• marcio amoroso
    34k
    Ako mi dolje budemo išli na bod izgubiti ćemo. Želim da izađemo sa gardom pobjednika i da ih jednostavno dobijemo. Ne želim neki ziheraški miki maus pristup.
  • OsamŠest
    2.7k
    U jedno sam siguran - na Kosovo idemo kao prva momčad lige.
  • Praskaton
    2k
    Moramo bit koncentrirani iduce kolo,nece to bit tako lako kako pojedinci prognoziraju.I njima je jasan znacaj utakmice.

Sve osim poraza meni je prihvatljivo
  • NORTE
    9.9k
    Fuj što ne mogu ovu tablicu gledat bez obzira što imamo 2 utakmice manje.ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    Opusti se, mi igramo kod Rudeša, Lokomotive i dolazi nam Varaždin.
    Oni moraju u Osijek i trenutno su baš evidentno loši.

Najprije im dolazi najjača momčad lige, a onda iza toga idu na Rujevicu.
  • Majki2111
    2.8k
    Ima i druga perspektiva. Hajduk je u dugom poluvremenu stisnuo Loksu kako dolikuje konkurentu za naslov. Loksa nije ništa napravila u drugom poluvremenu.
  • seljak86
    2.5k
    E, jebemu mater. Onda ne trebamo ni igrati.
  • Praskaton
    2k
    zelim rec da ih ne smijemo podcijeniti kako neki govore "dat cemo im tri komada dole".
    Hrabro i napadacki izac sigurno,mi smo dinamo favorit protiv svih i svugdje diljem lijepe nase.

Oni ce kiksat male utakmice to je sigurno,protiv nas se maksimalno napale,uz ovako nesigurnu obranu treba bit oprezan.
  • Jurki
    9.7k
    Ak ovak jadne tovare ne dobijemo u hendikepu..onda imamo jeben problem.
    Ovo kaj oni igraju je teska zalost od nogometa.
  • Majki2111
    2.8k
    Ovo kaj oni igraju je teska zalost od nogometa.Jurki

Na koju foru teška žalost od nogometa može imat skor od 6-0-2 i biti najmanje druga na tabeli?
  • Jurki
    9.7k
    ne pricam o ucinku vec o igri momcadi.
    Oni su skupili tolko bodova pukom srecom.
  • dZg1986
    409
    Da imamo malo bolju obranu bio bih 100% siguran u pobjedu, ali ovako.. Treba to dobro posložit
  • Majki2111
    2.8k
    6/8 pobjeda je sreća? :gasp:
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Vjerujem u Bernauera maksimalno. Valjda ćemo izgurat taj jebeni poljud , pa njima kreće pakao sa utakmicama. Porazom od nas njima je sezona praktički gotova. Prelagano da bi bilo istinito.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Ovu utakmicu je izgubio trener Čabraja jer je ničim izazvan na poluvremenu izvadio veznjaka i stavio 1,90 visokog napadača Bulatovića koji je zajedno sa još jednim slabo pokretnim tornjem Tucijem drugo poluvrijeme igrao u napadu.

Prvo poluvrijeme (dok je sastav bio normalan) Lokomotiva je sa Hajdukom igrala 50-50 utakmicu i onda je iz nekog nevjerojatnog razloga Čabraja odlučio drugo poluvrijeme igrati sa dvije leteće trvđave naprijed kao da je ovo nogomet 90-ih. Tu je Lokomotiva izgubila sredinu terena, nisu više bili sposobni zadržati loptu niti su u fazi obrane bili toliko jaki i Hajduk je počeo dominirati.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

Jesi im gledao utakmice? Nas su dobili kako su dobili, Rijeku poslije odbijanca, Varazdin u zadnjim minutama, a Rudes i Slaven najvise na kvalitetu livaje.

Da su danas igrali protiv nekoga kome Tuci nije u napadu i tko ima malo iskusnijeg igraca opcenito u ekipi, izgubili bi u hendikepu.