• NitkoBitan
    13.5k
    Novo oko sokolovo admin CK da se zadovolje juznjaci, a moze i Bero Jurisic
  • Kepec
    5.1k
    Pritisak tovara radijedan u nizu

    Baš htio prokomentirati.
    Ne želim govorit da se povlači zbog njih, ali da je interesantno da 10 dana nakon njihove poruke njemu on najavljuje da ga više nema na televiziji...
  • DrawTube
    3.5k
    Ovim tempom za iduće sezone svi će suci morati biti rođeni u Zadru i južnije
  • Ali
    2k
    Steta sto nisu dali Tomi Ivkovicu da im odgovori nego su ugasili kamere, a vidilo mu se na licu sok i nevjerica nakon povlacenja Strahonje.
  • Captain America
    15.1k
    Nevjerojatno do čeg je došlo. Prijetit bivšem sucu čije mišljenje je potpuno nevažno. Dogodit će se sranje ko u Turskoj ili Grčkoj pa će se oni dolje pitati zašto.

    Novo oko sokolovo admin CKNitkoBitan

    Taman se poklapa s prestankom rada sekte.
  • Svi na Sjever
    2k
    Face Ivkovića i Samovojske - konsternacija.
  • Facke
    2.7k
    I zato dragi moji, nikad nesmemo dopustiti da bu Hajduk prvak. Oni su presli svaku jebenu granicu. Kad tad se bu neke grduga desile.
  • Sajla
    4.2k
    i sad neki aktivni sudac treba neopterećeno istrčati na teren suditi tovarima utakmicu? kako?
  • Kepec
    5.1k
    Ono kad moraš izaći na teren i u glavi su ti pogreške kojih te strah ne zbog komisije već neandertalaca s juga ove države.
    Tugo nesrećo.
  • serbus
    3.8k
    Jebiga on tak i tak djeluje uplašeno, a kamoli kad mu posvete poruku. To je čovjek koji ne nosi pištolj kao Bruno Marić pa je svejedno napadnut kaj drugo onda Strahonja može. Familija malo doma stisnula i doviđenja. Mi smo pak prevelika gospoda pa su tovari skupili muda i eto ih bahato i u ZG. Jednostavno su oni aktivniji po HR dok se mi fokusiramo na EU metropole, nered nastaje u domaćem dvorištu vaga je otišla na njihovu stranu i nema balansa sa sjevera. Kad nema mačke miševi kolo vode.
  • Markelo
    2.5k
    Strahonja je "oku sokolovu" davao neku ozbiljnost. Beusan je za svog mandata taj segment emisije približavao više sprdanciji nego ozbiljnoj analizi suđenja. Šta treba Strahonji da prije blagdana dobiva nove prijetnje i uvrede. Meksički kartel uspješno jaše i dalje
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Računa covik sta meni ovo triba. Da mi neko liti na GO razbije glavu, samo zato sta sam interpretira sudačka pravila i to u sportskoj emisiji! Rade pritiske na sve strane, a ovo je dokaz još jedan u nizu! Najbolje sta će nakon ovog poteza Strahonje, seljacine mislit da su moćni! Zato u nedilju dobit i nek žene, dica, muževi, svekrve idu tuzni i frustrirani za Dalmaciju.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Nema frke, imaju Šapita, on će biti i voditelj i oko sokolovo.
  • bbb medimurje
    3k
    oko sokolovoSan Lorenzo

    Mislim da bi ipak to trebao biti Tendžera s dalmatinskog portala i slobodne dalmacije
  • nemapredaje
    2.2k


    Ne samo dobit. Više nego ikad bi ih trebalo baš ponizit. Hoću 3:0 minimalno, tako da im ugasimo svaku trunku bahatosti i dišpeta i da se ne mogu vaditi na nikakve sudce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.