• Patak
    2.9k
    Ajd još.45 minuta nek izdrže. Nema tu puno šansi, samo neki krumpir da ne uleti.
  • Maki2
    615
    Bit cemo ili prvi ili treci. Sve je na nama. Ako se raspadnemo treci smo, a ako Jakir nekim cudom naspana igrace svaku utakmicu onda osvajamo bez problema.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Nema Rudeš šanse za bod, ovo je najgora ekipa u povijesti lige. Hajduk je stvorio 5 zicera i stvorit će u drugom poluvremenu još 5 a neće svaki put čudo spasit Rudeš. Zabit će ga sam sebi Rudeš ako ništa.

    Svejedno veseli činjenica da Hajduk igra loše i da će se i oni mučiti sa skoro svakom ekipom u ligi.
  • Mozart4
    131
    Ovi iz Rudeša ni sami ne znaju kako je i dalje 0:0
  • plavac173
    2.6k
    Nogomet iznenadi dosta puta, cak bi i vjerovao kad sa suprotne strane ne bi hajduk bio..

    Ovo je identicna utakmica koja je bila na poljudu sa Rudesom i zabili neki krumpir u 50. min i jedva ih dobili... Cak Rudes imao prazan gol i sa 3 metra promasili. Takva ce i danas utakmica bit, jos kad uzmemo u obzir kako hajduk dobija utakmice, prakticki nemoguce za bod Rudesa. Ali ajde :pray:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ono kad mi u tri utakmice hajduku uzmemo bod, ali hejtamo Rudeš jer je preloš protiv hajduka.
  • Tongo Doumbia
    4k
    A protiv nas je u Maksimiru Rudeš izgledao kao Freiburg.

    Onda dođe Lokomotiva, odškoluje nas, mi riješimo Betisa u međuvremenu, pa Rijeka odškoluje tu istu Lokomotivu.

    Pa jebo ja sebi mater ako je ovo išta normalno.
  • Oluja
    4.3k
    ovo nije Smradac, ovo je Smucalo
  • hardek
    2.8k
    Sad će ga Rudeš uvaljat u prvih 10 min 2. pol i ladno uzet tri boda
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ono kad mi u tri utakmice hajduku uzmemo bod, ali hejtamo Rudeš jer je preloš protiv hajduka.marcio amoroso

    Nitko ne hejta, samo ljudi pišu činjenicu da je Rudeš najgora ekipa u povijesti lige. Tako i danas izgledaju, sve je puno amaterskih poteza.

    Ako nećemo to komentirat onda ostaju 2 opcije:

    1. Da ne komentiramo uopće ovu utakmicu
    2. Da pišemo kako je Rudeš dobra ekipa, dapače fantastična
  • Klenx
    5.6k
    Nema Rudeš tu šanse za bod, jednostavno su preloši.

    Ali veseli vidjeti da se Hajduk u praktički najjačem sastavu solidno muči.
  • hardek
    2.8k
    Šta se desilo s onim Oddeiem iz Rudeša? Djelovao je obečavajuće na početku sezone
  • plavac173
    2.6k
    hajduk protiv ekipe koja nije gol dala par mjeseci igra na preskakanje igre i na duge lopte na livaju, fascinantno.

    No svejedno ce dat gol u prvih 10min i to je to.
  • plavac173
    2.6k
    Šta se desilo s onim Oddeiem iz Rudeša? Djelovao je obečavajuće na početku sezonehardek

    Otisao u Slovacku ligu
  • NitkoBitan
    17.1k
    Jel ima u kojoj kladi live opcija penal do kraja utakmice?

    Edit: Izgleda da nece bit potrebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.