prigovaraju sucima pogotovo Uremović...
  • austrijanac
    4k
    Sad će se opet pojavit neki računi, kao i zadnji put, koji će pisat kak je Fran Jović veliki Dinamovac i da ga se ne napada.

Svako sa imalo iskustva rada sa ZNSom zna kakav je to tip osobe.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Ništa moguća pobjeda Varaždina ne znači ako sutra Dinamo ne dobije Rijeku
  • Krizy
    43.2k
    Hvala Brekalu na promašenoj stopostotnoj šansi dvije minute prije gola Varaždina.
  • Chess96
    194
    Nudi se Varazdinu dosta prostora po osvojenoj lopti, a vjerujem da ce ga u drugom bit još više. Ako se uspiju obranit do 60.min moglo bi bit svašta
  • Sunja86
    1.2k
    Šarlija je trebao dobiti žuti za onaj start na centru otverenim đonom udari igrača Varaždina, a što reći za ono igranje rukom smješno još onakva rekacija Jovića na igrače Varždina ljigavo do bola.
  • Tongo Doumbia
    4k
    I da dobiju, a vjerujem da hoće, jer tako ide ove godine, oni su stvarno loši. Žalimo se sami na sebe, jer smo i mi redovno jalovi, ali ako ovakva ekipa bude prvak Hrvatske, bit ću maksimalno razočaran.