• Nino Bule
    11.7k
    Realno hoxha je igrac za rotacije u dinamu i nece nikad biti prevaga ali radiej bi njega za rotaciju nego menala/marina, ako ih utope negdje i dovedu arbera za 800k ja zadovoljan. Problem je sto nece nikog utopit i on ce bit jos jedan u nizu emrelija/drmica/menala/marina, itd.
  • Mihaljević
    8.4k
    5M € za Labrovića ili 500K € za Čavlinu. Mislim da je danas to pitanje riješeno.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Slaven Belupo je po svim parametrima najneambiciozniji klub ikad. Pa ja ne znam kad su ljudi imali bilo kakav cilj osim famoznog osmog mjesta i financijske stabilnosti. A na HNL sceni traju koliko i Šeks na političkoj. Čak mi bez njih ne bi bilo draž..
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ovaj crni u vezi Belupa pojeo čitavu veznu liniju Rijeke.
  • Antisha
    653
    Može li netko od kolega statističara izvući podatak kad je zadnji put Slaven nekome uvalio 4 komada?
  • Mlađi referent
    11.1k
    Koji će gušt bit gledat kmečanje iz Rijeke kad Sopić dobije otkaz prije Jakira
  • DrawTube
    3.3k
    šugavi su mi i nisu mi jasni. Ubiju Rijeku, dobit će Osijek i Varaždin a onda popit porciju od Rudeša.

    Oni valjda u svlačionici bacaju novčić prije tekme dal da idu na pobjedu ili poraz
  • Noel
    4.2k
    Ne gledam utakmicu al doma dobit 4 komada od Belupa je baš teški kiks..
  • Mlađi referent
    11.1k
    Može li netko od kolega statističara izvući podatak kad je zadnji put Slaven nekome uvalio 4 komada?Antisha

    U kupu više puta, u prvenstvu bi trebalo bit 16.10.2020. protiv Istre 5:1
  • Maki2
    492
    Ubio ih je a ne izgleda mi ko da moze tehnicirat vise od 20 puta
  • Mihaljević
    8.4k
    Može li netko od kolega statističara izvući podatak kad je zadnji put Slaven nekome uvalio 4 komada?Antisha

    16.10.2020 5-1 protiv Istre u Koprivnici , ako misliš samo na HNL.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    prijateljska protiv Koprivnice, 17.10 ove godine
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    iskreno, izgledao mi je kao da će past kad bude trebao iskreirati nešto svoje. Vidjet ćemo kako će se odviti sve ovo, ali realan domet treće mjesto.
  • Efes Pilsen
    7k

    Igrao je taj Slaven i europska natjecanja sasvim solidno. Sponzorska lova se prepolovila, klub posluje na realnim temeljima.
    Zekic im je prosle sezone donio stabilnost, s obzirom na kadar je cak i premasio ocekivanja. Na osnovu toga su dobili solidnu lovu za Crnca, sad ce dobit za Hoxhu itd.
    Sa Zekicem se nisu uspjeli dogovorit za dalje jer su htjeli nesto drugacije, atraktivnije. Nije da nisu probali, ali pod 1 ocito je Moniz bio krivi izbor i pod 2 nit Slaven ima nit moze privuc bas toliko talenta i jeftino, a kvalitetno da igra joga bonito.

    Liga je napravila velik korak naprijed po pitanju solventnosti i redovitosti placa. Radije Belupo nego neki Inter, Kamen, Zagreb koji nemaju za biber, a trose.
  • Mihaljević
    8.4k
    Slaven je zadnji puta u gostujućoj HNL utakmici zabio više od 4 gola 13.8.2011, protiv Cibalije u Vinkovcima , a konačni rezultat je bio 1:4.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.