• Jurki
    9.6k
    Odidje si negde misli.. milu ti majku kaj je ovo? Kam sam ja to dosel..
  • vjeko1701
    6.1k
    Kaj god bilo, vidim da su po netu njihovi prigrlili objavu. Odradila je svoj posao.
  • deda
    29.5k
    Njihovi bi prigrlili Mamića svim srcem, a i samog vraga za jednu titulicu.
  • vjeko1701
    6.1k
    Al evo. Ne uspiju ni ovu nekako na silu, mi se saberemo, presložimo, počinjemo ubirati novu LP...oni narednih 5 godina opet nisu ni blizu...pa ja se iskreno bojim kakvo bi dole bilo kolektivno stanje uma.
  • Jurki
    9.6k
    mi ako uberemo LP sljedece sezone oni ce nas stici na sveto nigdarjevo koje je 30. veljace.
  • vjeko1701
    6.1k
    Daleko od toga. Nesposobni ljudi to sprže sam tak...
  • Jurki
    9.6k
    tocno je to kaj velis.. ali treba uzeti u obzir da Blefer odlazi.. Babo bu htel naplatiti svoje zaduznice, u kasi ostaje pustinja i spaljena zemlja.
    A u svlacionici imas hrpetinu balvana sa skupim ugovorima koje nebres uvaliti apsolutno nikome.
  • vjeko1701
    6.1k
    Vidjet će se...moguće da si apsolutno u pravu ali ja u praksi takve stvari hoću prvo vidjeti da bi im vjeroval xD

    Kad on ode, kad izađe polu-službeno van da je kasa prazna i da se ide u kresanje i racionalizaciju troškova, onda teorije prelazi u realnost...zasad su mi klub koji je u par godina digao budžet s 25 na 35M eura.
  • Jurki
    9.6k
    Ma ok.. al kad ti moras klincu (Beckenbaueru iz Tottenhama) od 16 godina sa ugovorom od 60.000 godisnje dati i 20 posto iduceg transfera onda su financije jebeno prenapregnute.
    Znamo kaj su otprilike utrzili od igraca, Europa kurac..
    logicki oni ni taj budget od 35 milja nebreju napuniti.
    Kaj se ulaznica i merchandisinga tice tu su negde kak i mi.
    Financijski krah im slijedi 99,9 posto.
  • vjeko1701
    6.1k
    Sve bu se videlo.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Evo Livaja je povodom 30. rodendana, kojeg je imao 26.8., pozvao suigrace na proslavu nakon treninga (tak kazu tovari). Sasvim slucajno nakon dva poraza i pricama o losim odnosima u svlacionici. Znaci price o Dajakuu, Dolceku i Livaji su lazne, slucaj zatvoren.
  • Nino Bule
    12k
    Samo je teren vazan, nek povezu par dobrih rezultata i opet euforija i sve je dobro, realno nemamo pojma jesu price istinite ili ne, ostaje samo pratit rezultat na terenu ostalo je uglavnom gubljenje vremena
  • Captain America
    15.1k
    Ova slika me podsjeća na korporativne slike kad treba prema van pokazati da su svi velika sretna obitelj, a privatno su si na pas mater. Tovarski um je u još gorem stanju kad popuši ovako nešto.
  • Kepec
    5.1k

    Strah me kaj je s ovom dvojicom gore lijevo koji nisu ni u jednoj kategoriji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.